dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
jakieś puzzle na niebie wyszły po tym czyszczeniu :-P
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Za dużo odkurzacza na niebie.
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Łudziłem się ,ze obleci -a tu niestety nie ;-) ,jak zdejmę okulary to jest Ok ,też tak róbcie :-B
 

Bhp  Dołączył: 28 Maj 2010
Mnie boli ta zielona plama.



Ból mojej 50 to to, że jest manualna :/
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
zamach, spoko, to nie wątek oceniający tu wszystko obleci (chyba i mam nadzieję :mrgreen: ). No, prawie wszystko. Tak się odezwałam bo dość zaskakująco wyszły te puzzle pocięte przez przez trakcję
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
dorsa napisał/a:
.. Tak się odezwałam bo dość zaskakująco wyszły te puzzle pocięte przez przez trakcję

też mnie to zdziwiło ,pierwszy raz photmatix tak zareagował,bo nic tego nie zapowiadało,oryginał-tylko zmniejszone,na pewno sposobów na pokazanie tej foty jest wiele ,ale jakoś chciałem uwiosennić tę szarzyznę :-P
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
To już wiesz, że takie jednolite plamy w tym programiku czasami głupio wychodzą.
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
AChmiel napisał/a:
To już wiesz, że takie jednolite plamy w tym programiku czasami głupio wychodzą.
ten"programik" jest polecany i używane przez grube ryby fotograficzne i zagraniczne guru :-P ,ale faktycznie można było to zlikwidowac przed zamieszczeniem ;-) ,
pzdro
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
zamach fakt programik polecany, ale to nie zmienia faktu, że na dużych jednolitych kolorowo powierzchniach potrafi dać taki efekt (też się o tym przekonałem). Dlatego jestem bardzo uważny by nie przegiąć.
 

wAdzia  Dołączyła: 26 Gru 2009
U mnie ostatnio moda na brzusie :-) Bardzo fajna,kreatywna parka mi się trafiła.

 

Bhp  Dołączył: 28 Maj 2010
wAdzia, pozytywne ^^
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Bhp napisał/a:
wAdzia, pozytywne ^^
Qrde! Tak samo pomyślałem, ale nie napisałem! Ostatnio za dużo wAdzię nachwaliłem ;-)
 

wAdzia  Dołączyła: 26 Gru 2009
Nie martw się Seize zrypkę też dostaję i to niejedną. Balans mam zachowany i odpowiednią motywację również :-)
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
mWadzia a mi brakuje 3 fotki do kolekcji. Pomysł przedni.
 

wAdzia  Dołączyła: 26 Gru 2009
Mam też inne,ale niestety nie trafiłam z ostrością wielbionym przeze mnie szkłem ;-) To była improwizacja i pokaz min.Także łapałam jak leci.
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Poczekalnia kolejowej stacyjki naszego regionu w styczniu 2012
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
dostalem dzisiaj w koncu skany z mojej pierwszej kliszy bw ktora ostatnio robilem (kodak t-max 100), zdjecia robione sigma 85/1.4 oraz sigma 50/1.4 czesc tutaj, a czesc w watku http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=943135#943135
jest cos interesujacego?







 

Bhp  Dołączył: 28 Maj 2010
Te w wątku są ciekawe, mają swój klimat :]
 

wAdzia  Dołączyła: 26 Gru 2009
paradziqs, idź mi z tą kliszą!!! :evil:
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
wAdzia napisał/a:
idź mi z tą kliszą!!! :evil:
Klisza - pikuś! Ale co będzie jak już zacznie ostrzyć na matówce z klinem... :shock:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach