fotom Dołączył: 08 Maj 2006
Slajdoloty Braun Paximat, czy mozecie doradzić
Zamierzam kupić wkońcu jakiś lepszejszy projektor do slajdów oczywiście. Aktualnie posiadam starego revue na pojemniki Braun Paximat. Chciałbym kontynuować współpracę z magazynkami braun Paximat i w zwiazku z tym myslę o jakimś wypaśnym nie za starym Braunie (Autofokus wyłączalny, i inne udogodnienia), macie może doświadczenie z tymi własnie projektorami. Jaki model plolecacie, na co zwrócić uwagę? Dzięki za dobre rady, moze ktoś ma na zbyciu?
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
ja mam Brauna Paximat 250AF - fajne w nim to że ma 2 żarówki halogenowe po 125W - jest bardzo jasny i slajdy na białej ścianie się pięknie prezentują. Pilot jest na kabelku - ma jeden guzik - do zmiany slajdu (krótko przytrzymany w przód, długo przytrzymany w tył) - niestety oryginalny element (styk) się z czasem wyrobił (taka sprężysta blaszka straciła sprężystość) - po odrobinie kombinowania samodzielnie to naprawiłem i teraz mam śliczny okrąglutki red button.
AF działa bardzo dobrze, pasują zarówno magazynki LKM, klasyczne, CSy, okrągłe i jeszcze jakieś (-;
Generalnie jeden z bardziej udanych zakupów...
Model wyżej ma pilota na IR ale mi to nie potrzebne więc po co dopłacać (-;

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach