l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
troche smieszne jest to, ze teraz ciezko kupic deela za mniej niz 2k - towar deficytowy ;]
 

trylik  Dołączył: 16 Maj 2006
l_uka napisał/a:
awakqwq napisał/a:
(może na reszcie lustra cyfrowe spadną poniżej 2k)



he?? ja deela w marcu kupilem za 1800, wiec troche nie rozumiem tego nareszcie...


a mój *ist D ze szkiełkiem 28/2.8 i gripem kosztował 1350 :P :P no i jeszce VAT odliczyłem :P
 
chemik  Dołączył: 29 Kwi 2006
Cytat
Niestety wrocławskie MM nie są chętne do takich promocji (1S kosztuje tam około 3000 zł o ile dobrze pamiętam)

Ja trafiłem na promocję "cała Polska kupuje bez VATu" (czy jakoś tak), na dodatek ja zapłaciłem za 1L a dostałem 1S... ale to materiał na inną opowiastkę ;-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wyglada na to, ze Samsung "uderzy"...

...nowym kompaktem:
www.samsungnv.com
:lol:
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Wyglada na to, ze Samsung "uderzy"...

...nowym kompaktem:
www.samsungnv.com

Nie dorównuje światłością umysłu naszemu prezesowi więc może ktoś mi wyjaśni jak na podstawie tej strony dojść do takich wniosków.
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Maciek napisał/a:
sylwiusz napisał/a:
Wyglada na to, ze Samsung "uderzy"...

...nowym kompaktem:
www.samsungnv.com

Nie dorównuje światłością umysłu naszemu prezesowi więc może ktoś mi wyjaśni jak na podstawie tej strony dojść do takich wniosków.

Wyglada na maly i na gorze aparatu jak klikniejsz "odswierz " to widac napis 10.. no i ten ob jakis maly kto wie co bedzie, to juz 4 lipca, moze cos ala E330 z 10M
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
A! teraz widze, że coś tam na dole widać jak się strona ładuje!
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Maciek napisał/a:
A! teraz widze, że coś tam na dole widać jak się strona ładuje!

Zrobilem screenshot i rozjasnilem w szopie. Wyszlo jak widac. Nie ma nawet stopki pod lampe. Wyglada na stylowy kompakt a'la Ricoh GR, na gorze jest chyba "10 Megapixel", wiec jesli nawet matryca bedzie 2/3" to bedzie szumofon niezly ;-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Maciek napisał/a:
A! teraz widze, że coś tam na dole widać jak się strona ładuje!

Zrobilem screenshot i rozjasnilem w szopie. Wyszlo jak widac. Nie ma nawet stopki pod lampe. Wyglada na stylowy kompakt a'la Ricoh GR, na gorze jest chyba "10 Megapixel", wiec jesli nawet matryca bedzie 2/3" to bedzie szumofon niezly ;-)


chyba że. . jak R1 zrobią kompakcika.z 10megową matrycą co k10d ma mieć.

to by było niezłe, zwłaszcza z takim klasycznym designem
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
chyba że. . jak R1 zrobią kompakcika.z 10megową matrycą co k10d ma mieć.

to by było niezłe, zwłaszcza z takim klasycznym designem

Hmmm... to byloby niezle. tytanowa skorpua, szklo staloogniskowe 30/1.2... :-)
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
guerilla napisał/a:
chyba że. . jak R1 zrobią kompakcika.z 10megową matrycą co k10d ma mieć.

to by było niezłe, zwłaszcza z takim klasycznym designem

Hmmm... to byloby niezle. tytanowa skorpua, szklo staloogniskowe 30/1.2... :-)

Sylwiusz , marzenia Cie poniosly z tym 30/1.2.. a tak serio sadze ze Samsung moze naprawde fajne rzeczy wkrotce pokazac, oby tylko dobre wlasne matryce mieli to bedzie super
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Alek napisał/a:
sylwiusz napisał/a:
guerilla napisał/a:
chyba że. . jak R1 zrobią kompakcika.z 10megową matrycą co k10d ma mieć.

to by było niezłe, zwłaszcza z takim klasycznym designem

Hmmm... to byloby niezle. tytanowa skorpua, szklo staloogniskowe 30/1.2... :-)

Sylwiusz , marzenia Cie poniosly z tym 30/1.2.. a tak serio sadze ze Samsung moze naprawde fajne rzeczy wkrotce pokazac, oby tylko dobre wlasne matryce mieli to bedzie super


jeden pies czyje matryce będą mieli. jest od cholery i jeszcze troche producentów matryc
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
jeden pies czyje matryce będą mieli. jest od cholery i jeszcze troche producentów matryc

Producentow matryc duzych romizarow jest tylko kilku. I nawet nie jestem pewien czy Samsung bylby obecnie w stanie wyprodukowac wlasna matryce o wymiarach APS-C i odpowiedniej jakosci. Sony, Canon, Kodak, Dalsa (dawny Philips) pracowali przez wiele lat zeby uzyskac to co maja. No ale sa licencje itp. poza tym Samsung mogl juz od dawna pracowac nad takimi matrycami. Za kilka dni moze czegos sie dowiemy?
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
guerilla napisał/a:
jeden pies czyje matryce będą mieli. jest od cholery i jeszcze troche producentów matryc

Producentow matryc duzych romizarow jest tylko kilku. I nawet nie jestem pewien czy Samsung bylby obecnie w stanie wyprodukowac wlasna matryce o wymiarach APS-C i odpowiedniej jakosci. Sony, Canon, Kodak, Dalsa (dawny Philips) pracowali przez wiele lat zeby uzyskac to co maja. No ale sa licencje itp. poza tym Samsung mogl juz od dawna pracowac nad takimi matrycami. Za kilka dni moze czegos się dowiemy?

Dokladnie moga juz jakis czas nad tym siedziec, co wiecej moga miec od Sony na licencji, trzeba wziac pod uwage ze np w LCD podpisali umowe wiec moze na zasadzie LCD-matryce...sadze ze jakby sami zrobili w najblizszym czasie swoje b dobre to i mnostwo innych firm bedzie je kupowac, warto zainwestowac a maja ku temu srodki oraz sadze ze jednak wiedze w elek ogromna...tylko czekac jak sie pojawia odlotowe aparaty z matrycami Samsunga w najblizszych latach, zreszta jak weszli w dslr zapwoiedzieli ze chca b mocno sie tu zagoscic wiec i bagnet K zyska....dobrze jest
PS A tak na marginesie ktos uzywal Sony R1?szkoda ze szumi od 400 juz ale do 400 chyba jakosc b dobra..co do nowego to chyba juz pokaza 10M ale z APS, 10mln na malutkich autom. to szumidlo wielkie bedzie
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
przyjrzyj sie, z boku po prawej, widzisz cos? to wlasnie korpusik, ostatnio zrobil sie modny korpus, taki, jaki wypuscil Panasonic. Przyznam sie, jest piekny!!!!! Eeeeehhhhhh................ :shock: :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Sprawa rozwiązana:
http://www.dcresource.com...tem.php?id=3336
http://www.dcresource.com...tem.php?id=3335
http://www.dcresource.com...tem.php?id=3334

"Samsung Camera introduced a new line of premium cameras today known as NV...."

pozdrawiam
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
bardzo ladne, ale tez drogie kompakty.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
bardzo ladne, ale tez drogie kompakty.

Tak, ladne, drogie i na oko nienadzwyczajne. Spodziewalem sie, ze skoro bedzie stylowy kompakt to i to kolko sterujace na gorze, przynajmniej w modelach 7 i 10 Mpix, bedzie sluzylo do zmiany wartosci przeslony a tu tylko jakies programy tematyczne, w sumie zadna rewelacja, juz wole nasze kompaktowe Pentaxy, zaprojektowane przez nasze kochane Japonki z biura projektowego Pentaxa :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Sory ale jak te kompakty to mają być "NEW VISION" to już mi się lepiej podoba mój Fujik :mrgreen: Myślałem że zapodają odpowiednika K100D a tu kompakty :cry: new vision w ząbek czesane :evil: Ja tam szumofb nie jestem ale jak do takiego NV10 się ucho przystawi to pewnie będzie szumiał jak Bałtyk :mrgreen:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat
Myślałem że zapodają odpowiednika K100D a tu kompakty :cry:



a po co dublowac modele?? Samsung pokazal "swoje" lustrzanki, bo to podnosi prestiz marki - 'kupuje samsunga, bo oni robia fajne lustrzanki, wiec kompakty na pewno tez dobre'. I to jest ruch w dobra strone. Wprawdzie nie interesuje sie kompaktami, ale te NV mi sie po prostu podobaja. Inna kwestia to ich cena - beda za drogie na naszym rynku. Poza tym, jestem zdania, ze jesli kupowac kompakta to takiego, zeby mozna go w bloto wlozyc i zdjecia robic, czyli wszelkie szczelnosci jak najbardziej wskazane! No bo po co komu taki malutki aparacik, ktory wprawdzie miesci sie do kieszeni, ale nie mozna zabrac go na plaze, "bo szkoda".

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach