Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
water-drinker napisał/a:
W jaki sposób to zrobiłeś?
Wystarczy połaczyć "Power_on" z masą we wtyczce - dokładnie to samo "robi" płyta po naciśnięciu guzika POWER.
LINK DO OPISU
 
water-drinker  Dołączył: 05 Lip 2008
Cytat
Athlon XP - TDP około 75W
Core2Duo - TDP około 65W
Do tego dochodzą funkcje oszczędzania energii przez zmniejszanie napięcia/częstotliwości pracy. Sam obecnie pracuję na Core Duo ze zmniejszonym napięciem (było 1,325 jest 1,2V) i jeszcze dał się podkręcić :)


PiotruśP, mi nie chodziło o samego procka, lecz cały zestaw :) Przykładowo nVidia GeForce 9800GX2 wymaga 28A z linii 12V, gdy mój 400W zasilacz ma tylko 18A.. Zakładam, że jak ktoś kupuje nowy komputer z nowoczesnym procesorem nie będzie oszczędzał na karcie graficznej.

Cytat

water-drinker napisał/a:
To wielki kalkulator .... Rdzeń to po prostu oddzielny kalkulator.
Przydałby się też opis co to jest aparat i na jakiej zasadzie działa.


Zakładam, że to forum fotograficzne i przeważającą liczbę osób nie interesują komputery a aparaty. Sensowny opis lustrzanki nie powiem, mógłby być przydatny. Ostatnio głowiłem się jak wytłumaczyć znajomej co daje mi przesłona 1.7.. Nie potrafiła tego zrozumieć. Dla niej to nic istotnego.. "No i co z tego, że jest inna głębia?" ;)

Gwiazdor, dzięki wielkie!
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
water-drinker napisał/a:
Przykładowo nVidia GeForce 9800GX2 wymaga 28A z linii 12V, gdy mój 400W zasilacz ma tylko 18A
Świetny przykład! :-)
water-drinker napisał/a:
Zakładam, że jak ktoś kupuje nowy komputer z nowoczesnym procesorem nie będzie oszczędzał na karcie graficznej
Tylko że do obróbki grafiki w większości przypadków nie używa się (jeszcze) grafiki. A wtedy w większości wypadków wystarczy najprostsza karta graficzna (wręcz wbudowana w chipset o ile pociągnie rozdzielczość i ma wyjscie DVI/DisplayPort).
 
forestowy
[Usunięty]
Dokładnie. Ja mam 2 rdzenie, 4 GB RAM'u na pokładzie i .......
.... radka xt1300 czy jak tam się nazywa ten dziadek :mrgreen:
Do netu i wyrawowywania zdjęć starcza a i parę botów na q3 od czasu do czasu zatłuke bez przycinania :evilsmile:
 
water-drinker  Dołączył: 05 Lip 2008
Jak mówią - każdemu wg potrzeb. Sam mam Venice 3000+, 512 MB i Radka 9550 128/128 i w zupełności mi wystarcza. Miałem dorzucić ram, kupiłem szło - nie mniej czuje dyscyplinę teraz. Raz posiedziałem parę godzin na wywoływaniem rawów i teraz grzecznie selekcjunuje wywołując tylko najlepsze zdjęcia :)

forestowy napisz mi jeszcze, to powzdycham do Twojej konfiguracji :D Odnośnie tępienia pasożytów, kocham botować w UT. Nie ma to jak ciężki metal i wysoce intelektualnie angażująca eksterminacja botów..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach