Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
robert.g, bc700, bc900 może (ale nie musi) poprawić pracę eneloopów.
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
robert.g ładowarka procesorowa 4-kanałowa, to podstawa :-)
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Witam po dlugiej przerwie :-B . Mam znowu prosbe/pytanie (glownie do kol. Kapara ale nie tylko) mianowicie, czy do tego aparaciku mozna podlaczyc jakis konwerter? (jakas tulejka?) chodzi mi o makro. pozdr. :-B
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
robert.g, nie-e :) na obiektywie nie ma gwintu dla takich bajerów
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Wiem gwintu nie ma ale niektore firmy maja tulejki (chyba wciskane) do ktorych dokrecic mozna konwerter. Przejrzalem mase ofert sklepow internetowych i do tgo modelu nic nie znalazlem :cry:
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
U nas do casio nic nie znajdziesz. Wejdz na japonska strone lub aparaty.casio.pli zobacz czy cos takiego istnieje
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Znalazlem u nas tylko do dwoch modeli qv 4000 i 5700 i to orginalne raynoxa (a tak na marginesie cena tych aparatow w 2002 r. wg PC World ok. 4600 za sztuke :shock: ) ale one mialy obiektywy canona

[ Dodano: 2010-12-18, 18:45 ]
No to witam ponownie i mam dobra wiadomosc dla osob, ktore chcialyby polaczyc taki lub podobny aparat z raynoxem dcr250. Da sie. Pozdrawiam :-P

[ Dodano: 2011-09-01, 20:16 ]
Witam, wróciłem z dalekiej podróży,gdzie nie było dostępu do sieci i tylko gwoli wyjaśnienia chciałbym przekazać zainteresowanym, że mając obiektyw o średnicy 40 mm raynoksa po prostu się wciska na koniec i wszystko działa super.Trzeba tylko uważać, żeby obiektyw sam się nie chował bo można go uszkodzić

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach