pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Metz 36 C2 w K100D - pytanie
Witam. Właśnie doświadczyłem bólu, jaki wiąże się z brakiem błysku na 2 kurtynę. Co prawda i tak, niezależnie od tego planuję kupić zewnętrzną lampę, ale fundusze mam ograniczone. I tak ostatnio wydałem z 1200zł na obiektyw i statyw, więc sami rozumiecie. A zawodowcem nie jestem.
Czy powyższa lampa pozwala na synchronizację z długimi czasami i wyzwolenie na 2 kurtynę? Czytałem już wątek o Metzach z przystawką do PTTLa. Bardzo mnie to cieszy, ale nie rozwiązuje problemu najtańszego modelu tego producenta. Czy ktoś ma doświadczenia z tą lampą, albo wie, czy lampy z własną automatyką umożliwiają wyzwolenie na 2 kurtynę?
Dziękuję za odpowiedzi.

P.S.
Link do kilku zdjęć, gdzie strasznie mi zabrakło synchro na 2 kurtynę, chociaż być może na 1 też by coś dało, jednak jakoś nie pomyślałem spróbować, bo z reguły nie byłem zadowolony z duszka wyprzedzającego ciało.
http://picasaweb.google.com/pawel79w/TaniecZOgniem
 

MORKO  Dołączył: 25 Mar 2007
niestety Metz 36 C2 nie posiada żadnych poszukiwanych przez Kolegę bajerów. Pozostaje tylko zacisnąć zęby i uzbierać pieniążki na coś obdarzonego większą inteligencją ;-)
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Łeee! To straszna szkoda! Liczyłem, że pocieszycie mnie informacją o jakiejś tańszej opcji, która umożliwiała by robienie zdjęć na 2 kurtynę.
Trudno.
:-( :-( :-(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach