polon  Dołączył: 01 Maj 2009
kabel do kompaktu samsunga - co to za złącze
Witam,

przepadł mi kabel USB od kompaktu. Mam samsunga NV24HD. Nie wiem co to za złącze, gdzie dostać taki kabel

załaczam obraz

 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
polon napisał/a:
co to za złącze

to HDMI , szukaj kabla z takimi wtykami.
 

grzegorzgr  Dołączył: 13 Lis 2009
HDMI- :?: czy komunikuje się z komputerem :?:
 

polon  Dołączył: 01 Maj 2009
nie, nie chodzi mi o hdmi który jest tym środkowym w stacji dokującej
do podłaczenia zasilania i zgrywania z karty na kompa jest to wejscie widoczne na powiekszeniu, to na spodzie aparatu.
Gdzies przeczytałem ze to jest uniwersalny kabel samsunga ale nigdzie na necie tego nie ma, przynajmniej tam gdzie ja szukałem
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
W instrukcji, (którą pewnie posiadasz) podają, że jest to port USB jesli mówimy o porcie na spodzie aparatu. Nabędziesz w każdym sklepie z elektroniką.


 

polon  Dołączył: 01 Maj 2009
to jest kabel USB, na jednym knocu ma normalne wejscie USB - podłącza sie albo do łdowarki albo do kompa, ale mi chodzi o drugi koniec kabla - ten podłaczany do aparatu, tam jest jakies gniazdo które nie jest ani żadnym micro usb ani niczym innym co można powszechnie spotkać, i w żadnym sklepie - saturnie, mediamarkcie czy innym takim nie ma, nawet w specjalistycznym sklepie foto nie ma takiego kabla
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
polon, czy kabel od ładowarki możesz wetknąć w to gniazdo w aparacie?
Intrukcja pokazuje, że tak.

Chodzi Ci o ten?
http://www.digitalpowerpr...b3dd13987a85147
 

polon  Dołączył: 01 Maj 2009
no to ten kabel, tyle że musze znaleźć cos innego bo kabla do aparatu za 100 nie mam zamiaru kupować

jest jeden kabel do całego zestawu- ładowarka tez jest na usb

edit:
z tego linka sprawdziłem nazwe, i faktycznie jest w powszechniejszej sprzedaży ten kabel. jednak w spisie kompatybilnych modeli nie ma mojego, poczekam na odpowiedź w tej sprawie od sprzedawcy :-P

poki co dzięki za pomoc, naprawde bardzo pomogles ale jesze wątku nie uznaje za zamknięty ;)
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
Wpisz na ebay'u w dziale foto "samsung cable SUC-C4" w kilka minut znajdziesz i za dychę.
Powodzenia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach