dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Co to za efekt?


Skad taka poswiata? To szop, czy jakas specjalna kombinacja film+wywolywacz?

Reszta zdjec kolesia:
http://www.flickr.com/photos/beniliam/
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
imho szop!
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
reczne maskowanie pod powiekszalnikiem albo szop.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
albo farmer nastrzyknięty na negatyw. ale chyba w dzisiejszych czasach już nikt tego nie robi, kiedy sobie dodge'em w ps można pojeździć:)

btw to taki klasyczny trik używana przez wszystkich od lat, a jak weszła cyfra mało kto to robi.. a efekt jest b.fajny i ja ostatnio na co drugiej fotce podjaśniam przy krawędziach ludków albo co..
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Efekt fajny, ale IMO jak kazdy powinien byc uzywany z umiarem.

Wg mnie koles troche przegina, zdjecia ma ciekawe i to wystarczy, nie musza byc az tak efekciarskie :-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dan napisał/a:
Efekt fajny, ale IMO jak kazdy powinien byc uzywany z umiarem.

Wg mnie koles troche przegina, zdjecia ma ciekawe i to wystarczy, nie musza byc az tak efekciarskie :-)


to prawda, trochę bez umiaru tego używa, poza tym na prawie każdym swoim zdjęciu :)
 

Pemigan  Dołączył: 24 Cze 2006
Burn i Dodge w ps. Może na jego monitorze wyglada to spoko i jest nieswiadom, że przedobrzyl ? :) A mi sie podoba :> Na tle chodnika moglby troche ew oslabic ten efekt. ... A moze na moim monitorze to tez dorbze wyglada ? :P

Pozdr
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Osobiście stawiam raczej na jakąś rodzinę remigrantów z Ukrainy.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
to nie tak, dziewczynka jest wstawiona w shopie, a ta poświata jest po to, żeby zatuszować to, że została wstawiona ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
cotti napisał/a:
to nie tak, dziewczynka jest wstawiona w shopie, a ta poświata jest po to, żeby zatuszować to, że została wstawiona ;-)

A rura po prawej stronie ma całość urealnić - była w kadrze to trzeba ją było zrobić :mrgreen:
 

costa  Dołączył: 11 Maj 2006
plwk napisał/a:
A rura po prawej

Aaaa, to rura jednak...
 

Pemigan  Dołączył: 24 Cze 2006
Po czym wnosicie, ze wstawiona? Taka poswiate czesto stosuje sie by nadac charakter albo wyoznic co istostne. No moze nie tak ordynarnie. Jesli jest wstawiona dziewczynka to ja tego nie widze. Ciekaw jestem co zdradza. Ide przyjrzec sie cieniom.
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
Pemigan, oni zartowali.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Pemigan, ja mysle, ze czesc towarzystwa jak zwykle sie nabija i szuka pretekstu do zrobienia OT ;-) :-P
 

Pemigan  Dołączył: 24 Cze 2006
:oops: tak byc nie moze :P ja tu ogladam cienie, moze jakis blad oswietlenia ze swiatlo z prawej i cien z prawej a tu mi drwia :P Lepiej byscie dowcip opowiedzieli :P
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
Pemigan, sie nie przejmuj. tak tu juz jest:)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Pemigan, rozbawiłeś mnie z samego rana :) tak serdecznie :)
 

Pemigan  Dołączył: 24 Cze 2006
Jak to powiedzial showman Kuba. W " W Polsce lubią się smiać z upośledzonych... nie wiem czemu" :D hehehe, oj no dobra dobra, ciezko jest z alfabetu wyczytac czy ktos zartuje czy nie :D No chyba ze ciagle sie komus geba smieje jak mi :D :D :D :D :D :D

Pozdrawiam i ciesze sie, ze rozsmieszylem :>
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
http://www.flickr.com/people/papequito/

koles niezla robote robi przy wolaniu, IMO swietne tony wyciaga z trixa, takie jak lubie :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dan napisał/a:
IMO swietne tony wyciaga z trixa, takie jak lubie


Tia... w 645... ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach