serioza  Dołączył: 10 Mar 2007
Aga

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
coś w klimacie...
LI_ :shock: _ :evilsmile: _ :shock: _NK
 

Wojtek.A  Dołączył: 31 Sie 2006
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
mygosia napisał/a:
No bo gdzie się spojrzy, tam tylko baby i baby...
Mysle, ze z tego powodu powiniscie sie cieszyc, gdyz mamy sposobnosc was podziwiac i dostrzegac to piekno ktore jest w WAS. Nasze zdjecia nie sa tak ciekawe i intrygujace, popatrz na te oczy i te ksztalty nam daleko do nich(no moze w kategorii ksztaltow mozemy z WAMI powalczyc :-) ) i wogole jestescie piekniejsze, nieprawdaz???
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Izabela
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
Ola
LINK
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
pozwolę sobie jeszcze dodać: siostra mojej żony Ola:


[ Dodano: 2007-07-19, 15:00 ]
I moje "oczko w głowie" - Magdalena :-)
(brakuje jeszcze mojej mamy i byłby komplet :-) )
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
ale macie fajne kobiety, tylko mnie żadna nie chce :-(
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pentagram, każda potwora ma swego amatora. Weź jako przykład moją skromna osobę :mrgreen: :-B
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
Pentagram napisał/a:
ale macie fajne kobiety, tylko mnie żadna nie chce

W tym wieku to juz ich troche przebrales :mrgreen: A tak poz tym to sie ciezs, bo z kobietami jest jak z winem,jak zaczynasz pic smakuje wybornie,potem z lekka traci smak a na drugi dzien masz kaca i mowisz nigdy wiecej :-)
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
Córuchna


[ Dodano: 2007-07-19, 19:49 ]
Tę poznalem przypadkiem, ale do dzisiaj mi we łbie siedzi
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Powiem Wam chłopaki, że macie śliczne kobiety... Jest na co popatrzeć ;-)
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
mygosia napisał/a:
Jest na co popatrzeć ;-)

No to zeby nie bylo za slodko, kobiety nie naszego zycia
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
deniel, wybacz, ale myślę że opublikowanie takiego zdjęcia z komentarzem
Cytat
zeby nie bylo za slodko

jest trochę .... nie na miejscu? Moje odczucie jest mniej więcej takie jak przedstawia ta emotikonka: :-/
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
zdjęcie usuniete

 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
screwdriver napisał/a:
jest trochę .... nie na miejscu? Moje odczucie jest mniej więcej takie jak przedstawia ta emotikonka:
Widzisz gdzies komentarz do zdjecia??? Slowa przed sa odpowiedzie na slowamygosia, zdjeciasamego w sobie nie opisuje.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
to moze mi ktos zdradzi tajemnice jak udaje sie wam namowic wasze kobiety do pozowania :?:
dla mnie jest to sztuka nie do opanowania :-/
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Pentagram, to sie powinieneś cieszyć.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
deniel, faktycznie nie jest to może komentarz, ale w takim wypadku dla mnie to wygląda na zapowiedź zdjęcia jako odpowiedź na cytat. Odczucie pozostaje to samo (moje własne subiektywne).
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
Cytat
deniel, faktycznie nie jest to może komentarz, ale w takim wypadku dla mnie to wygląda na zapowiedź zdjęcia jako odpowiedź na cytat. Odczucie pozostaje to samo (moje własne subiektywne).

Czyli jak sam zauwazyles jest to zapowiedz zdjecia a nie komentarz, wlasciym komentarzem bylo by np. to"Ciezko jest lekko zyc!" lub temu podobne.Zdjecie jest bez komentarza, bo zdjecie samo w sobie jest juz nim.Ale moze przestanmy gadac tylko wrzucmy nasze kobiety, ktore potem mozna bedzie komentowac :-)

[ Dodano: 2007-07-20, 12:53 ]
diplodok napisał/a:
to moze mi ktos zdradzi tajemnice jak udaje sie wam namowic wasze kobiety do pozowania :?:
dla mnie jest to sztuka nie do opanowania :-/

Musisz cos jej obiecac np. ze wezmiesz ja do kina,ugotujesz extra obiad albo, ze nie pojdziesz z kumplami wiecej pic ;-) Robisz zdjecia a potem masz totalna amnezje i udajesz jagby nigdy nic :mrgreen:
Drugim sposobem jest mowienie, ze jak nie bedzie pozowac to znajdziesz sobie inna modelke :-) ale to jest wariant rozwodowy i chesz sie pozbyc swojej wybranki zycia, bo gwarantuje Ci, ze odpowie " No to sobie idz i poszukaj innej"

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach