wasnyz3g  Dołączył: 21 Maj 2007
Byłem dzisiaj w punkcie napraw TV i koleś mi zmierzył napiecie wiec wygląda to tak: naładowana lampa kilaset milivolt a w trakcie ładowania dochodzi do 200V Wiec jak mam to rozumieć, który wynik jest ważny..
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
kurcze, nie wiem skad sie wziela ta wartosc kilkaset milivolt... U mnie lampa sie ladowala, napiecie roslo, naladowala stanelo na 200V i juz.
Ale, nie podlaczylbym tej lampy do zadnej cyfrowki. I na Twoim miejscu poglaskal swoja K100D czule, za to ze wytrzymala dzielnie to obciazenie.
 
wasnyz3g  Dołączył: 21 Maj 2007
Ehh czyli co czas sprzedać czy przerabiac?;)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
wasnyz3g, mozesz przerobic na automat do przeswietlania muzgufff
 
wasnyz3g  Dołączył: 21 Maj 2007
Bardzo zabawne Fafniak;)Uśmialem sie do łez;) A tak na poważnie co lepiej zrobic? bawić sie z tą lampą czy tez poszukać jakiejs innej?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
wasnyz3g, - sorki ale......"myslenie ma przeszlosc"........taki fajny program kiedys robilem......ehhhhh
kup inna lampe a do tej dokup sobie fotocele i uzywaj jako dodatkowa....na tlo naprzyklad...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
wasnyz3g, tutaj masz link. Może się przydać.

link
 
wasnyz3g  Dołączył: 21 Maj 2007
Co proponujecie w miare jakieś cenie do kasetki?Głowna amatorka takze lampy powyzej 500zl raczej są poza zasiegiem;)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Coś z własna automatyką. Może Metz ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nowe z własną automatyką (np. YINYAN, Amity) dostaniesz do 200 zł, do 300 nowe firmowe (Metz, Soligor). W podobnym zakresie lepsze używane - może się uda trafić jakąś z oświetlaczem AF. Jest dużo używanych do 100 zł - oczywiście trzeba pamiętać o napięciu na stopce.
 

LukD  Dołączył: 25 Wrz 2006
plwk napisał/a:
do 300 nowe firmowe (Metz, Soligor)

Hahaha, firmowe... To dlaczego kształt obudowy mają identyczny jak Tumax?
Używałem "Soligora" DG-340AZ i nie polecam - przy błysku na wprost automatyka tej lampy to ruletka.
Pozdr.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach