izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
hehe, opiszon - ale to co proponujesz, czyli wycinek z tego i wycinek z innego nie mieści się w założeniach RC ;P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
izbkp, no to trzeba by się zastanowić, co zrobić, żeby wyszedł taki efekt metodami zgodnymi z RC ;-)
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
opiszon napisał/a:
u Pyciara ... ziemia jakaś taka, jak żużel

no właśnie nie mogłem sobie z tym dać rady - ciągnąc krzywe/suwaki żeby wzruszyć niebem niestety traciłem ścieżkę przed wiatrakiem... ale po to jest RC - wprawni wołacze pokazują mi co z 1 rawa można wyciągnąć. no i udowadniamy że ilu Polaków tyle opinii ;-)
 

birdm  Dołączył: 16 Mar 2010
pyciar napisał/a:
opiszon napisał/a:
u Pyciara ... ziemia jakaś taka, jak żużel

no właśnie nie mogłem sobie z tym dać rady - ciągnąc krzywe/suwaki żeby wzruszyć niebem niestety traciłem ścieżkę przed wiatrakiem... ale po to jest RC - wprawni wołacze pokazują mi co z 1 rawa można wyciągnąć. no i udowadniamy że ilu Polaków tyle opinii ;-)

Do tego celu - obróbka jednego fragmentu, czyli jak w tym przypadku ziemi - mogę polecić korzystanie z gradientów w ACR - świetna funkcja, pozwala np nadać lekkie zabarwienie samemu niebu itd. Gdzieś na YT był całkiem fajny tutorial... jak znajdę to dorzucę, może komuś się przyda.

Edit:
O jest, przy okazji całkiem fajnie się wpasowuje temat w RC:)
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach