jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
firmowe kubki?- skąd ja to znam
Wiadomość
Peter



Model Opla : Tigra
Zaproszone osoby: 194
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 1081
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: Czw Mar 09, 2006 18:58 Chętni na klubowe kubki
W tym temacie proszę o dopisywanie się chętnych na klubowe kubki.
Proszę również podawać ile szt. będziecie chcieli zamówić.
Musimy (tylko za pierwszym razem) zebrać zamówienie na minimum 40 szt.
W przyszłości będzie można zamawiać nawet pojedyncze sztuki na tych samych warunkach.

Oto jak przedstawiają się koszty:
cena 1 kubka to 10 PLN
kartonik 1 PLN
wysylka 6,50 PLN (chyba, że poczta podniesie ceny)
RAZEM 17,50 PLN (czyli z wysyłką pod wskazany adres)

Na indywidualne życzenie istnieje możliwość dopisania na kubku nick’a, czyli każdy będzie miał swój niepowtarzalny kubek klubowy! Cena pozostaje bez zmian!

Lista chętnych:
1. Peter 1 szt.
2. Holcu 1 szt.
3. JohnGee 1 szt.
4. rox 1 szt.
5. cola 1 szt.
6. peper 1 szt.
7. pizza 1 szt.
8. CalibroManiac 1 szt.
9. turtek 1 szt. + jimil 1 szt.
10. Wik 1 szt.
11. Wacha 1 szt. + Aga 1 szt. + Marcin 1 szt.
12. Eduardo_vkp 1 szt.
13. jagers 1 szt.
14. greg170 1 szt. + Prezes 1 szt.
15. GrzECHO 1 szt.
16. edi 1szt. + tomi 1szt. (dla tpekrul)
17. Michaś i Anecia 1 szt. (dla astraGTC)
18. Szejsonka i Hanutka 1 szt. (dla Aneta83)
19. Hanutka i Szejsonka 1 szt. (dla Aneta83)
20. dr_cybergoose 1 szt.
21. Pesteczka 1 szt. (dla karus)
22. szymeks 1 szt.
23. Damian 1 szt. (dla Pieron)
24. CORSA 1.6 16V GSI 1 szt. (dla CoRsA_GsI)
25. Gregory OPEL 24 1 szt. (dla ja37)
26. Czarna 1 szt. (dla ja37)
27. ASTRA II KOMBI 2,0 DTI 16V 1 szt. (dla skot1)
28. Paweł TIGRA 1 szt. (dla ALIENS)
29. Patrycja TIGRA 1 szt. (dla ALIENS)
30. POLA 1 szt. (dla pizza1975)
31. KASIA 1 szt. (dla pizza1975)
32. Radek Aneta i Marteczka 1 szt. (dla kokos)
33. arti079 1 szt.
34. PIOTR 1 szt. (dla gemini)
35. BASIA 1 szt. (dla gemini)
36. blowal 1 szt.
37. KsiegowyMafii 1 szt.
38. Ela 1 szt. (dla KsiegowyMafii)
39. Rybon36
40. marcys 1 szt. (dla ecapitals)
41. ewcia 1 szt. (dla ecapitals)
42. u2collector 1 szt. (dla u2collector)
43. Asia+Lisiard 1 szt. (dla u2collector)

Razem: 47 szt.

Proszę o regularne sprawdzanie listy, czy wszyscy chętni są dopisani oraz czy nick jest napisany poprawnie.
Jeśli coś nie gra to proszę o PW.
_________________
pozdrawiam
Peter


nie doczytałam jak to sie u nich zakończyło, jak doczytam dam znać :lol:



dobrze się składa, bo właśnie sobie Opla kupiłam, zamówię sobie jeden to bedę na dwa czekała, a co !, pozdrawiam oczekujących
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ale o co chodzi?????
 
jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Przegladając forum użytkowników Opla zauważyłam,że niejaki Peter z Bydgoszczy zbiera kasę na kubki klubowe. Skojarzyłam go z Piotrem z naszego forum (bodajże też z Bydgoszczy), co to swego czasu czynił to samo i przepadł bez wieści.......
oszust nie oszust ????????????? trudno wyczuć i oskarżać. Fakt jest faktem: kasy i kubków nie ma.


to link:
http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=642
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jeden z glownych zalozycieli (o ile nie najglowniejszy) tego forum, ktore korzysta zreszta z jego domeny. Proponuje uzbroic sie w cierpliwosc.
 
jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
o czym Ty mówisz ? tyle czasu minęło i nic ! poważny facet tak nie robi !! może ktoś z bliżej go znających zada sobie trud, skontaktuje sie z nim i przedstawi sprawę na forum, póki co dla mnie to śmierdzi, pozdrawiam
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Jeżeli człowiek ma kłopoty, to o kubkach na pewno nie myśli.
Wszystko może się zdarzyć. Do tej pory był to jeden z najsłowniejszych i najpracowitszych forumnowiczów. To, że się nie odzywa, na pewno spowodowane jest czymś ważnym.

Może Arti coś wie?
Albo ktoś z Bydgoszczy?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
moze czlowiekowi trzeba jakos pomoc....? tylko trzeba wiedziec o co chodzi....
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Kurcze o co tu chodzi! Sam zamówiłem jeden kubeczek ale póki co siedze cicho. Po co ta nagonka.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Niestety nie wiem co się dzieje z Piotrkiem. Z pewnością jednak przychylam się do zdania Fotonyfa. Najszybciej chyba będzie w stanie powiedziećcoś rzeczywiście Arti.
 
bildam  Dołączył: 19 Kwi 2006
To jak to, kiedy zamawialiście te kubki? Ja swój odebrałem w Łebie.Nic nie kumam :?:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
jola napisał/a:
Przegladając forum użytkowników Opla zauważyłam,że niejaki Peter z Bydgoszczy zbiera kasę na kubki klubowe. Skojarzyłam go z Piotrem z naszego forum (bodajże też z Bydgoszczy), co to swego czasu czynił to samo i przepadł bez wieści.......
oszust nie oszust ????????????? trudno wyczuć i oskarżać. Fakt jest faktem: kasy i kubków nie ma.


Brak mi slow - co za porazka - co Ty za p***** opowiadasz :-x

Jak to taki wielki problem to wysle Ci te, ktore zakupilem u Piotrka byle bym takich bzdur nie sluchal... Piotr to super gosc, mozna mu bylo do tej pory ufac w 100%... Myslisz, ze znajac sie z nami tyle lat teraz posepil sie na smieszna kase za kubki :!: :?: Jessssuuuu...

Zreszta widzialas sie z Piotrkiem w Lebie, mial pelen bagaznik kubkow... Czegos tu nie kumam...

Pzdr
Spinner
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wiem, ze Piotrek zyje, nie uciekl na zadne gorace wyspy z kubkami (bo i po co jak byly takie upaly? ;-) ). Spotkalem go kilka razy, mowilem ze jest "poszukiwany". Wiem, ze jest ostro zapracowany, ktos sie u niego w pracy polamal i musi robic za dwoch. Kubki mialy byc domawiane, bo poczatkowy naklad sie dosc szybko wyczerpal. Obiecywal ze w sierpniu bedzie nadrabial zaleglosci. Wczoraj go widzialem z okna, ale sytuacja nie nastrajala do meczenia o kubki.
Publicznie sie zobowiazuje, sprobuje dzis go dorwac, odwiedzic czy chociaz zadzwonic i dam znac co z kubkami. Jakby co, to postaram sie mu pomoc w dystrybucji itd.
Tez sie przylaczam do prosby o cierpliwosc.
Piotrek jesli to raczej by byl na forum Forda a nia Opla ;-)
A jakby kto chcial to na PW podam swoj telefon, moze sie kontaktowac.
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
jola gosc z wlasnej kieszeni placi za to ze mozemy tu pisac ...
 

vomer  Dołączył: 12 Cze 2006
Nie jest to moja broszka, że tak powiem, bo kubków nie zamawiałem, dziwi mnie jednak milczenie Piotrka w tej sprawie zwłaszcza, że dziś o 9.40 odwiedzał forum, więc o sprawie wie.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Hmmm... zdaje sie, ze TA Jola nie widziala sie z Piotrkiem w Lebie :oops: ale to tym bardziej nie upowaznie do "siania fermentu" jak sie nie zna czlowieka... :-|

Pzdr
Spinner
 
jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
kończąc wątek który wywołałam:
1 nie znam Piotra,
2 bywam tu sporadycznie,
3 zamówiłam kubek (wpłaciłam pieniążki)
Piotrek to pewnie bardzo równy gość, i wierzcie mi że gdyby nawet napisał, że z powodu przejściowych trudności kubki będą dopiero za 18 miesięcy, słowa bym nie powiedziała. A tu nic. Przepraszam jeżeli ktos poczuł się urażony.
TA jola.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
jola napisał/a:
Piotrek to pewnie bardzo równy gość, i wierzcie mi że gdyby nawet napisał, że z powodu przejściowych trudności kubki będą dopiero za 18 miesięcy, słowa bym nie powiedziała.


To prawda - slowo wyjasnienia sie nalezy... Ciekawe co z nim...

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach