argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Sigma 70-200mm 2,8 APO EX
Witam
Zobaczyłem na Allegro coś takiego: Sigma 70-200mm 2,8 APO EX. Jak sądzicie, ile mozna za tą Sigma zapłacić ?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
1- skontaktowac trzeba sie z facetem i przetetstowac czy z twoim korpu2sem n8ie ma FF/BF
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nowa w Pstryku jest za 3399
 
klimecki  Dołączył: 21 Kwi 2006
"1- skontaktowac trzeba się z facetem i przetetstowac czy z twoim korpu2sem n8ie ma FF/BF"
swiete slowa, do swojego ds-a przymierzalem takie szklo na lodzkim maratonie mBanku, no i smutno bo 5/5 fotek out of focus /a dzien byl sloneczny i czasy krotkie, wiec to nie jakies poruszenie/, ludki z dpreview tez mieli podobne schizy (tyle ze w usa sklepach wymieniali do skutku). W rozmowie z facetem od sigmy /stoisko na foto-video w expo jakis czas temu/ pytalem jak wyglada ten problem od ich strony czy jakas gwarancja itp, uslyszalem: przyjsc z puszka przed zakupem, bo 'ich szkla sa w porzadku'.
ps. argawen: miales je w dloniach?:) wazy dwa razy tyle co 70-300 APo, 1.4kg cielska;), ale wykonane solidniej
pozdrawiam
kp
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
skontaktowac trzeba się z facetem i przetetstowac czy z twoim korpu2sem n8ie ma FF/BF


Co racja, to racja. Cos mi się obiło o uszy, że z Sigmami różnie bywa.

[ Dodano: 2006-07-13, 20:28 ]
klimecki napisał/a:
ps. argawen: miales je w dloniach?:) wazy dwa razy tyle co 70-300 APo, 1.4kg cielska;), ale wykonane solidniej


W łapkach to miałem w Sigmie w Blue City, potężne szkiełko. A może pojadę sobie do tej Sigmy z moim DS-em jak wróci( mam nadzieję, że we wtorek) i przestrzele to szkiełko?

plwk napisał/a:
Nowa w Pstryku jest za 3399


W Blue City to szkiełko kosztuje 3400 po negocjacjach, przynajmniej kosztowało jakiś tydzień temu.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
1- skontaktowac trzeba się z facetem i przetetstowac czy z twoim korpu2sem n8ie ma FF/BF

Ktore jak ktore, ale akurat z tym szklem nikt w zadnym systemie nie zglaszal problemow...

[ Dodano: 2006-07-13, 22:39 ]
argawen napisał/a:
Witam
Zobaczyłem na Allegro coś takiego: Sigma 70-200mm 2,8 APO EX. Jak sądzicie, ile mozna za tą Sigma zapłacić ?

Za uzywke okolo 2000 zl. Rewelacyjne szklo, bdb ostrosc na pelnej dziurze, doskonala juz od f3.5-4. Tylko to ciezkie, ale do reportazu z wiekszej odleglosci super!!! Mam gdzies z niej foty z D70. Porownywalismy z kolega z Nikkorem 80-200/2.8. Sigma w niczym nie byla gorsza optycznie, a miala wrecz mniejsze aberracje chromatyczne ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach