sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
nowe ceny na Alfe 100
No to Sony Poland sobie pojechalo:
http://www.fotobasia.pl/p...x15_GRATIS.html
http://www.fotobasia.pl/K...ktywy_sony.html
W sumie taniej niz K100D w kicie, a bylo nie bylo to aparat nieco wyzej jesli idzie o polke niz K100D. To czekamy teraz na ruch Apollo :mrgreen: :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
To czekamy teraz na ruch Apollo :mrgreen: :-P
Ale dałeś do gara. Teraz podniosą ceny.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Kurde... Dobra cena, chociaz nie lubie tej puszki to przyznam ze cena dobra.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
To czekamy teraz na ruch Apollo
Jak znam życie, będzie to ruch frykcyjny.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Albo frakcyjny - podziela sie na zwolennikow podwyzki i obnizki :-P
A korpus jak korpus - klasa to gdzies miedzy K10D a K100D troche taniej od tego drugiego ;-) Niezla cene dali, naprawde, skubancy. Robia miejsce na HAMa z wyzszej polki, ktory ma sie pojawic w sklepach po wakacjach i mozliwosciami ma byc "D200 und K10D killer" ;-) O mozliwosciach tej nowej Alphy mamy sie dowiedziec ponoc juz cos kolo lipca - zobaczymy co sie tam wydarzy? :-D
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
sylwiusz, napisz cos w osobnym watku o tym N1! :->
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dan, za duzo to nie napisze, bo niestety jest uszkodzony (dziala wszystko, poza "drobizagiem" - silnik AF w obiektywie nie kreci...) i zwracam go wkrotce do faceta, ktory juz mi oddal kaske (na szczescie). Ale dzis zanim go oddalem zrobilem pare fotek uzywajac recznego ostrzenia. Porownamy sobie na slajdzie Vario Sonnara 24-85 ze stalkami Pentaxa 50/1.7 i 85/1.4, zoomami 16-45/4 i 35-70/3.5-4.5 oraz Planarem 45/2 od G1 :mrgreen:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
moze sie cos ruszy z cenami, bo ta moda na pentaksa zaczyna byc juz meczaca, nie tylko dla kieszeni. Bylem dzis w sklepie dla idiotow, na 10 lustrzanek wystawionych do macania byly 2x k100, 1x k10 i 2x samsung gx1 :shock:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
l_uka napisał/a:
na 10 lustrzanek wystawionych do macania byly 2x k100, 1x k10 i 2x samsung gx1 :shock:


Co jeszcze? Alfa, D40, D80, 400D, i?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
No wlasnie, czas na powrot do pelnej niszy :-D
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
sylwiusz napisał/a:
Dan, za duzo to nie napisze, bo niestety jest uszkodzony (dziala wszystko, poza "drobizagiem" - silnik AF w obiektywie nie kreci...) i zwracam go wkrotce do faceta, ktory juz mi oddal kaske (na szczescie). Ale dzis zanim go oddalem zrobilem pare fotek uzywajac recznego ostrzenia. Porownamy sobie na slajdzie Vario Sonnara 24-85 ze stalkami Pentaxa 50/1.7 i 85/1.4, zoomami 16-45/4 i 35-70/3.5-4.5 oraz Planarem 45/2 od G1 :mrgreen:

Uuuu... szkoda. Bedziesz szukal innego?
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
milo, byl jeszcze D40 (nawet fajny wizjer), 350d, 2x olek 400 i olek 500 (no to jest dopiero swiatelko w tunelu :shock: ). Alfa stala za szyba - widac teraz sony jest niszowe :roll:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
l_uka, a no tak o olympusach zapomnialem :oops:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
uuuu, bo mój big brother kupił sobie alfe miesiąc temu :-? na wszelki wypadek nie będę mu mówił o tej obniżce :roll: :shock:

aaa tak btw całkiem przyjemna ta alfa - wizjer wydaje się nieco większy niż w DLu i jaśniejszy, no ale to jednak zdecydowanie wyższa półka. W sumie nie bawiłem się nią za długo, ale całkiem miłe ogólne wrażenie na mnie wywarła.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
dan napisał/a:
Uuuu... szkoda. Bedziesz szukal innego?

Jeszcze nie wiem. Zobaczymy jak wyjda testy szkla VS 24-85 w porownaniu do innych ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach