dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Wywołujemy Kodachromy
Chyba juz czas, nie? ;-)

Deadline na wysylke filmów ustalam na piątek 17 wrzesnia.

Koszt wywolania jednej rolki Kodachrome'a to 10 dolarow. Koszt przesylki jest zalezny od ilosci rolek, dlatego prosze was najpierw o deklaracje za pomocą formularza poniżej. Cos tam oczacujemy. Po wypelnieniu formularza, otrzymacie mejla zwrotnego z moim adresem i numerem konta. Jednak z wplatami poczekajmy do samego konca, bo tylko wtedy bedziemy dokladnie wiedzieli ile cala zabawa bedzie kosztowac.



 
kulma  Dołączył: 10 Sie 2010
Poszło :)

Orientuje się ktoś może, czy jeśli wysyłam filmy 24 klatkowe, to płacę tak jak za 36 klatek?
 
lukelino  Dołączył: 25 Lip 2010
kulma napisał/a:
Poszło :)

Orientuje się ktoś może, czy jeśli wysyłam filmy 24 klatkowe, to płacę tak jak za 36 klatek?


Za 24 klatki płacisz 8$, a za 36 - 10$ wg http://www.dwaynesphoto.c...slide-film.html

Wywołują bardzo szybko - od wysłania czekałem 10 dni...
 
kulma  Dołączył: 10 Sie 2010
Dzięki.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Pamietajcie, ze mozecie juz zaczac wysylac do mnie filmy - im wczesniej, tym lepiej.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
OK, mamy 27 rolek i 12 osob. Jesli ktos jeszcze chcialby sie dolaczyc, prosze o szybka deklaracje, bo chce napisac do dwayne's photo, by oszacowac koszty przesylki.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
dzerry,Ode mnie przesyłka poszła. Czy Ty napiszesz do nich, żeby jakoś uwzględniali nasze podpisy na kasetkach ? No bo 27 rolek to niezły bajzel po powrocie mógłby być. :-P
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Kurcze - tylko ja nie mogę jednej rolki znaleźć :oops:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
matb, sprawdź wnętrzności aparatów :-P
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Poszło :-B
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ha!~Doznałem olśnienia i znalazłem!
Dada, nie była w żadnym aparacie.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Uff, mam nadzieję, że zdążyłem, poszło.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Dada napisał/a:
Czy Ty napiszesz do nich, żeby jakoś uwzględniali nasze podpisy na kasetkach ?
Tak, moj plan wyglada tak - gdy zbiore wszystkie rolki, ponumeruje je i przypisze numery do nickow. Mam nadzieje, ze numerki jakos beda chcieli zaznaczyc na pudelkach ze slajdami. Jesli nie, zrobie zdjecie kazdej pierwszej klatki i bedziecie sie przypisywac :-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dzerry napisał/a:
zrobie zdjecie kazdej pierwszej klatki i bedziecie sie przypisywac

No i teraz każdy przypomina sobie, co ma na pierwszej klatce ;-) Ja tam się boję.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Jedną rolkę rozpoznam - bo puściłem na niej pawia. Dosłownie i w przenośni. Ale pozostałych 71 klatek nie kojarzę :-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ja mam pewnie jakieś niezidentyfikowane krzaki. Ciężar gatunkowy materiału mnie przytłoczył i robiłem tylko "martwe natury". Drugą rolkę biorę na urlop, może lepiej będzie.
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ale ale... ja kcem jednego. Kto ma jakąś jedną rolkę do sprzedania? Toż to dziejów epoki koniec.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
bEEf napisał/a:
"martwe natury"

Ale głupotę napisałem - przecież "krzaki" to nie jest żadna "martwa natura".
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
bEEf, może żeś po prostu chrust fotografował?
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
odyseusz :

Cytat
Przedmiotem aukcji jest rolka filmu Ektachrome 64 z rocznika 2007 - 36 klatek, przechowywane non stop w lodówce.


15szt.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach