ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
ja tam sie na branzy kioskarskiej nie znam ale pokaż kioskarza który jeżdzi furą za 200-300 K . może być ciezko. ale nie ma co drażyc akurat tego bo to calkiem OT

 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
To co, proszę koleżeństwa, chyba kończymy ten dość jałowy, szczególnie pod koniec, wątek? Kto jest przeciw? Nie widzę. Przez aklamację!
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
Watek sam wygasnie wraz z końcem marki Pentax. potem stworzymy nowy pt Samsung jednak nie dał rady
 

Zwadzio  Dołączył: 29 Cze 2008
ThomFoto napisał/a:
ja tam sie na branzy kioskarskiej nie znam ale pokaż kioskarza który jeżdzi furą za 200-300 K . może być ciezko. ale nie ma co drażyc akurat tego bo to calkiem OT


pokaz mi lekarza z aparatem za 10-20 K. sprzedaj aparat, obiektywy, studio i kup sobie bmw :lol:
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Pentagram napisał/a:
Pro zaczyna się od 5-ciu, bo Pentax tylu nie ma. :evilsmile:

...dałbym to zdanie do "cytatu tygodnia" :-B :-B :-B
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
ale o coooo chodzi?


Wnosze o zamknięicie wątku bo ta dyskusja jest obecnie pozbawiona sensu całkowicie.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
A kiedyś nie była? :shock:
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
ThomFoto napisał/a:
ja tam sie na branzy kioskarskiej nie znam ale pokaż kioskarza który jeżdzi furą za 200-300 K . może być ciezko. ale nie ma co drażyc akurat tego bo to calkiem OT

Przyjedź na tzw. "prowincję" (jak to mawiacie w Stolicy) i zobacz czym jeżdżą lekarze.

ThomFoto napisał/a:
Watek sam wygasnie wraz z końcem marki Pentax. potem stworzymy nowy pt Samsung jednak nie dał rady

...chyba że się defetystom znudzi. Jestem ciekawe po ile osób muszą przenieść z systemu X do Y by dali spokój. Nie dosyć, że nie używają danego systemu, to mają do niego najwięcej zarzutów.
Przykre.

DLA MNIE EOT.
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
MacRayers napisał/a:
DLA MNIE EOT.


Dla mnie również
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
obok prawa reductio ad Hitlerum należałoby jeszcze dopisać, że szybkość elongacji wątku jest odwrotnie proporcjonalna do jego sensowności (od każdej reguły istnieją wyjątki, ale ten temat nim nie jest...)
...a jakbym był adminem, to bym ten wątek dawno posłał w kosmos a potem głupio tłómaczył, że to grzyb zjadł serwery... :evilsmile:
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
PK napisał/a:
...a jakbym był adminem
to może to forum nie miałoby takiego klimatu jaki ma ? Takiego, że po zmianie systemu ludziom ciężko jest się gdzieś indziej zaaklimatyzować, bo tylko tutaj wszystko jest na temat w nim samym zawartym....
Więcej luzu polecam :-B
Więcej udziału nie w sekcji sprzętowej a o fotografii także... ;-)
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
MacRayers
gdybym był bogaty...? a gdybym był młotkowym?...dibidibuda (i gdybym umiał śpiewać...)
((zawiadamiam, że ZNACZNA WIĘKSZOŚĆ tego, co piszę jest 78%-żartem- 22%-serio :-P ))
o fotografii- hmm... kusząca propozycja, ale są kłopoty (skoro wątek do śmietnika to można oftopić ile wlezie :evilsmile: ) : jak zrobię zdjęcie, to kiedy dojrzeję do "publikacji" przestaje mi się podobać... a potem takie obmierzłe się staje, że trzeba zrobić następne... i tak w kółko... A sprzętu ciągle niedostatek (w Lublinie drogo, uczelnia daje wycisk aż w głowa drzuźni, kryzys przyszedł...)... :evil:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
PK napisał/a:
kryzys
sryzys

[ Dodano: 2009-03-24, 21:15 ]
jak ja nie lubię tego słowa

dobrze że piwo piję niesryzysowe właśnie
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
PK napisał/a:
w Lublinie drogo
Drogo? W Lublinie?
No dobra, drogo :roll:
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
opiszon napisał/a:
sryzys
mieści się w tych 78% :-P , nie zżymaj się. :-B
mcgyver, a może tanio? I jeszcze duży wybór? A w komisach półki uginają się od Takumarów...
 

kondrath  Dołączył: 31 Lip 2007
I za to kocham Pentaxa...ważna jest jakość a nie ciągła gonitwa za megapikselami, żeby dać masom jeszcze więcej MP, najlepiej co miesiąc coś nowego z większą liczbą MP...Pentax postawił na jakość, zresztą wiadomo to od dawna, pentax ma swój styl..to marka dla entuzjastów, jako jedna z nielicznych firm(chyba jedyna)nie wpadła w wir szaleńczej masówki, aby więcej gówna wyprodukować, żeby zapchać gęby masowym pstrykaczom, zrobić z aparatu fotograficznego - kamerę, kalkulator z gps i jeszcze może mp3...może nie wychodzi na tym dobrze finansowo - ale to chyba słuszna polityka

Osoby z pokolenia mp3, pokolenia masowego gówna tego nie zrozumieją,..Pentax ma to coś.....i mam już szczeże po dziurki w nosie jak wszędzie wróżą upadek tej firmie...ważna jest JAKOŚĆ nie ilość!!!
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
kondrath napisał/a:
może nie wychodzi na tym dobrze finansowo - ale to chyba słuszna polityka

skoro nie wychodzi na tym dobrze finansowo wiec chyba zbyt sluszna ta polityka nie jest. Aparaty mozna robic, ale reklama jest niezbedna
 
rozio  Dołączyła: 28 Lip 2006
http://1x.com/photos/member/8090/ - zanim sprawdzicie jakim aparatem to robione, ile ma mpx i czy do tego była niezbędna "Pełna Klata" (FF) to oglądnijcie sobie zdjęcia - miłośnikom macro szczególnie polecam (3 strony zdjęć) ;-)
 

venice  Dołączył: 05 Mar 2008
kondrath napisał/a:
I za to kocham Pentaxa...ważna jest jakość a nie ciągła gonitwa za megapikselami, żeby dać masom jeszcze więcej MP, najlepiej co miesiąc coś nowego z większą liczbą MP...Pentax postawił na jakość, zresztą wiadomo to od dawna, pentax ma swój styl..to marka dla entuzjastów, jako jedna z nielicznych firm(chyba jedyna)nie wpadła w wir szaleńczej masówki, aby więcej gówna wyprodukować, żeby zapchać gęby masowym pstrykaczom, zrobić z aparatu fotograficznego - kamerę, kalkulator z gps i jeszcze może mp3...może nie wychodzi na tym dobrze finansowo - ale to chyba słuszna polityka

Osoby z pokolenia mp3, pokolenia masowego gówna tego nie zrozumieją,..Pentax ma to coś.....i mam już szczeże po dziurki w nosie jak wszędzie wróżą upadek tej firmie...ważna jest JAKOŚĆ nie ilość!!!


Padłem. Co za bełkot.
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
rozio napisał/a:
miłośnikom macro szczególnie polecam

Ekstra fotki! Dziewczyna ma talent! :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach