asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
jakub_chojnowsk napisał/a:
rozbroiły mnie zdjecia z "dzien przed" a w szczególności z tym asfaltem :D


przypominaja sie czasy z okresu minionej epoki, kiedy przed wizyta dygnitarza malowano trawe na zielono, a krawezniki na bialo. Musze jeszcze poopisywac te zdjecia, zeby wiadomo bylo, co i jak
Przez ostatnie 3 godz. udalo mi sie zrzucic 1 zdjecie do Picasy.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
zawsze tak wolno od Ciebie ładują się zdjęcia, czy akurat dziś tak jest?
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Cytat
zawsze tak wolno od Ciebie ładują się zdjęcia, czy akurat dziś tak jest?


jak bylem w Polsce to problemu nie bylo, ale tu praktycznie zawsze takie problemy. Przy odpalaniu Picasa, program daje info, ze z powodow technicznych nie pracuje prawidlowo, ale mozna probowac uzywac go.
 

rusek  Dołączył: 02 Kwi 2007
jakub_chojnowsk napisał/a:
mmm myslalem ze tez jakies z samej uroczystości pogrzebowej beda, ale i tak nei jest źle :D :D Nasz żywy prezydent nei ma takie obstawy jak nieżywy Borys Jelcyn :evilsmile: Ale to przynajmniej była postać a nie bracia jacyś ..


tak byla postac - zapijaczony alkoholik...
dlaczego polacy sami siebie nie szanuja...?

blinnnn...
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
jakub_chojnowsk napisał/a:
Ale to przynajmniej była postać a nie bracia jacyś ..


rusek napisał/a:
tak byla postac - zapijaczony alkoholik...
dlaczego polacy sami siebie nie szanuja...


tu musze sie z ruskiem zgodzic. Nie byla to jakac wyrozniajaca sie postac. Nawet rosjanie za bardzo go nie szanuja. Niby pogrzeb, a ludzi z fotografiami bylego prezydenta nie uswiadczylem, z kwiatami bylo malo ludzi, inna sprawa politycy, ale tam to po prostu wypada z kwiatami sie pokazac. Ludzie na ulicach nie rozpaczali. Nie to co kiedy Stalin umarl. Wtedy byla prawdziwa zaloba narodowa. A tu nawet dnia wolnego od pracy narodowi nie dali.

W chramie przez 1,5 dnia przewinelo sie kolo trumny jakies 20 tys. osob.

nalesnik... :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
asklop napisał/a:
o wydaje się smieszne, ale to jest strasznie wrazliwy narod w tych sprawach i nie jest im do smiechu.


Tutejszy narod nie lepszy. Nie chce mi sie teraz szukac, ale warto sobie poszukac w archwium pl.rec.foto co sie stalo niejakiemu Jarkowi Grabkowi, po opublikowaniu glupiego zartu na grupie w kontekscie nieslawnej demnostracji antyglobalistycznej w Warszawie. Wiem, ze trudno wierzyc, ale chlopak dostal wyrok w zawiasach.

dz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dzerry, poszukać, pokazać, uświadomić, nauczyć

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach