jacekzom  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pentax EI-2000
Ostatnio jeden gosc mnie zastrzelil stwierdzeniem, ze ma lustrzanke cyfrowa Pentax EI-2000. Sprawdzilem w internecie, faktycznie bylo cos takiego - 2.5 MP.
Uzywal ktos czegos takiego?
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Re: Pentax EI-2000
Sprawdzilem w internecie, faktycznie bylo cos takiego - 2.5 MP.
Uzywal ktos czegos takiego?



Strasznie to przypomina wszelakie HP'ki i jest chyba owocem jakiegoś przelotnego romansu. Na Steve's Digicam's napisali coś takiego: We already reviewed their first product, the Pentax EI-200 which is physically identical to the HP C618 - only the packaging and camera logos are different. The same can be said for the new HP C912 which will also be sold by Pentax as the EI-2000.
Jakby co link - http://www.steves-digicams.com/c912.html
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
miałem to w rękach w Niemczech jak byłem robić dyplom - to brat bliźniak HP-ka. Fajnie nawet to wyglądało (ładnie) ;-)
Zauważcie jak tam wizjer jest rozwiązany - podobnie jak w olku E-300 chyba (((-;
 
Tomek  Dołączył: 22 Kwi 2006
Re: Pentax EI-2000
Mertz napisał/a:

Strasznie to przypomina wszelakie HP'ki i jest chyba owocem jakiegoś przelotnego romansu.


Rzeczywiście. Swego czasu moją uwage zwrócił fakt, że na aparatach HP było logo Pentaxa... Co do "przelotności" to też chyba racja.
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
Romans HP i Pentaksa polegał na dostarczaniu optyki przez nasz JSS do aparacików HP (niektóe modele). Podobnie jak do niektórych benq'ów - parę modeli z SMC na obiektywikach widziałem kiedyś (-;
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
To nie był tak bardzo przelotny romans. HP przez bardzo długi czas umieszczałoptykę Pentaksa w swych lepszych kompaktach, co zresztą uwidaczniał na obiektywach. Prawdę powiedziawszy nie jestem pewien, czy nie czyni tego do dnia dzisiejszego. EI-2000 spotykany był na Allegro i ostatnio chodził coś w okolicach 400PLN.
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
Michu - nie powtarzaj po mnie (-;
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Michu - nie powtarzaj po mnie (-;
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
Oooo (-;

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach