BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
GOCŁAW jak HAVANA




 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
No no pokaż więcej.
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
AChmiel, Gocław to skarbnica świetnych tematów,temat otwarty dla wszystkich.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
zamach, a dużą miałeś obstawę?
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
SeizeThePicture napisał/a:
zamach, a dużą miałeś obstawę?

Nie strasz ludzi :-P ,bo nikt tam nie zawita fotograficznie (a nie każdy lubi się pastwić nad niemowlakiem ;-) )i znowu na fotkach będą tylko badylki :mrgreen:
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Zamach ja na Gocław mam ochotę od dawna. Ale sam niestety (pomoich doświadczeniach) nie chcę się zapuszczać. Mam nadzieję, że brać od focenia się skrzyknie i w parę osób się wybierzemy dla dokumentu a nie dla ścigania się.
 

Bhp  Dołączył: 28 Maj 2010
Ja tam nawet się samochodem nie zapuszczam, a co dopiero pieszo, tam jest cctv ale bez kamer, każdy Cie obserwuje, takie jest moje zdanie. Miejsce może ciekawe, ale nie ludzie :P
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Bhp dlatego mój szacun dla Zamacha za odwagę. Ale w grupie bym się skusił.
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
AChmiel napisał/a:
.... Ale w grupie bym się skusił.

:mrgreen: to dopiero byłoby wyzwanie :konfrontacja grup nieunikniona.A jedna skazana na porażkę.Co bardziej chronić? rękę ,twarz czy aparat ? :-P .BTW photo day na Gocławie może być wydarzeniem na dużą skalę :mrgreen: ,jesteśmy gotowi na to ?
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Jeśli myślisz o ustawce to chyba nie ten adres - nigdy nie iałem charakteru kibola chociaż po boisku ganiałem. Ale jęsli masz na myśli zabawę w foto to jestem za każdą formą focenia.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Gocław? Ok. Ale nie wiem czy nawet fotografowanie w grupie jest bezpieczne.
Ale Czajkę-2 i światłomierz mogę zabrać.
 

Bhp  Dołączył: 28 Maj 2010
Ja tamtych rejonów nie zamierzam zwiedzać, może i są atrakcyjne jako dokument ALE to Gocław ;)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Bhp, Gocław i Stołczyn jednego dnia - to jest dopiero wyzwanie.
Bhp, nie jesteś DieHadrem?
 

Bhp  Dołączył: 28 Maj 2010
SeizeThePicture, nawet Bear Grylls miałby problem tam przetrwać a co dopiero grupa fotografów. Gocław i Skolwin to kolebka psychologów, tam jak się przychodzi to pytają czy mamy jakiś problem. Plusem jest to, że podobno od Hożej jak 58 jedzie to już kanarów niema, bo najczęściej dostawali :P
 

zieloo  Dołączył: 25 Wrz 2010
Gocław nie jest taki zły za dnia, skolwin podobnie, zdażyło mi się tam wybrać samochodem z aparatem i ... przeżyłem :) Co nie oznacza, że te miejsca nie mają takiego specyficznego 'klimatu' :)
 

adriano210  Dołączył: 13 Kwi 2009
masakra 8 lat temu jak tam byłem ostatnio to wyglądało troszkę lepiej :D :-B no ale wpierd.. to zawsze tam można było się załapać
 

zieloo  Dołączył: 25 Wrz 2010
To chyba jedna z niewielu rzeczy, jaką można obecnie dostać całkowicie GRATIS :)
 

BAN zamach  Dołączył: 21 Paź 2010
Gocław rodzinny-część zachodnia-wersja dla forto strachliwych czyli od wody.



[ Dodano: 2012-02-26, 14:34 ]






[ Dodano: 2012-05-02, 18:01 ]

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach