jannad  Dołączył: 22 Kwi 2006
K100D już w sprzedaży
W pixmani już jest w sprzedaży K100D http://www.pixmania.com/p...criteresn.html.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
W ten sposób to on już od 17-tego lipca jest dostępny w sprzedaży. Później był 25, 28 a nie wiem czy i 21 też się nie pojawił. Też się łudziłem że już od 17-tego będzie :mrgreen:
Jedno co się zmieniło, to to, że w międzyczasie już staniał - startował chyba ok. 50zł drożej :-)
 
Tomek  Dołączył: 22 Kwi 2006
Dokladnie tak jest z Pixmania... Ja jeszcze znalazlem to w Foto-Raju: K100D + 18-55. Na zapytanie o dostepnosc odpowiedzieli tak:
Cytat
Aparat dostępny kilka dni od zamówienia
W sprzedaży są tylko takie zestawy jak w naszej ofercie

Jak bede wiedzial ile wynosi te "kilka dni" to dam znac.

Firma ma plus za szybka reakcje na emalie. ;) Przyblizony czas oczekawiania to circa 2 tygodnie.

 

jannad  Dołączył: 22 Kwi 2006
No to sory za falstart, na bieżąco nie śledzę a teraz (od wczoraj ściślej mówiąc) gdy zdecydowałem się na puchę z przebrzydłymi pixelami to przeglądam i czytam wszystko jak leci żeby narobić se mentlik w głowie.
Gabi mam pytanko, w Tyldzie na razie nie ma GX-1S, a wiem że kupowałeś niedawno. Może dasz namiary na jakiś inny sklep z przwoitą ceną :-) .
Dl to już pewno nigdzie nie kupię.
I jak się sprawuje w naturze ten SCHNAIDERRRRR?
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Z ceną trochę pojechali 3005zł za K100D z kitem. Ale ja się nie znam... :->
3000zł GX-1S z kitem też fajnie. Jakby ktoś chciał kupić to za 2900zł sprzedam :mrgreen:

[ Dodano: 2006-07-28, 12:39 ]
Pod adresem firmy Helios masz za 2487zł. Generalnie to korzystałem z wyszukiwarki Skąpiec do znalezienia oferty. Nie zawsze mają aktualne ceny i oczywiście nie mają skatalogowanych wszystkich sklepów, ale czasem może to pomóc.
Jeśli masz czas to może zaczekaj jeszcze na ukazanie się K100D - może jak się pokaże będzie jednak tańszy niż 2800 i po co masz sobie wtedy pluć w brodę że masz "Samsunga" jak mógłbyś mieć Pentax-a ze stabilizacją :-) . Nie namawiam w żadną stronę, ja stwierdziłem że nie mogę czekać (dzisiaj ostatni dzień w pracy i ruszam w świat), a poza tym za 2600zł miałem aparat z obiektywem, kartą pamięci 1GB HS i kompletem akumulatorków GP, więc tak wybrałem jak wybrałem (choć wiem, że stabilizacji będę żałował, ale te pieniądze które wydałem to i tak dla mnie dużo).

Schneider-a nie mam z czym porównać, trzeba by mieć jeszcze Pentax-a 18-55. W czasie urlopu spróbuję się pobawić w porównanie jakości z obiektywami M42 to może coś napiszę.
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
No ale teraz to wyraźnie pod linkiem jest napisane DOSTĘPNY. Ciekawe tylko dlaczego samo body i body z kitem ma napisane 28.07.

http://www.pixmania.com/p...18-55mm-te.html

To jak to jest, można kupić czy nie ?????
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Przecież masz napisane, że kit jest dostepny. A samo body pewnie jeszcze nie mają, albo chcą sprzedać w pierwszej kolejności kity :-) .

[ Dodano: 2006-07-28, 14:11 ]
To jest świetny tekst " K100 jest dostarczony z obiektywem 18-55 mm do wygodnego korzystania z aparatu" :mrgreen: :mrgreen:
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
Ale zestaw z kitem 18-55 nie jest dostępny tylko 18-55 + 50-200 + body. A jak ktoś chce tylko krótkiego zooma?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
NaiR napisał/a:
Ale zestaw z kitem 18-55 nie jest dostępny tylko 18-55 + 50-200 + body.


Trzeba poczekać. Pewnie chcą zarobić więcej, to sprzedają najdroższą opcje.
Ważne, że w końcu się pojawił w sprzedaży :-)
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Chyba czuję się dowartościowany - Samsung GX-1S+kit w Pixmanii kosztuje 3286zł!
O co tu chodzi - jakieś wakacyjne podwyżki? Miało być taniej - wychodzi drożej?
 

jannad  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jakoś ja też nie mogę się połapać z tymi cenami, w jednym miejscu GX-1S jest za ok 2600zł w innym koło 3000zł :-/
Poczekam na K100D i zobaczę jak się sytuacja na rynku przedstawi, a jak tu było mówione może w poniedziałek już wszystko będzie wiadomo. Teraz raczej mnie nie stać na K100 i myślę o czymś tańszym, a tu zostaje albo DL jak gdzieś dorwę lub Smasung, tylko jakoś do tego Shneidera nie mam przekonania.
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
szkoda że to tylko w pixmanii na razie.. kuchnia jego nie umyta...
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
Niestety, żeby pojawił się w polskich sklepach internetowych będziemy musieli poczekać ze 2 tygodnie, a może nawet dłużej. Ma to swoją dobrą stronę, pewnie jakiś test się pokaże do tego czasu.

[ Dodano: 2006-07-31, 20:29 ]
Od dziś body + kit dostępny w pixmani za 2808 zł. Samo body nadal nieosiągalne :-(
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
(chyba) Wygląda na to że już jest 8-) :
http://digitalo.pl/produc...products_id=970
 

valdis62  Dołączył: 12 Cze 2006
Ale nie za te pieniądze .......A swoją drogą, w Pixmanii obnizyli cenę - juz tylko 2724,- za kit. Jak tak będą codziennie obnizać o te 80 zeta ....
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
valdis62 napisał/a:
A swoją drogą, w Pixmanii obnizyli cenę - juz tylko 2724,- za kit.

Ja myślę że jeszcze z tydzień dwa jak wejdzie K100D do większej ilości sklepów to w kicie więcej niż 2,5K PLN kosztować nie będzie.
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
tomecki napisał/a:
A swoją drogą, w Pixmanii obnizyli cenę - juz tylko 2724,- za kit. Jak tak będą codziennie obnizać o te 80 zeta ....



Nieczytany post



A ja myślę że to nie obniżka tylko zmiana kursu euro, często cena się w pixmanii zmienia o kilkanaście złotych.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach