opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
no ba :-)
zdjęć się nie da zrobić bez poprawnego worka :-P
 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
opiszon, Może masz po powodziowy i napis "zlazł" :mrgreen:
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
opiszon napisał/a:
zdjęć się nie da zrobić bez poprawnego worka

a worek mosz nowy :?: :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mom mosznowy ;-)

wszystko zbliża się ku dobremu rozwiązaniu i poprawny worek mosznowy mom mieć w przyszłym tygodniu :-P
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
opiszon napisał/a:
i poprawny worek mosznowy mom mieć w przyszłym tygodniu :-P
będzie boleć :evilsmile:
 
Adamss68  Dołączył: 31 Sie 2009
rysiekll napisał/a:
będzie boleć

Pewnie bardziej zabolało Mu serce,kiedy stwierdził brak napisu...na torbie tzn.worku :-) !
 

rey  Dołączył: 12 Paź 2009
opiszon, po co Ci worek, do Twojego kompletu pentaxowy piórnik już musisz mieć :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
rey napisał/a:
do Twojego kompletu pentaxowy piórnik
gdyby piórnik był trochę tańszy, to może tak - póki co nie jestem do niego przekonany, a na pewno nie kupię w ciemno, bez zobaczenia jaki jest duży w rzeczywistości - mam nadzieję że na PPD będzie okazja przymierzyć
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
opiszon, Słuchaj starszych. :mrgreen: Przy trzech limitedach DA piórnik jest obowiązkowy. Inaczej banan. :-P Możesz jako kolejny lemat Dady przyjąć i masz gotowe uzasadnienie niezbędności zakupu. :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
no, nowiutki pokrowiec DA 70 do DA 15 na miejscu, więc wszystko w komplecie

epopeja pt "opiszon widzi 15Ltd po otwarciu puszki z tuńczykiem" zakończona sukcesem :evilsmile:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
opiszon, No to może jakieś fotki i wrażenia... Bo tak właściwie poza długą epopeją o Twoim zdobywaniu tego szkiełka wiele więcej merytorycznie się nie wypowiedziałeś. :mrgreen:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
a cóż tu można napisać
- budowa jak w pozostałych limitedach - nic do zarzucenia, ciekawa osłona p.słoneczna i nietypowo zakładany dekielek
- oryginalny pokrowiec rządzi :-P
- maleństwo podobne do DA 70, choć trochę szersze na końcu
- fotki ostre na cropach 1:1 (takich nie będę pokazywał), więc nie ma się do czego przyczepić
- kolorki wprost ze szkiełka wychodzą bardzo fajne - nie trzeba się specjalnie bawić obrazkiem
- pod ostre słońce nie sprawdzałem, bo w weekend nie było specjalnie okazji (pełno chmur)

nie miałem okazji jeszcze go solidnie przestrzelać, ale ogólnie jestem zadowolony - poniżej kilka fotek z niego (moje pierwsze), które można by równie dobrze zrobić kitem na 18mm :-)




 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
opiszon, zostawiasz sobie również 21?
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
Z szerokokątnych szkiełek to warto mieć inkrementację w ogniskowej o czynnik x 1,5!

Czyli 21 nie ma prawa wylecieć :D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
WuWu84 napisał/a:
zostawiasz sobie również 21?
tak, skąd mogłoby komuś przyjść do głowy, że się pozbędę DA 21 - całkiem inne szkło niż DA 15 i FA 43 -
 
Adamss68  Dołączył: 31 Sie 2009
opiszon napisał/a:
pod ostre słońce nie sprawdzałem

Wychodzi piękna gwiazdka :-P .
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
opiszon napisał/a:
skąd mogłoby komuś przyjść do głowy

Proszę o wybaczenie :->
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
porównanie crop'a ze środka kadru na f8 z DA15 Ltd (po lewej) z Sigmą 10-20. Ltd górą :!:

 

MAX581  Dołączył: 18 Mar 2010
Hehehe... Bardzo dziwne... gdyby było odwrotnie... :roll:
 

korkotrampek  Dołączył: 26 Lut 2008
hehe, wróciłem właśnie z budapesztu, pokazała 15 pazury, oj pokazała, coraz bardziej to szkło lubię

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach