deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
Akku do k10d
Czy oplaca sie kupowac podrabiane baterie, jak wyglada ich zywotnosc i czy jest wielka roznica do orginalow, oczywiscie poza cena :-) orginal za okolo 40 € a podrobka za 14€
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
deniel, podróbki? Chyba chodzi o zamienniki... Podróbki to jakby napis pentax miały.
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
sorki,moze zle sie wyrazilem zamienniki ale bez nazwy,bo sa jeszcze zamienniki ale juz imienne.Chodzi mi o jedne jak i o drugie.
 

maniownik  Dołączył: 28 Mar 2007
Kupiłem na allegro zamiennik NPP-400 Premium Gold 2100 wystarcza na jakieś 300-400 zdjęć (1/3 zdjęć z lampą) w cenie 39 zł. Używam trzy miesiące także na razie może być. Oryginalna pentaxowa starcza na około 500. Jak na zamiennik za cztery dychy jest oko.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
maniownik, mi moje oryginalne aku starcza na 700 zdjec z podgladem na wyswietlaczu.

[ Dodano: 2007-05-11, 09:57 ]
ale sam mysle o dokupieniu jeszcze jednego, bo nigdy nie wiem kiedy sie aku wyczerpie i doladowuje je nawet wtedy gdy nie jest w 100% wyladowane. Ale kupie pentaxowskie aku a nie zamiennik.
 

maniownik  Dołączył: 28 Mar 2007
Brawo asklop też bym chciał 700 na oryginale, i też bym wolał oryginał tylko że drogi lekko. :-(
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
maniownik, zgodnie z moja filozofia zyciowa "raz a dobrze" postanowilem nie oszczedzac. Wkoncu takie aku kupuje sie raz na kilk lat.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Moja sąsiadka zwykła mawiać: "Biednych nie stać na tanie rzeczy"
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
piotr_luk napisał/a:
"Biednych nie stać na tanie rzeczy"

dokladnie sie z tym zgadzam bo kto kupuje tanio to kupje drogo :-) Kupie jednak Penraxa bo jak powiedzial asklop, to na kilka lat a wiec nie ma co oszczedzac to tylko jeden Jacki mniej :-) a bateria lepsza.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
deniel, i to dobre podejscie. Gratis otrzymujesz swiadomosc, ze masz oryginal.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Zerknijcie tutaj: http://allegro.pl/item194...sung_gx_10.html
Kupiłem coś takiego i spokojnie da się zrobić około 700 fotek. W sklepie da się znaleźć ten akumulator za podobną cenę, sam kupiłem za 97zł.
 
bildam  Dołączył: 19 Kwi 2006
screwdriver napisał/a:
Zerknijcie tutaj: http://allegro.pl/item194...sung_gx_10.html
Kupiłem coś takiego i spokojnie da się zrobić około 700 fotek. W sklepie da się znaleźć ten akumulator za podobną cenę, sam kupiłem za 97zł.
tyle kosztował w zeszłym tygodniu w tym sklepie razem z przesyłką(8zł), a teraz sam aku 99zł, mogłem kupić dwa zamiast jednego, :-/
 
paoollo  Dołączył: 17 Wrz 2006
asklop napisał/a:
Gratis otrzymujesz swiadomosc, ze masz oryginal

Czy Pentax robi akku? Pewnie nie - robi im pewnie ta sama fabryka co "zastępniki" tylko za logo trzeba zapłacić extra.
Ja kupiłem ten co screwdriver i nawet ma już napis, Pentax ( jak i Minolta)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach