Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
Zbychu u nas na KKM go ma, cały z tytanu lekki, mały. Ma AF/MF szkło to niby G(wydawało by się ze ta magiczna literka tam stoi jak napis leica na kompakcie panasa), ale przyznam że jak pokazywał z niego slajdy to fajne były :mrgreen:
 

wawer1  Dołączył: 20 Kwi 2006
Minolta tc-1 jest brzydka;P, no i to jest inna liga cenowa...
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
Jak już hi matica to 7sII, te same gabaryty co E, szkło to samo, ale mimo to pracujesz w preselekcji czasu, a nie full auto. Używałem jednego i 2 a na konec został mi 7sII ;-)
Zresztą sam wiesz jakie sa róznice Marku :)
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
I to mnie martwi :roll:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Istreed napisał/a:
Hi matica albo canonetki w kieszeni nie włorzysz.
Minolta tc-1 cena koło 1200 zł.




No to jesli "cos" w takiej cenie, to najlepiej Contax G1 z np. "28" :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
No to jesli "cos" w takiej cenie, to najlepiej Contax G1 z np. "28"


Wolalbym TC-1... miales to w reku?
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nie, ale jak bede mial chwile, to zajrze do komisow.....
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
No to jeszcze lepiej (i taniej) w kieszen taka jak moja "F" - szklo ciemniejsze (f2,7) ale naprawde mozna polazic i trzaskac z lapki a jest to mniejszy i co wazniejsze bardziej plaski sprzet przez obiektyw...

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
sluchajcie a jak nazywal sie korpus robiocy na 1/2 klatki ......chyba olympus.... :roll:

[ Dodano: 2007-06-17, 10:07 ]
pen ...... tylko to ca ja ogladalem bylo jakby bardziej nowowczesne....
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Moze Czajka? ;-)
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
A jak by tak ME super z naleśnikiem :?: Może nie jest najmniejsza i najlżejsza, o taniości nie wspominam nawet ;-) ;P Ale zyskuje się lustrzankowość + wizjer jak stodoła :mrgreen:
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Ja z moim MESuper śmigam cały czas. Mieści się do kieszeni razem z zapiętym 50/1.4. Watrunek konieczny - bojóweczki :D
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
Hyh A z naleśniczkiem by było nieco łatwiej. Ja tak swojego czasu z D7 biegałem, ale już mi przeszło :-P Teraz nie bawię się w wciskane po kieszeniach na ramieniu nosze KX z 1.4 ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Istreed napisał/a:
A jak by tak ME super z naleśnikiem


Nawet z 50/1.7, 28/2.8 albo 35/2.8 wchodzi w marynarke :-)
 
danpe_
[Usunięty]
to ja poproszę o radę, żeby nie zakładać nowego wątku. Bo nawet nie wiem jak szukać na allegro dlamierzowców, skoro nazw nie znam.

Od dawna korcą mnie dalmierze, mam Fedy ale cięzkie to jak cholera i troszkę duże - polećcie coś mniejszego. Wymagania:
-mniejsze i lżejsze od FEDa, z lepszym szkłem niż CMEHA ;)
-dobrze by było mieć jakiś wpływ na ekspozycję, ale upierał się nie będe
-cena jak najniższa, bardzo ważne.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
danpe_ napisał/a:
-mniejsze i lżejsze od FEDa, z lepszym szkłem niż CMEHA ;)
-dobrze by było mieć jakiś wpływ na ekspozycję, ale upierał się nie będe
-cena jak najniższa, bardzo ważne.


Minolta Hi-matic F


(... pierwszy! ;-) )
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
Jak ma być taniość to kup canoneta 28 ostatnio za 10 zł kupiłem aparat full auto.
Są jeszcze niezależne masz w sumie to samo co F ale pisze na tym reve albo vivitar.
No i Alkosowa Fka :mrgreen:
 
dre  Dołączył: 14 Lut 2007
Proponuję rozważyć Olympusa XA, to ponoć najmniejszy rf, jest wielkości paczki papierosów, czasy do 1/500 dobierane do zadanej przysłony, samowyzwalacz, korekta ekspozycji +1,5 EV. Aparat ma 6-elementowy obiektyw Zuiko 35/2,8. Ja swojego kupiłem za niecałe 150 zł i jestem bardzo zadowolony z jakości zdjęć.
 
robertdax  Dołączył: 03 Lip 2006
No to sie podepne. Kusi mnie Konica Auto S3, czy ktos mial do czynienia z tym cackiem? Warto sobie glowe zawracac?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dre napisał/a:
Proponuję rozważyć Olympusa XA, to ponoć najmniejszy rf, jest wielkości paczki papierosów, czasy do 1/500 dobierane do zadanej przysłony, samowyzwalacz, korekta ekspozycji +1,5 EV. Aparat ma 6-elementowy obiektyw Zuiko 35/2,8. Ja swojego kupiłem za niecałe 150 zł i jestem bardzo zadowolony z jakości zdjęć.

Ciezko znalezc za taka cene...

[ Dodano: 2007-06-22, 15:26 ]
robertdax napisał/a:
No to sie podepne. Kusi mnie Konica Auto S3, czy ktos mial do czynienia z tym cackiem? Warto sobie glowe zawracac?

Wypas... Sam poluje na taki. (ale nie startuje do tej ktora niedlugo pojdzie ;-) )

http://www.cameraquest.com/kons3.htm

Jakbym znalazl w ladnym stanie, to i 100€ dam! Bo bessa wciaz jest troche poza moim zasiegiem... :-?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach