matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Ani ja :D na razie powiększam szklarnie M'ek i ach :-D
 

Diamond32  Dołączył: 20 Sie 2007
Ja w Euro w Olsztynie dostałem K10D przedwoczoraj :-D
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Diamond32 napisał/a:
Ja w Euro w Olsztynie dostałem K10D przedwoczoraj
DOstać można w wielu miejscach jeszcze, pochwal się za ile ? :-D
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
:-) Kto szuka ten znajdzie :evilsmile:
k100D Super też już nie robią a w sklepie nówkę kupiłem ;-)
 

Diamond32  Dołączył: 20 Sie 2007
tref napisał/a:
Diamond32 napisał/a:
Ja w Euro w Olsztynie dostałem K10D przedwoczoraj
DOstać można w wielu miejscach jeszcze, pochwal się za ile ? :-D


Za 2245zł body.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jest cały czas w ofercie na stronie RTV EURO AGD, aktualnie body za 2245.
 

Diamond32  Dołączył: 20 Sie 2007
A czy szansa na FF czy inne paskudztwa wraz ze wzrostem numeru seryjnego jest mniejsza :?:
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Nikt nie zrobił takich statystyk, ale podejrzewam, że to nie zależy od daty produkcji... Co do problemów z AF, to chyba najlepiej dostroić K10D do jakiegoś jasnego szkiełka firmowego (Pentaksa), a potem przy kupowaniu kundelków przebierać w szkłach w sklepie albo wysyłać Sigmie czy Tamronowi do kalibracji (dopasowanie obiektywu do body).
 

slawek03  Dołączył: 14 Maj 2008
W Krakowie K10 już jest raczej niedostępna.

W połowie tamtego tygodnia kupilem ostatnią sztukę w MM na Zakopiance - bo już w żadnym mi znanym sklepie na terenie grodu Kraka nie był dostępny. W tym tygodniu szukaliśmy dla znajomego i nic z tego nie wyszło. Wiele sklepów ma go jeszcze w ofercie internetowej ale na stanie de facto już brak.
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
W magazynie rtv agd jeszcze 3 tyg temu były 22 sztuki...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
w MM w M1 Poznaniu króluje k20d, ale jest jeszcze przynajmniej jedna sztuka Samsunga GX10 - wcześniej nie widziałem

pentaxów k10d nie stwierdzono
 

slawek03  Dołączył: 14 Maj 2008
Marcinicus napisał/a:
W magazynie rtv agd jeszcze 3 tyg temu były 22 sztuki...
Jeżeli chodzi Ci o Euro Agd Rtv:
Produkt jest dostępny na ich stronie sklepu Internetowego, jednak dodaj go do koszyka to wyświetli się mało sympatyczny komunikat: "produkt tymczasowo niedostępny". Pytałem tam, już tydzień temu i okazało się że jest ale... go nie ma :evil:
W MediaMarkt na terenie M1 też są 2 sztuki... ale ZEPSUTE... O takich rzeczach informują dopiero na miejscu!!!
W MM na Zakopiance też miały być 4 sztuki jak dzwoniłem, jednak jak zajechałem na miejsce to okazało się że dwie są ze zwrotów z reklamacją, jedna zamówiona na raty i jeszcze jedna na stanie - którą zakupiłem. :-D :-D
Cena była niezbyt przyjemna bo 2 299, jednak po "delikatnych negocjacjach" wyszło że za K10D + KIT + 4GB SDHC Extreme III (SanDisc) + futerał typu "kolt" Lowepro dałem
2 412zł brutto - więc chyba całkiem nieźle :mrgreen:

Znajomy udowadniał mi że obecnie można nadal kupić K10D w Kraku, pokazywał linki i wogóle... a teraz mu głupio bo wygląda na to że mam rację. :-P

Wiele sklepów internetowych nie zmienia aktualnej oferty aby przyciągnąć potencjalnych klientów.

Pozdrawiam :)

 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
opiszon napisał/a:
edna sztuka Samsunga GX10
a w jakiej cenie? Może być że warto. Bo to, to samo co K10D, a Samsung w gratisie daje pełnego SILKYPIX Developer Studio 3.0 a to jak by nie było program wart 150$
 

slawek03  Dołączył: 14 Maj 2008
Samsunga w Krakowie nie widziałem ale możesz zapytać:
tel do MM na Zakopiance: 012 255 51 00
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
slawek03 ja tam jestem średnio zainteresowany mam ten korpus od jakiegoś czasu :mrgreen:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
jakoś specjalnie też nie zapamiętywałem ceny, bo też mam swój aparacik od jakiegoś czasu, ale cena chyba było mało atrakcyjna - albo 2300, albo 2400

miałem w ręku z czystej ciekawości, bo wcześniej nigdzie Sama nie widziałem i nie tykałem ;)
 

slawek03  Dołączył: 14 Maj 2008
No tak... mała wtopa :).

Na usprawiedliwienie powiem że na Nowym forum jestem od paru dni więc pomyłkę proszę mi wybaczyć..
Inna sprawa, że nr. tel. może komuś sie przydać w przyszłości...

Pozdrawiam all, a Ciebie - mości Żabo - w szczególności :D
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
slawek03 jakie usprawiedliwienie ;-) Twoje info może kogoś bardzo uszczęśliwi :-D
Wtopy jak OT na tym forum nieodzowne :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie :-B
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
slawek03, byłeś może dziś (sobota) na Kazimierzu?
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
Żaba napisał/a:
Samsung w gratisie daje pełnego SILKYPIX Developer Studio 3.0

Możesz rozwinąć? Czyżbym pominął coś w pudełku? Swojego GX-10 kupowałem w lipcu zeszłego roku o nie zauważyłem żadnego Silkypix 3.0 :-/ A szkoda, bo by się przydał na pewno...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach