opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
nie no, nic nie wysyłają

ja się zarejestrowałem jakoś w grudniu na stronie, ale papiery wysłałem dopiero w połowie stycznia
 
Robsone  Dołączył: 04 Cze 2009
Dzwoniłem wczoraj do Apollo, po kilku próbach ktoś w końcu odebrał łaskawie telefon, zapytałem, kiedy mogę spodziewać się przelewu od Pentaxa w ramach promocji, miła Pani powiedziała mi, że od momentu zakończenia promocji, czyli od 15.01.2010, mają od 8 do 12 tygodni na przesłanie kasy :shock: . Trochę mnie to zaskoczyło, byłem cały czas przekonany, że to 8-12 tygodni od momentu kiedy dotrą do nich dokumenty, ja wysłałem swoje pod koniec listopada 2009r. W warunkach promocji jest wyraźnie napisane:
"Zwrot danej wartości nastąpi w przeciągu 8 do 12 tygodni od daty otrzymania formularza rejestracyjnego."

Pozdrawiam i życzę cierpliwości.
Niestety ale to następny przykład na to, że my użytkownicy Pentaxa, nie jesteśmy traktowani poważnie.

 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
To nie jest takie proste. Poślizgi będą i należało się tego spodziewać.
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Moje zgłoszenie nadal nie jest zweryfikowane.
Ciekawe czy ktokolwiek dostał już kasę.
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Czy mi się wydaje, czy z tego zwrotu trzeba się z podatku rozliczyć?
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Na 99% trzeba będzie to uwzględnić z zeznaniu
 

huri_khan  Dołączył: 18 Gru 2009
LDevil napisał/a:
Na 99% trzeba będzie to uwzględnić z zeznaniu


Na podstawie :?:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
no i mnie załatwili

dostałem dzisiaj wiadomość
Cytat
Dziękujemy za przystąpienie do akcji Pentax "Zwrot Gotówki"
Cependant, en vérifiant votre dossier, nous constatons qu'il est incomplet. En effet :

You did not send us the original invoice / receipt or it is not usable.



"Prosimy o przesłanie odpowiednich dokumentów na adres PENTAX PROMOTION w ciągu 10 dni roboczych
PENTAX PROMOTION
REGUS / CUSTOM PROMO
ul. Rzymowskiego 53
02-697 WARSZAWA "

Czekamy na otrzymanie Twoich dokumentów. Z pozdrowieniami.


oczywiście wysłałem im ORYGINAŁ (została mi tylko kopia faktury) i kody kreskowe
jutro będę dzwonił, ale jako że nigdy się jeszcze do nich nie udało mi dodzwonić, to niestety źle to widzę
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
opiszon, wysyłają masowo widać. Też do mnie to przyszło. Idę na pocztę z potwierdzeniem nadania zapytać czy dotarło do adresata.
 
mas7odon  Dołączył: 01 Lut 2009
A ja właśnie dostałem info na skrzynce mailowej :

Droga/Drogi -- ---

Dziękujemy za przystąpienie do akcji Pentax "Zwrot Gotówki"
Niestety Twoje zgłoszenie nie jest zgodne z warunkami promocji

Not all the products are listed in the invoice / receipt.

Przpraszamy ale nie możemy udzielić pozytywnej odpowiedzi na twoje zapytanie. Z pozdrowieniami.
Zespół PENTAX PROMOTION
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
teraz najważniejsze pytanie - sam Pentax tak użytkowników bez nawilżacza, czy to polski dystrybutor w kulki leci?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
tatsuo_ki, ja zakładam że to Regus/Custom Promo próbuje mnie wydymać na grubą kasę :-P

złożyłem już reklamację na Poczcie
niech się tłumaczą teraz, jak są takie kozaki, że najpierw telefonów nie odbierają, a potem wysyłają maila o tym, że nie dostali dokumentów :evilsmile:
 
mas7odon  Dołączył: 01 Lut 2009
opiszon napisał/a:
tatsuo_ki, ja zakładam że to Regus/Custom Promo próbuje mnie wydymać na grubą kasę :-P


Też się nad tym zastanawiam.

Właśnie nasmarowałem do nich maila z pytaniem o co kaman?

A od jutra rano szturmuję telefonicznie Apollo.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Apollo zaczyna pracę bodaj 8:30 i tylko wtedy są szanse.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
To tak u nas w dziekanacie - potem panie szly na kawe...
 
Luna_tyk  Dołączył: 27 Mar 2009
Następny wy.... dmuchany
Kupiłem k-20 jako kontynuację z-70, z-20, PZ-1. No i szklarni, nie najwyższych lotów, ale zawsze.
Zniszczyłem pudełka, posłałem. To prawda - na paragonie stało "sprzęt foto...", "akcesoria foto...". Pani ze sklepu zaklinała się, że to starczy, że Apollo sprawdzi u nich etc.
Ta smarkata promocja nie była na tyle ważna, by wpłynęła na moją decyzję o zakupie. Traktowałem ją jako miły dodatek. Ale teraz zastanawiam się nad opchnięciem całości, i zmianą systemu. Nie lubię, jak mnie traktuje się w ten sposób.
Przyglądam się Olympusowi. I w ten sposób jakiś d.... z marketingu pozbędzie się gościa wiernego od ponad 20 lat.
 
mas7odon  Dołączył: 01 Lut 2009
Spokojnie Luna_tuk. Na razie jeszcze nic nie wiadomo. Jutro będziemy wiedzieć więcej. A jak by co to się zbierze ekipę i pójdzie "grzecznie" do Apollo :D:D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Luna_tyk, spokojnie, może to tylko jakaś głupia pomyłka - np przez przypadek wysłali do wszystkich maila, który tak na prawdę miał nie wyjść

nie wiem, tak sobie to tłumaczę, a przy okazji złożyłem reklamację na poczcie, bo czas nagli
 

janpa  Dołączył: 23 Lis 2009
Ja też się dałem naciąć. Kupiłem K20D + kit za 2950 oraz, żeby "dobić" do wymaganych 2990, w drugim sklepie kupiłem kit WR za 299. Wcześniej zadzwoniłem do Apollo i wypytałem niezorientowaną Panienkę, czy mogą być dwie faktury. Panienka ta najpierw mocno się zdziwiła, że w ogóle o coś takiego pytam, a gdy jej wytłumaczyłem, że w regulaminie jest zapis, który można zrozumieć tak, że musi być jedna faktura, skonsultowała się z kimś mądrzejszym i poinformowała mnie, że nie ma sprawy, wystarczy, że napiszę im, że w tym sklepie, w którym kupiłem K20 nie było kita WR (rzeczywiście nie było) i to wystarczy. Tak zrobiłem, po zakupie wydarłem kody z pudełek, wysłałem razem z kopiami faktur i spokojnie czekałem. I co? Dzisiaj dostaję maila "Niestety Twoje zgłoszenie nie jest zgodne z warunkami promocji". G...wniana firma. Nie chodzi o te dwie stówki, ale o niesmak, który pozostał...
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Co ja mam powiedzieć? Zawsze kupuję wszystko bez promocji i po zawyżonych cenach. :-|

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach