jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
A ja jestem ciekawy, czy chłopaki z Sigmy przyjechaliby jeszcze raz po tym co widzieli w zeszłym roku na PPD ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
jacekh, na pewno przyjadą, w końcu każdy chce być członkiem Syndykatu ;)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Jeśli powiecie im wcześniej, z jakimi obowiązkami się to wiąże, to może być problem. :-P Przy okazji powiadamiam członków Syndykatu, że muszę naruszyć depozyt, gdyż zauważalnie wietrzeje i szkoda byłoby go. :mrgreen: .
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wypij za moje zdrowie, a nuż ten sposób będzie skuteczny :-/
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
jorge.martinez napisał/a:
każdy chce być członkiem Syndykatu ;)

Ale nie każdy może nim zostać :-P
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Łącząc ten mały OT z tematem wątku powiem, że co prawda obecność panów z Sigmy była cennym urozmaiceniem PPD. Sam biegałem z dwoma obiektywami od nich wypożyczonymi.

Źle jednak wspominam fakt, iż ich prezentacja nieco nam konkurowała z innymi punktami programu.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
jorge.martinez napisał/a:
obecność panów z Sigmy była cennym urozmaiceniem PPD.
Też uważam, że byłoby to niezłe, a gdyby jeszcze Tamrona dołączyć do tego (co prawda mają mało szkieł z bagnetem K. i w większości z BF/FF w cenie obiektywu)
 

Toni  Dołączył: 08 Paź 2010
Dada napisał/a:
jorge.martinez napisał/a:
obecność panów z Sigmy była cennym urozmaiceniem PPD.
Też uważam, że byłoby to niezłe, a gdyby jeszcze Tamrona dołączyć do tego (co prawda mają mało szkieł z bagnetem K. i w większości z BF/FF w cenie obiektywu)

Hmmm, z tego co poczytałem o poprzednich PPD i różnych formach spędzania miło-czasu myslę że Tamronowy BF/FF wsobotę przedpołudniem nie bedzie aż tak bardzo przeszkadzał :mrgreen: I tak potem przy zakupach bardziej trzeźwo podchodzi sie do danego słoika. A rozeznanie wcześniejsze jest bardzo wskazane.

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Dada napisał/a:
FF w cenie obiektywu
to jest pomysł :!:

Ricoh z GXRem jest chyba najbliżej realizacji :?:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mysle, ze nie bede mial problemow z namowieniem Sigmy, zeby przyjechala, podobnie jak w zeszlym roku. Ale tez przy okazji premiery 645D nawiazalem mily kontakt z ludzmi z Pentax Europe, rozmawialem z nimi o PPD i jest bardzo duza szansa na dostarczenie na nasza impreze aktualnej szklarni Pentaxa na impreze :-) Wiec spokojnie, powinno byc co poprobowac na PPD :-)
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
sylwiusz, no to podgrzałeś atmosferę ;) Teraz tylko czekać na początek zapisów i zacznie się ;)
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Aspius napisał/a:
sylwiusz, no to podgrzałeś atmosferę ;)
A jak jeszcze zabiorą jakiś Raid na gronkowce ... :-)
 
Tomko  Dołączył: 14 Wrz 2010
No jakby Panowie z Pentaxa oprócz butel...., znaczy słoików jeszcze przez przypadek jkiegoś 645D mieli - to jestem gotów zostać na te trzy dni abstynentem tytularnym rzecz jasna :mrgreen:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
A może jakieś warsztaty krytyczne? Chętni przynoszą odbitkę, a reszta wypowiada się na jej temat.

Takie materialne fotopreznetacje.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Jestem Za :)

Nawet mam jedna kontrowersyjna odbitke.

[ Dodano: 2011-02-08, 21:36 ]
Aha - to nic nowego - jedno z pierwszych moich wspomnień z PPD [ameliówka], to pokaz slajdów i Loża szyderców.

Doszłam wówczas do wniosku, że dłuuuugo nie pokażę swoich zdjęć ;-)
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
mygosia napisał/a:
Doszłam wówczas do wniosku, że dłuuuugo nie pokażę swoich zdjęć ;-)
I wytrzymałaś do Dańczowa :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
jedno z pierwszych moich wspomnień z PPD [ameliówka], to pokaz slajdów i Loża szyderców.

Jeśli można wymienić "kultowe" wydarzenia z życia forum to to było jedno z nich!

... a drugie jak "niektórzy" chrapali na pokazie slajdów rok później :->
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Kolejny punkt programu opisany tu.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
jorge.martinez napisał/a:
Kolejny punkt programu opisany tu.
killer feature :!:
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
jorge.martinez napisał/a:
Kolejny punkt programu opisany tu.

Ciekawe czy Zdano to czyta :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach