Skywalker  Dołączył: 13 Lis 2010
Instrukcja Pentax Super A
Witam
Czy posiada ktoś instrukcję do Super A??? Szukałem w necie, ale nie mogę znaleźć. Może jest jakaś strona skąd można ją pobrać? Ewentualnie może ktoś ma na sprzedaż. Proszę o pomoc.
 

yusuf  Dołączył: 19 Kwi 2006
 
Skywalker  Dołączył: 13 Lis 2010
Dziękuję. Należy się wielkie :-B
 

yusuf  Dołączył: 19 Kwi 2006
Chętnie siorbnę :mrgreen:

Coś słabo szukałeś, no ale ja wiedziałem gdzie i jak szukać :-P
 
Skywalker  Dołączył: 13 Lis 2010
Dokładnie. Z cyfrowymi body nie ma problemu, ale do analoga nigdy nie szukałem :-)
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
Czy posiada ktoś POLSKĄ instrukcję do Super A??? Szukałem w necie, ale nie mogę znaleźć.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
daśko napisał/a:
POLSKĄ instrukcję do Super A

Chyba, że ktoś prywatnie przetłumaczył.
Oficjalnego tłumaczenia nie było bo nie był oficjalnie importowany do Polski.
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
Zdano,
Ok, dzięki
 

Szakal  Dołączył: 18 Gru 2006
Penie banalne pytanie, ale ... niech mi ktoś potwierdzi, jak ustawić ISO w Super A ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na pokrętle po lewej wciskasz przycisk na przedłużeniu korbki i wtedy przy obrocie pierścieniem przestawisz ISO.
 

Szakal  Dołączył: 18 Gru 2006
Dzięki, ale ja jestem mało inteligentny dziś, albo z body jest coś nie tak, mimo różnych kombinacji przestawiam jedynie korektę ekspozycji :evil:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006

Przy kręceniu musi byś wciśnięty przycisk przy korbce (ten pod uchwytem korbki). Jak go dobrze nie wciśniesz to przestawia kompensację ekspozycji.
 

Szakal  Dołączył: 18 Gru 2006
:-B Udało się, potrzebowałem upewnienie czy dobrze robię (po ciągłym robieniu zdjęć ME S już chciałem śrubokrętem podważać kółko korekty ekspozycji do góry :evil: ) - pomogło ustawienie ekspozycji na +4, wduszenie wspomnianego wyżej przycisku i siłowe przekręcenie - ISO się rozruszało :)
 
krzysiek413  Dołączył: 20 Cze 2012
Wiem że odkopuję temat z dawien dawna ale ma ktoś może instrukcje do super A bo tutaj linki wygasły?
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
 
krzysiek413  Dołączył: 20 Cze 2012
Dziękuje za odpowiedź!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach