webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
Gdzie kupic pirata lub...
Witam,

Kochani - gdzie kupic 'opaske na wydlubane oko pirata'? Moze dziwny jestem, ale od mrozenia lewego po 15 minutach dostaje chopla i prawie nie potrafi 'ostrzyc' prawym. Pomyslalem, ze jak strzelcy uzywaja, to i fotograf tez moze...

Czy taki wynalazek jest stosowany w fotografii / sami uzywacie? Ew. w jaki inny sposob pozbyc sie problemow z drugim okiem? (tylko prosze mnie do okulisty nie wysylac ;) )

pozdrawiam
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Poszukaj w sklepach z ciuchami na bale przebierańców. Serio. Sam mam taką opaskę - kupioną właśnie w takim sklepie.

[ Dodano: 2007-05-11, 19:07 ]
Aha, uprzedzam ewentualne pytanie - nie mam pojęcia, gdzie kupić hak.
 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
Re: Gdzie kupic pirata lub...
webjay napisał/a:
Witam,

Kochani - gdzie kupic 'opaske na wydlubane oko pirata'? Moze dziwny jestem, ale od mrozenia lewego po 15 minutach dostaje chopla i prawie nie potrafi 'ostrzyc' prawym. Pomyslalem, ze jak strzelcy uzywaja, to i fotograf tez moze...

Może najpierw określ, które oko masz dominujące ?
Mnie się wydawało, że jak jestem praworęczny to i powinienem celować prawym okiem.
A tu zonk. Lewym. Z prawego nie trafiałem w tarczę. Z lewego (dziwnie było) trafiłem i nawet wykonałem normę na dst.
Teraz do celowania i kadrowania tylko lewe :)
pzdr
Marek
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
@Jarek: no w sumie slusznie - idealne miejsce by cos takiego znalezc :) w ostatnie wakacje juz szukalem (slonce palilo oko), niestety bezskutecznie. a odnosnie haka: LOL ;)

@^mmm^: nie wiem - chyba zadne, a jesli juz to prawe - bo to mam otwarte, kiedy celuje do tarczy (bynajmniej nie aparatem) choc to moze byc kwestia przyzwyczajenia. anyway - to jest nie wazne! przeciez takowa opaska jest i dla lewo i dla prawo 'ocznych' ;)

zostaje mi jeszcze reczne zrobienie sobie czegos takiego - generalnie wystarczy kawalek skory/grobszego materialu + gumka ;) nie mniej - jesli ktos gdziec cos takiego znajdzie - prosze o informacje.
 

nichiren  Dołączył: 18 Lis 2006
Tu
na przykład mozna kupic.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
pytaj w aptekach - jak nie maja, to Ci sprowadza. Tylko ze taka ze sklepu dla przebierancow moze byc sporo tansza.
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
@nichiren: bardzo dziekuje! :)

@l_uka: tez genialny pomysl :) roznica cen moze byc nawet odwrotna, poza tym - w tym kraju mamy chyba ^2 wiecej aptek ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach