dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Ależ ja się nie emocjonuję. Poza tym focenie Canonami nie wyklucza obecności tutaj na forum i nikt Cię z niego nie wyrzuca.

Kian napisał/a:
Łeeetam... dlaczego właściwie tak zachwalacie te ME i MESupery?
Kian napisał/a:
Ale - skoro kultowy (a to przecie plstikowe puszki, nie?)
Kian napisał/a:
Miałeś ME i ME S. Podobno mają słabowite jakieś trybiki; prawda to?
Kian napisał/a:
P30 jest brzydki
Kian napisał/a:
Tylko co on [MX] ma takiego, czego nie maja inne (eosy)?

Popatrz na spokojnie, co piszesz - narzekasz na Pentaksy, mimo że ich nawet w ręku nie miałeś. Akurat te aparaty co wymieniasz są na tyle tanie, że możesz kupić nawet cztery różne, pobawić się, zobaczyć czy Ci podpasują i sprzedać te, które nie podpasowały (nawet wszystkie). Polecam tę metodę. Albo się przekonasz do Pentaksów, albo nie.
 

barto125  Dołączył: 11 Lut 2010
A jak to jest z naciąganiem migawki w MG? Dopiero, jak 2 razy pociągnę za dźwignię i 2 klatki się przesuną, to 'strzeli' Tak ma być?
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
nie... temat znany - poszukaj postów o tych samych objawach dla ME / ME Super. ja niestety nie mam żadnego z tych korpusów więc osobiście nie umiem Ci pomóc, ale to jest wina (awaria) body
 

barto125  Dołączył: 11 Lut 2010
Problem rozwiązany, tak dla potomnych, wystarczy dokręcić śrubkę, tam gdzie się winder podłącza
 
kasat  Dołączył: 17 Lut 2012
Pentax MG, MV, ME
Witam.
Trochę odgrzeje temat , czy matówka z MG jest taka sama jak z ME Super (chodzi mi o klin , raster ,jasność,wymiar)?

Jest do wyrwania za 30 pln i myslę nad przeszczepem do kredki a w temacie o matówkach
http://pentax.org.pl/view...F3wka&start=300 nie znalazłem tego modelu jako potencjalnego dawcę.
Jakby ktoś coś wiedział to niech podzieli się opinią , będę wdzięczny.
Pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach