Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Slava napisał/a:
Głównie to możliwość strzelenia kilkunastu zdjęć w "krytycznych" sytuacjach, bez szczypania się, że każde naciśnięcie spustu to kolejny ubytek w portfelu. Dla jasności sytuacji dodam, że nie należę do osób trzaskających tysiące zdjęć -mam DSa już rok i w tym czasie strzeliłem 2,3tyś razy. Poza tym mniej sknoconych przez niedopatrzenie zdjęć -prawie zawsze można na bierząco poprawić błąd. Specjalnego wzrostu poważania nie zauważyłem -wszyscy maja cyfrówki, a ta moja jakaś taka duża i nieporęczna, w dodatku nie można nią kręcić filmów... ;-) No może pare propozycji robienia fotek na weselach i innych wydarzeniach. No szybkość i wygoda -żadnych labów itp. Z minusów to niemożność zrobienia pokazu na przyzwoitym poziomie -rzutniki multimedialne to jakas pomyłka jest :-/
Pzdr!


Cyfra? Sporo zdjec ktore trzeba wyrzucac...., jak pisal Slava, pokaz slajdow to totalny odjazd wobec rzutnikow, monitorow itd a jak osttanio na dpreview zapuscilem posta na temat Nikona V 4000dpi i cyberlustra to rozgorzala wojna na 130+ postow i chyba jednak slajd z dobrym skanerem, a nawet z Minolta Dual IV daje wiecej szczegolow, glownie uprawiam fotografie krajobrazowo-wyjazdowa i b dobre stale i Velvia 100F naprawde daje mi o niebo wiecej radosci niz cyfra,ale chyba sie skusze jak spadanie 10mln body do 2000zl ze stab, wkurza mnie przelicznik oraz problem kurzu i nie robiac zawodowo x filmow dziennie wcale nie jest to takie tanie kupic dobre body, jakis naprawde dobry zoom czy szeroki do cyfry itd

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach