roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Mam znajomą która nosi w torebce Olka 520 +dual kity no i całą resztę , chce być elegancka ,szkoda że nie dała się przekonać na KaeMkę , ach ci sprzedawcy namieszali dziewczynie .Ich było dwóch a ja sam i Ona . :evil:
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
pewnie było ale taaaaakie oczy zrobiłem jak zobaczyłem ten kolor
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Było było i to dawno ;-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
roket napisał/a:
Mam znajomą która nosi w torebce Olka 520 +dual kity no i całą resztę , chce być elegancka ,szkoda że nie dała się przekonać na KaeMkę , ach ci sprzedawcy namieszali dziewczynie .Ich było dwóch a ja sam i Ona . :evil:


Olek też nie jest zły ;-) Jak dziewczynie pasuje to chyba ok? Olka 520 +dual kity imho bardzo przyjemny zestaw :-)
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Żaba, A kto powiedział że Jej pasuje ;-)
 

ladyhawke  Dołączyła: 07 Lis 2008
roket napisał/a:
Żaba, A kto powiedział że Jej pasuje ;-)


Uuuu... To lepiej niech zacznie, bo inaczej czeka ją bolesna terapia wydatkowa :) Mialam ten sam objaw po 4 miesiącach od zakupu: "a moze lepszy byłby...". Podliczając za i przeciw obecny zestaw wychodzi jednak na plus. Olek też ma fajne szkiełka, którymi moze sie pochwalić, chociażby 14-54 lub 12-60, które są dość dobrze oceniane. Tyle czytam na tym forum, ale u Pentaxa niczego takiego nie widziałam, żeby było szerokie na końcu, a przyzwoicie wąskie na drugim, np jakieś 17-85 coś.
 

michal5150  Dołączył: 17 Sie 2007
Jest pentax 17-70 i sigma o tym samym zakresie.
 

ladyhawke  Dołączyła: 07 Lis 2008
michal5150 napisał/a:
Jest pentax 17-70 i sigma o tym samym zakresie.


W zyciu o czymś takiem nie słyszałam, ani na allegro nie widziałam :(

Na cyfrowe.pl jest, ale 1949?????
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
Cześ ma po 1.7K Pentaxa, a Sigmę za 1.1K
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
ladyhawke w tym zakresie masz 2 szkła Sigma 17-70 2.8-4.5 i Pentax 17-70/4 oba szkiełka bardzo sympatyczne.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Hmmm... pojawil sie taki azjatycki test K-Ma, gdzie mozna obejrzec filmiki porownujace z K20D sprawnosc AF-a. I wychodzi na to, ze AF w K-Mie zdecydowanie jest pewniejszy, nie ma na koncu "kroczuszkow"... To moze byc dobra wrozba dla potencjalnego K30D :-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Rzeczywiście - ustawianie ostrości przez K-m robi wrażenie :shock:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Wygląda na to, że jest szybszy, ciekawy jestem jak jest z dokładnością.
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Najbardziej rozbawił mnie Storm Trooper :mrgreen: :lol:

http://image.popco.net/Re.../2/k-m_2_07.jpg

Szybkość AF jest imponująca :shock:
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Ech, gdyby jeszcze cichszy silnik udało się opracować.... :roll:
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
AF jest aż niewiarygodny, to Pentax może tak ostrzyć??! Pewnie przyspieszyli taśme hehehehe :mrgreen:
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
To co się będzie działo jak podepnę limitedy :mrgreen: Już teraz mi ostrzy w mgnieniu oka a co dopiero na nowym algorytmie :-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jestem w szoku. Za chwile wsadze na YT podobny filmik z F6... :-D
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Za rok za dwa, gdzieś na forum: "jeśli interesuje Ciebie reporterka, zdjęcia sportowe to bierz Pentaxa... mają świetny AF" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Zobaczycie - będzie więcej naszych pasków na szyjach plenerowych fotografów i każdy będzie zerkał na nas z podziwem :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach