matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
ryve, za to 645n ma się bardzo dobrze, FA45-85 też ;-)
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
matth, serce się raduje, kiedy czytam te słowa. a to prawda, że to już prawie 4 lata stuknęły do czasu, kiedy zaopatrzyłeś się w ten sprzęt?

szkoda, że tak mało zdjęć z niego wrzucasz na flickr'a. chyba, że masz jeszcze jakiś zakątek, gdzie można zajrzeć i pooglądać?

ale o tym dość bo OT.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Aha, żeby nie było, to wierzę Wam a nie aptecznym i to co wcześniej napisałem to było żartem. Po prostu jak przeczytałem ten fragment o nie działającym żadnym trybie, to musiałem się przyczepić, ale powinienem dodać uśmieszek na końcu :-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
ostatnio na aukcji sprzedano za 751000 jencow!!! Ze szkielkiem.
http://page.auctions.yaho...ction/138012533
 

artusduszek  Dołączył: 05 Kwi 2009
to duzo czy mało??
 
tc  Dołączył: 02 Lip 2009
ok 27000 zł czyli chyba niewiele ;)
 

catar  Dołączył: 16 Gru 2009
Jestem tylko maluczkim który biega z k-m i marzy by kiedyś było go stać chociaż na jakiś słoiczek ltd.
Ale cieszy mnie bardzo, że Pentax ma swój cyfrowy MF, do tego aparat który z pełną odpowiedzialnością można wynieść poza studio. W cyfrowym pentagramie luster aps-* Pentax jest pierwszy z takim sprzętem, co cieszy tym bardziej, że wszyscy dobrze wiemy jakie podejście ma nasza ukochana firma do marketingu.

ok 35 tys zł w Polsce to byłaby super cena, tak myślę.

I jeszcze małe spostrzeżenie, w komentarzach na apatyczne.pl się doczepili tej biednej muszli co była obrócona o 180 stopni względem zdjęć katalogowych Pentaxa. A czasem nie jest tak, że można sobie tą muszlę obrócić dowolnie w zależności jak trzyma się aparat? :P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Są tacy co wsadzają w muszlę lewe oko.
 

catar  Dołączył: 16 Gru 2009
Ja głównie wsadzam w muszę lewe oko, bo lepiej nim widzę. :) Inaczej nie wyostrzyłbym w ogóle moją 50-tką
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
plwk napisał/a:
Są tacy co wsadzają w muszlę lewe oko.

Są tacy, co całą głowę wkładają.
 

citipunk  Dołączył: 18 Lip 2009
dobra dobra- gdzie ten aparat, i w jakiej cenie ? mamy lipiec, a miał być w czerwcu.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
plwk napisał/a:
Są tacy co wsadzają w muszlę lewe oko.

Są tacy, co całą głowę wkładają.

Ale wtedy raczej ogląd mają ograniczony do ostatniego posiłku jeśli zdążą.
 
teo  Dołączył: 15 Mar 2010
Najgorsze, że niekoniecznie własnego.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
citipunk napisał/a:
dobra dobra- gdzie ten aparat, i w jakiej cenie ? mamy lipiec, a miał być w czerwcu.
Może najlepiej przeczytać ten wątek od początku ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach