krzemu  Dołączył: 03 Paź 2007
Jako, że złożono mi propozycję nie do odrzucenia, przedstawiam się - jestem Krzem i witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jak zwalczę nieśmiałość napiszę coś więcej ;)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
krzemu, po trzecim :-B język ci się rozwiąże
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
krzemu napisał/a:
ako, że złożono mi propozycję nie do odrzucenia, przedstawiam się

Do mnie też owa propozycja doszła :mrgreen:
Tereferek twoje zdrowie :-B :-B :-B
 
Arek_B.  Dołączył: 15 Kwi 2007
Witam ;-)
Dobrze, że jest to forum. Dzięki niemu (jako fotoamator z dobrym sprzętem - obecnie K10D i kilka szkiełek) mogę zaczerpnąć conieco sekretów fotografii i bardzo cennych dla mnie porad praktycznych. Jeśli kogoś ciekawią moje przygody z Pentaxem, to zapraszam na stronkę http://web.mac.com/arek1970 Naturalnie; Wasze komentarze mile widziane :idea:
 

sanity  Dołączył: 18 Sie 2007
Witam Wszystkich mam na imię Jacek jestem z Piaseczna koło W-wy narazie na forum jestem jako czytający bo mam zamiar kupić K10 , a jeszcze chwilkę to potrwa, mam oczywiście aparaty -analoga Pentaxa SF7, Panasonica FZ30 i LZ3 . Fotografią interesuje się od wczesnej młodości kiedy to samemu wywoływało się zdjęcia /mam nawet jeszcze ciemnie w piwnicy/.Zaraziłem tym córkę umie nawet wywoływać zdjęcia , bawi się też w photoshopie i robi fajne foty.
Chcę kupić lustrzankę bo mój FZ30 ma sporo ograniczeń choć uważam że nie jest zły.

Pozdrawiam i proszę o przyjęcie w szeregi Pentax klubu. :-D
 

volvoxglobator  Dołączyła: 06 Wrz 2007
Buon giorno ;-) Mam na imię Magda i jestem z Wrocławia ;-) Mam 22 lata, obecnie studiuję grafike na ASP. Fotografia fascynowała mnie od 5 klasy podstawówki jak znalazłam feda mojej mamy ale jakoś sie potem zniechęciłam ;-) Jakoś w 2 klasie liceum zakupiłam Canona FTB-QL ( taka tam gorsza-starsza wersja Canona A1) i od tego momentu zaczełam pstrykać fotki już w większych ilościach. W 3 klasie LO trafiłam do MDK na zajęcia foto i tam juz rozpoczeła się moja przygoda z ciemnią.

Kocham oczywiście fotografię analogową ;-) Uwaga!!! Jestem coraz bardziej rządna wiedzy ;-) )) Forum pentaxa ostatnio rozwiało wiele moich wątpliwości ;-) Częściej czytam niż pisze sama bądź pytam.. ;-)
Interesuje mnie także chemia foto, także składanie chemii samemu, już kilka razy miałam okazje składać samemu wywoływacze ;-) Jeżeli ktoś wie gdzie można kupić tanio odczynniki - to by była dla mnie cenna wiadomość ;-) Chciałabym robić gumy ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dudziak robert napisał/a:
Wania

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 1
Po takim przywitaniu czuję się zobowiązany do przedstawienia.

Jestem tref, na forum od niedawna. Byłem na liście, pamiętam jak bardzo nie podobało mi się trio 31,43,77 gdy je pierwszy raz zobaczyłem na zdjęciach tuż po wprowadzeniu na rynek.
Czasem zamęczam Was i siebie, ale co gorsze dobrze się z tym czuję. Pentaks przyrósł mi do ręki - dobrze, że człowiek ma dwie, to mogę się czasem podrapać po ... tym jak naświetlę kolejny kawałek światłoczułego zwitka zwanego błoną.
Niech mi ktoś powie, że fotografia nie jest piękna, że nie łączy ludzi, że nie zbliża wrogów [ah te systemowe wojny], ze nie sprawia radości.

Szczególnie dziękuję za miłe przyjęcie, polecam się na przyszłość.

:-B na koszt firmy. Asahi!

Berek*


*mam nadzieję, że wiecie o czym myślę, trochę wysilić komóry szare

[ Dodano: 2007-10-29, 23:00 ]
tomecki napisał/a:
Tereferek twoje zdrowie
Dziękuję, dziś tylko mleczko, ale Ty się nie krępuj :mrgreen:

[ Dodano: 2007-10-29, 23:03 ]
volvoxglobator napisał/a:
Mam 22 lata, obecnie studiuję grafike na ASP.
Masz przerąbane, jż piszę na PW.
volvoxglobator napisał/a:
Jeżeli ktoś wie gdzie można kupić tanio odczynniki - to by była dla mnie cenna wiadomość ;-) Chciałabym robić gumy ;-)

Ja też mam przerąbane, to też dodam do PW.
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Noo, Wania, faktycznie poruszający....

berek!
 

Hesos  Dołączył: 15 Wrz 2007
Witam Wszystkich o tak późnej porze. Właśnie wróciłem z pracy, więc rozpisywać się nie będę zbytnio. Mimo tego że jestem człowiekiem pracy :-D postaram się zaglądać tutaj co nie co i może jakieś wypociny pokazać z angielskiego życia. Hejka i śpijcie kolorowo :-)
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
volvoxglobator napisał/a:
Chciałabym robić gumy

w koncu nie bedzie brakowac nam opon :mrgreen:
vitay!
 
druiden Dołączył: 24 Wrz 2006
Witam, ja też czytający :) nie usuwajcie konta :)

pozdrawiam wszystkich, bartek
 

Marcjusz  Dołączył: 19 Cze 2007
Witam wszystkich! :-) Jestem szcześćliwym (mniej lub bardziej) posiadaczem Pentaxa od 10-ciu lat. Wcześniej MZ-5N (który dalej czeka na lepsze czasy) a teraz ist*DS - od 1.5 roku... z czego 1/2 roku w naprawach... Czasami czytuję Waszą (naszą?) listę... dawno mnie tu nie było, nawet nie pamiętam kiedy dołączyłem, czy się odzywałem... dawno to musiało być. :-)
 
pol1kv  Dołączył: 03 Cze 2007
Witam!

Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem kasetki. Przed zakupem spędziłem kilka dni na niniejszym forum zdobywając niezbędne mi informacje. Dziękuję bardzo za wszystko o czym tu piszecie, przydaje się! Jeśli tylko czas na to pozwoli postaram się udzielać.

Sławek
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
volvoxglobator napisał/a:
Jestem coraz bardziej rządna wiedzy


Mówisz i masz. Garstka wiedzy z dziedziny ortografii języka polskiego: żądna ;-)

(przepraszam, nie mogłem się powstrzymać)

Gdziekolwiek, jakkolwiek - miłego dnia,
Kytutr
 
Jarek5  Dołączył: 08 Wrz 2007
Witam Szanownych.
To mój pierwszy post, z reguły tylko czytam, ale w przyszłości chciałbym się też wtrącić, dlatego nie wywalajcie mnie proooszę. Dzięki i bawcie się dobrze. Pozdrawiam.
 
warewolf  Dołączył: 19 Lut 2007
Ciekawy pomysł z tym mailingiem.
 
ula  Dołączyła: 02 Sty 2007
tref napisał/a:
ula napisał/a:
Fotografuje ludzi.
ula napisał/a:
Jestem botanikiem,
Wiedziałem, że jak będę tyle na forum siedział to stanę się roślinką. Uh!

:-D

Widzicie, grono kobiet jest coraz większe!



hihi, to tak dla detoxu :-)
 

Pingus  Dołączył: 21 Cze 2007
Witam.
 
marqs-72  Dołączył: 25 Mar 2007
Witam
Jestem Marek, od ok 6-mcy pykam K10 i nadal mnie to bardzo raduje... bezapelacyjnie.
 
BobSz  Dołączył: 11 Lut 2007
Witam wszystkich,

Nazywam się Bogdan Szymura.
Jestem użytkownikiem Pentaxa od około roku.
Póki co tylko czytam pilnie, ale może niedługo to się zmieni.

Pozdrowienia

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach