bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Do grona zielonych dołączył wojtekk, założyciel pentaksowej listy dyskusyjnej jeszcze na serwerze trigera :-)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Dzień dobry wszystkim, mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić ;)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
bEEf napisał/a:
Do grona zielonych dołączył wojtekk, założyciel pentaksowej listy dyskusyjnej jeszcze na serwerze trigera :-)


Witam Starogwardzistę... :mrgreen: ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Wspólną decyzją kolorowych do grona zielonych dołączył opiszon :-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
witam forumowiczów świeżo po zmianie stanu skupienia z normalnego na lekko zzieleniały, jak szyneczka z Constaru :oops:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Uwaga! Zostały wprowadzone pewne nowe mechanizmy, zapobiegające rozjeżdżaniu się stron przy ładowaniu zdjęć. Jeśli widzicie za małe zdjęcia, wyczyśćcie cookie w przeglądarce i zrestartujcie ją. Testy trwają.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
W sprawie problemów z usuniętymi kontami proszę pisać bezpośrednio do mnie - na PW. Zwalniam tym samym innych administratorów z obowiązku odpowiadania na wiadomości do nich wysłane i proszę, aby do nich tego typu pytań nie wysyłać.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Otrzymałem informację, że na forum rozsyłany jest spam. Rzecz odbywa się poprzez PW.

Ten konkretny przypadek jest już rozwiązany, ale gdyby się to kiedyś powtórzyło proszę mnie o tym poinformować.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Informuję, że nagminne łamanie regulaminu, niestosowanie się do zasad i psucie atmosfery na forum spowodowały podjęcie przez kolorowych decyzji o usunięciu użytkownika Gucio-59.

Przykrym jest, że pomimo wielu prób uświadomienia, iż jego postępowanie jest niegodne użytkownika tego forum Gucio-59 nie wyciągnął jakichkolwiek wniosków, a wręcz przeciwnie, zawsze po wygaśnięciu ostrzeżeń wracał rozżalony i siał zamęt ze zdwojoną siłą.

Nie akcpetujemy troli. Jeśli ktoś nie potrafi się dostosować do panujących tu zasad, to nikt go nie zmusza do kontaktów z naszą społecznością.

Informujemy także, że w związku z zaistniałą sytuacją oraz znając mentalność Gucia zwrócona zostaje wpłata, jaką dokonał na rzecz serwera.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Zapraszamy do nowego działu Szybkie pytania , w ktorym można zadawać pytania typu:
- wieszający się komputer - jak naprawić?
- stary komputer - jaki kupić nowy?
- jaką nową komórkę kupić?
- jaką kupić zmywarkę, pralkę, golarkę, bądź inny sprzęt AGD kupić?
- chcę pomalować pokój - jaką farbę kupić?
- szybkie pytanie do elektryka, dekarza, stomatologa i biologa...

Wątki w/w dziale wygasają po upłynięciu 14 dni od daty ostatniej wiadomości w nim.

Ps. Oczywiście zachęcamy do przejrzenia istniejących wątków w dziale HydePark i kontynuowania ich. Instrukcja korzystania z opcji "Szukaj" - w stopce tej wiadomości :-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Coś doszło, więc coś musiało wylecieć. Padło na dział "News", który i tak był mało świeży i trochę bez sensu. Posty z niego zostały poprzenoszone do innych działów.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dział "Sprawy klubowe" został ukryty i jest widoczny tylko po zalogowaniu.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Pojawiły się nowe poddziały forum -> Grupy regionalne.
Obecnie istnieją Grupa Radom, Grupa Szczecin, Grupa Opole, Grupa Śląsk-Zagłębie. Te społeczności lokalne działają najprężniej.

Kiedyś ustalone zostało, że wraz z rozwojem lokalnych działań będą powstawały działy, żeby nie kisić się w wątkach. Podtrzymujemy tę decyzję, jeśli jakaś inna społeczność rozrośnie się i będzie potrzebowała swojego działu zostanie on utworzony.

Prosimy o zgłaszanie takiej potrzeby, jednocześnie uczulając, że zgłoszenie musi być poparte rzeczywistymi działaniami, a nie wpisami co jakiś czas w wątku "spotkanie w XYZ".

Dotychczas istniejące wątki z działaniami regionalnymi zostały przeniesione do nowo powstałych działów. Niedługo pojawią się informacje o zasadach działów regionalnych.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
W ramach małej przebudowy wydzielone zostały specjalne podfora dla cyklicznych zabaw z obróbką zdjęć: PC, RC, FreeRC. Wątków powstałych z okazji tych cotygodniowych edycji jest naprawdę wiele, więc wydzielenie ich poprawi czytelność i ułatwi przeszukiwanie :-D
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Informuję, że działa czarna skórka, która dla wielu jest niezbędna do oglądania zdjęć na forum :-)

Żeby ją włączyć należy na dole strony głównej forum rozwinąć listę oznaczoną jako "Styl forum:" i wybrać xandBlack.
Jest to zmodyfikowana wersja domyślnej skórki xandred. Nazwałem ją xandBlack, żeby sobie ułatwić późniejsze zmiany w kodzie. Obecna wersja jest zrobiona na szybko i nie wszystko wygląda ładnie...

[ Dodano: 2011-09-08, 23:55 ]
Chciałem dodać wprost, że jest to wersja beta, więc smaczków nie można się po niej spodziewać :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Gdyby ktoś dostał na PW jakiś spam (reklamę, link do antyrakowej strony, itp.) bardzo proszę o powiadomienie mnie (innego kolorowego) na PW o takim zdarzeniu.

Napisanie tego gdzieś w dowolnym wątku na pewno nie spowoduje natychmiastowej reakcji administracji, a bezpośrednie poinformowanie mnie lub któregoś z kolorowych przyczyni się do szybkiego rozpoznania sytuacji i podjęcia odpowiednich działań.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Informuję, że powstał nowy dział o nazwie "Dzieci". Służy do umieszczania wątków o narodzinach dzieci naszych użytkowników. Do tej pory radość z zostania ojcem/matką wyrażana była w różnych miejscach forum - od dziś mamy specjalny dział dla tych miłych tematów :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Informuję, że mamy już mobilną skórkę.
Nie jest jeszcze skończona, ale już można korzystać.

Z telefonu na stronę można wejść korzystając z adresu http://m.pentax.org.pl

Instrukcja dla korzystających z mobile na komputerze:
1. Na dole strony głównej na skórce domyślnej (xandred) znajduje się link mobile pentax.org.pl

2. Żeby wrócić do normalnej skórki trzeba na dole strony skórki mobilnej kliknąć w:
Pełna wersja forum
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Giełdowe ogłoszenia, które zamiast ceny zawierają tekst "cena w środku ogłoszenia" lub podobny, będą usuwane. Nie dotyczy to ogłoszeń sprzedaży wielu przedmiotów, dla których podanie jednej ceny nie jest możliwe.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Wprowadzam zakaz linkowania czegokolwiek z rosyjskich stron. Zakaz obowiązuje do odwołania. Proszę nie wstawiać nic, co ma końcówkę .ru w linku.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach