bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ykhm, ykhm...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bEEf napisał/a:
Cytat:
cieniami rzucanymi przez tajemnicze przedmioty w części dolnej

Acha.
no, ja nie mogę takiego zdjęcia wykonać, mi na dole nic, co mogłoby rzycać cień, nie wisi :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Owszem Beef - dałbym nawet miesiąc na regenerację organizmu. Całkowicie się z Tobą zgadzam, że w takim wypadku w grę wchodziły by głównie ustawki (Ale nie do końca. Np przy zazdrości, wystarczyłoby, by zwycięzca owego TKT miał fotę, przed lub po owej sytuacji na murku).
Dlatego też tematy powinny byćznane dużo wcześniej a odcinki rozwlec w czasie na dwa tygodnie (choć to może nie do końca doskonały pomysł)?
A! I w żadnym razie konkurs! Wolę formę RC, gdzie można swobodnie gadać i się nie stresować głosowaniem. Bo to w końcu zabawa ma być.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Znalazłem opis fajnej sceny, w sam raz do konkursu <przejście na b&w, falowanie obrazu>

Wstawał wspaniały sierpniowy poranek kiedy Kubuś podnosił się z podłogi... Miał bardzo mroczny nastrój... Być może dla tego że przed chwilą poślizgnął się na bełcie Tygryska i wyrżnął głową o parapet co spowodowało chwilowa utratę wizji i fonii... Mieszkanie Puchatka wyglądało jak po bitwie... Stół wywalony do góry nogami. Prosiaczek w kacie w pozycji horyzontalnej, Kłapouchy przytwierdzony za ogon do zwisającego z sufitu wentylatora spokojnie puszczał pawia co parę obrotów... Tygrysek przed domem spał spokojnie w jakiś liściach, a Królik był ubrany w skórzany strój i z pejczem w zębach leżał związany w kuchence mikrofalowej... - uuuf... co tu się stało...- zajęczał Puchatek - Pamiętam tylko że Tygrysek kupił 2 litry spirytusu a Prosiaczek gasił go 5 min przed imprezą... hmm... źle się dzieje w państwie duńskim.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bEEf, świetny film, świetny, doprawdy jeśli zarejestrowałbym wszystkie opisane zmiany położenia ciała Tygryska to wyszłaby jedna wielka nieostrość. No, ale jeśli kupimy 8mm... czemu nie? Te wszystkie drgawki rzucające bezlitośnie ciałem zwierzaka, czkawka, wrr okropność wzmagana perspektywą kaca!

Poważnie teraz, chcę utrzymać konwencję konkursu [glosowanie], a rozmowy toczyć można, zresztą teraz też można i jakoś niewiele osób się kwapi do tego. :evil:
 
gatto_nero
[Usunięty]
ZOZ, dobra idea! Kiedy ten zoz? Kiedy te wakacje? :)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
gatto_nero napisał/a:
OZ, dobra idea! Kiedy ten zoz? Kiedy te wakacje? :)
nie wcześniej niż w połowie czerwca, może jednak od początku lipca, na razie mam kocioł, zresztą myślę [hahaha] nad pewnym ciekawym rozwiązaniem
 
PiotreX  Dołączył: 20 Cze 2007
A może by tak bardziej wierszowo? Zdarzało mi się już pisać wiersze do zdjęć, ale robić zdjęć do wierszy jeszcze nie. Co na to moderejtor?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach