nipus  Dołączył: 21 Kwi 2006
  ist D czy K100D
Gdyby udało się znaleźć je nowe w podobnej cenie, to co wybrać ?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
nie wiem czy nie robie sobie kolo dupy ale jezeli brac to tylko nowsze....istD to fajny sprzet ale jak trafisz na tki egzemplarz jak moj.....paietaj tez ze technologia odszumiania fotek poszla do przodu.....
SR - to tez fajna sprawa.... a jezeli Af poprawiony to nie ma co rozwazac...
 
nipus  Dołączył: 21 Kwi 2006
Szkoda chyba tylko drugiego pokrętła i uchwytu pionowego.
Dobrze że K10D bedzie miał pokrętło i uchwyt.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
a w ogole mozna jeszcze gdziekolwiek znalezc istD nowego? przeciez jest juz nie produkowany .. no chyba, ze sie gdzies jeszcze w jakims magazynie czy innym sklepie zapodzial :roll:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nipus - wbrew pozorom, drugie pokrętło i grip nie jest aż tak istotny. Przy DLu jakoś mi gripa nie brakuje. Drugie pokrętło też jakoś wydaj mi się zbędnym luskusem - po prostu jadę cały czas na priorytecie przysłony. Fakt - jeśli focisz głównie w manualu - to się przydaje.
Na chwilę obecną bez zastanowienia brałbym K100D. Przede wszystkim szybki i pewny AF plus SR. W codziennym praniu lepszą i sensowniejszą inwestycją jest nowy model.
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Nówke możesz np. sprowadzić z USA. W b&h ciagle mają i co lepsze co jakis czas spada cena.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja się mocno zastanawiałem rok temu, kupiłem DS i nie żałuję. Też myślałem, że będzie mi kółka brakować. Da się żyć. A teraz, przy K100D, z lepszym AF i SR - nie zastanawiałbym się ani chwili.
 
nipus  Dołączył: 21 Kwi 2006
Trzeba chyba brać K100D. Bo z K10D możę być jak z czekaniem na następcę Z-1p.
Zeszło się prawie 10 lat.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nipus - defetysta
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
co brać? K10 - bo już mi się nie spieszy. Córka się urodziła, zdjęcia porobiłem oldskulową metodą - na kliszy a nie w pikselach (-;
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
Dabrow napisał/a:
co brać? K10 - bo już mi się nie spieszy. Córka się urodziła



Przy takim tempie wdrażania nowości zanim kupisz K10 urodzi Ci się drugie dziecko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

kwarc  Dołączył: 25 Kwi 2006
Gratulacje :-) Dobrow

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach