cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
  Sklep ram.net.pl - omijać szerokim łukiem!!!
W porównywarkach cen sklep ram.net.pl wygląda bardzo atrakcyjnie. Jestem w trakcie pierwszych (na 100% ostatnich) zakupów w tym miejscu - na szczęście na niewielka kwotę.
Kontakt ze sklepem jest praktycznie niemożliwy - na infolinii można wisieć w nieskończoność, na gg nikt nie reaguje (mimo rzekomej obecności), na maile nikt nie odpowiada. Stosunkowo sporo kupuje w necie - takiego olewania klienta jeszcze nie widziałem.
Do tego wszystkiego, towar który ponoć maja na magazynie wysyłają już ponad tydzień.

ram.net.pl - omijać z daleka!
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ja jakoś kupowałem tam i nie miałem zadnych problemów, może ten utrudniony kontakt jest przejściowy? Czekasz już od tygodnia? A może już wysłane tylko poczta/firma kurierska dała ciała?
 

janpa  Dołączył: 23 Lis 2009
Re: Sklep ram.net.pl - omijać szerokim łukiem!!!
cube007 napisał/a:
W porównywarkach cen sklep ram.net.pl wygląda bardzo atrakcyjnie. Jestem w trakcie pierwszych (na 100% ostatnich) zakupów w tym miejscu - na szczęście na niewielka kwotę.
Kontakt ze sklepem jest praktycznie niemożliwy - na infolinii można wisieć w nieskończoność, na gg nikt nie reaguje (mimo rzekomej obecności), na maile nikt nie odpowiada. Stosunkowo sporo kupuje w necie - takiego olewania klienta jeszcze nie widziałem.
Do tego wszystkiego, towar który ponoć maja na magazynie wysyłają już ponad tydzień.

ram.net.pl - omijać z daleka!


Coś jest na rzeczy. Właśnie kupuję od nich laptopa. Zamówienie złozyłem 26.08. Mieli dostarczyć wczoraj. Ponieważ nie dostałem info o wysyłce, więc wczoraj zadzwoniłem do nich. Dostałem info, że towar jest, wyślą i dotrze dzisiaj. Niestety, status zamówienia nie zmienił się, więc obawiam się, że dzisiaj też już nie ma szans. Próbuję się z nimi skontaktować dzisiaj od rana - bezskutecznie. A zależało mi na fakturze sierpniowej...
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
Eldred napisał/a:
Ja jakoś kupowałem tam i nie miałem zadnych problemów, może ten utrudniony kontakt jest przejściowy? Czekasz już od tygodnia? A może już wysłane tylko poczta/firma kurierska dała ciała?

Tzn co? Cala ekipa sklepu padla na malarie i nikt nie odbiera tel., maili, gg? W panelu klienta mam "zamowienie przyjete" - status niezmienny od dnia w ktorym zamowilem towar.

Polak madry po szkodzie - http://www.opineo.pl/opinie/ram-net-pl,negatywne - jak widac kontakt z klientem to ich specjalnosc. Dawniej chociaz odpowiadali na czesc negatywnych komentarzy, teraz totalna olewka...
 

niezgod  Dołączył: 03 Cze 2009
Kupowałem u nich parokrotnie i towar (raczej drobnica: karty pamięci itp) zawsze mięli od ręki. Tyle że znajomy z pracy mijał ich po drodze i zawsze odbierał dla mnie towar osobiście. Więc to może przez groźny wygląd kolegi ;-) .
No i ostatni raz kupowałem ponad rok temu.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Popieram, omijać szerokim łukiem ten sklep. Co z tego, ze mają duży asortyment, jak tylko na papierze. Zamawiałem tam i w końcu zrezygnowałem. Zero kontaktu, terminy realizacji nie dotrzymywane.
Jeżeli ktoś chce się ze sklepem skomunikować to podaję telefon. Znaleziony na PKT.
53 3476200
Ten telefon zawsze odbierają.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Niedawno brałem do firmy od nich niszczarkę. I nie rozpisując się nadto, po 4 tygodniach kupiłem niszczarkę gdzie indziej, bo wciąż zwodzili z dostawą towaru. Zwrot kasy to dodatkowy tydzień czekania. Niestety na siłę próbowali sprzedać coś czego nie mieli i czego w owym czasie nie mogli/nie chcieli sprowadzić.
OD tej pory omijam szerokim łukiem - mimo atrakcyjnych cen.
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
argawen - jestes pewien ze to prawidlowy numer? Jesli to stacjonarka to kierunkowy sie nie zgadza...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
53 na początku to Play
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
A ja proponuje zrobić osobny dział taka czarna lista podpadzioch z tytułem u tych państwa nie kupujemy bo to szuje i kombinatorzy czyli element wywrotowy. :evil:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
no to załamaliście mnie...właśnie zamówiłem przedwczoraj u nich BC 700 i aku, dzisiaj zaglądam do poczty - termin realizacji 8.09 :evil:
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
plwk napisał/a:
53 na początku to Play

Watpie zeby ktos podawal komorke do PKT, ale kto ich tam wie...
W kilku miejscach w necie znalazlem nr 58 3476200
Kierunkowy sie zgadza, niestety nr nieustannie zajety.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Sorry, oczywiście, że kierunkowy 58 :oops: :oops:

[ Dodano: 2010-09-01, 12:38 ]
cube007 napisał/a:
Kierunkowy sie zgadza, niestety nr nieustannie zajety.
Dzwoń. jak zajety, to pewnie gadają. Dzwoniłem na ten numer 3-4 razy i za każdym razem mogłem pogadać z konsultantem.

[ Dodano: 2010-09-01, 12:39 ]
plwk napisał/a:
53 na początku to Play
W dzisiejszych czasach to może być każdy operator. Jestem w Play i mam 62 na poczatku :-P
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
pszczołowaty, Jest parę sprawdzonych adresów gdzie się zamawia eneloopki i ładowarki.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
JackDeJack, nie pomyślałem :-/ mądry Polak po szkodzie... mam nadzieję, że dotrą :-?
 

Bucik  Dołączył: 02 Lis 2009
roket napisał/a:
A ja proponuje zrobić osobny dział taka czarna lista podpadzioch z tytułem u tych państwa nie kupujemy bo to szuje i kombinatorzy czyli element wywrotowy. :evil:


A właśnie wchodziłem tutaj po to żeby to samo zasugerować ;-)

w sklepie ram.net.pl kupiłem nie dawno 2 karty pamięci. Czekałem 5 dni na realizację, ale w końcu dostałem maila, że nie będą w stanie. Pieniądze miałem z powrotem następnego dnia.

Po prostu pewnie mają problemy z systemem zamówień :-?

W pewnym sklepie zamawiałem kiedyś plecak. Pieniądze wpłacone i czekam. Status nie zmieniony. Nic się nie dzieje. Dzwonię. Udało mi się skontaktować z szefostwem. Okazało się bowiem, że coś w rodzaju powiadomienia wpłaty wylądowało w katalogu SPAM (nie, nie PASM :-P ). Przepraszali przez 4 maile. Następnie dostałem nie ten plecak co zamawiałem - ale jakiś lepszy droższy. Jak dla mnie bomba za taki sklep.

Może tutaj jest podobnie. Jakieś powiadomienia lądują w folderze SPAM, na poczcie firmowej??
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bucik napisał/a:
Jakieś powiadomienia lądują w folderze SPAM, na poczcie firmowej??
A jest taki katalog na koncie bankowym jak SPAM ? Przecież jak przelejesz kasę z numerem zamówienia, to księgowość firmy widzi kasę po 1-2 dniach.
 

Bucik  Dołączył: 02 Lis 2009
argawen, przeczytaj ponownie cytat. Wtedy przemyśl swoją wypowiedź. Firma, potrafi korzystać z kilku kont bankowych na raz. W dodatku przy zamówieniach od powiedzmy 50-ciu klientów, każdego z innego banku, nie wyobrażam sobie aby Pracownicy co chwilę spoglądali na owe konta by sprawdzić wpłatę?? :-/

Jestem pewien, że coś w rodzaju newslettera czy odpowiedniej informacji dociera na ich pocztę :-B
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Czyli chcesz powiedzieć, że na ich pocztę dociera informacja z banku o operacjach jako SPAM ? Wybacz, ale to tylko świadczy o niekompetencji osoby zajmującej się obsługą sieci informatycznej w firmie.
W moim przypadku, pracownik potwierdził moją wpłatę a i tak przez 4 dni po rozmowie telefonicznej, status zamówienia nie zmienił się.

[ Dodano: 2010-09-01, 16:00 ]
Kupowałem w wielu sklepach internetowych( naprawdę w wielu), ale czegoś takiego to jeszcze nie spotkałem.

[ Dodano: 2010-09-01, 16:04 ]
Bucik napisał/a:
nie wyobrażam sobie aby Pracownicy co chwilę spoglądali na owe konta by sprawdzić wpłatę?? :-/
Sklep prowadzi sprzedaż internetową, więc normalne jest, iż jest dużo zamówień z opcją przelew. Nie wyobrażam sobie, by w sklepie nie było osoby, która jest do tego typu zadań zatrudniona :shock: .
Taki sklep Agito daje radę, bez problemu. Nie wspomnę o kontakcie mailowym czy telefonicznym.

[ Dodano: 2010-09-01, 16:08 ]
Bucik, w twoim cytacie:
Okazało się bowiem, że coś w rodzaju powiadomienia wpłaty wylądowało w katalogu SPAM (nie, nie PASM :-P ). Przepraszali przez 4 maile.. Niestety, sklep Ram.net raczej nie jest skory do opowiadania na mail-e. Ani pisania przeprosin.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
roket napisał/a:
A ja proponuje zrobić osobny dział taka czarna lista podpadzioch z tytułem u tych państwa nie kupujemy bo to szuje i kombinatorzy czyli element wywrotowy.

Bucik napisał/a:
A właśnie wchodziłem tutaj po to żeby to samo zasugerować

Jestem za! Co prawda kupuje tylko w sprawdzonych sklepach, ale lepiej dmuchać na zimne... :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach