Marcin_G  Dołączył: 01 Maj 2008
Byłem właśnie ciekaw czy to ktoś z forum :-) Widzę że dzisiaj się zarejestrowałeś, więc miłego i owocnego korzystania z K10 :-)
Co do ceny to faktycznie, kosztował 2899 zł w MM przed odjęciem VATu.
 
nipus  Dołączył: 21 Kwi 2006
Gdańsk to drogie miasto. W Warszawie kupiłem K10D w MM za 1880zł i to z kitem w wersji II.
 
aneheli  Dołączył: 29 Kwi 2008
wow!! jak bym wiedział to bym specjalnie pojechał, to się nazywa cena :shock:
 
stn  Dołączył: 11 Maj 2008
no coz.. to powiem tak szukajac najtanszego body k10d zajechalem do kaliskiego mm pare dni temu i co widze.. k20d za 3700 samo body, k10d za 3600 z kitem I :DD czuje sie wyrozniony :D pdzr
 
yachoo  Dołączył: 23 Kwi 2008
stn napisał/a:
no coz.. to powiem tak szukajac najtanszego body k10d zajechalem do kaliskiego mm pare dni temu i co widze.. k20d za 3700 samo body, k10d za 3600 z kitem I :DD czuje sie wyrozniony :D pdzr


to ta cena jest jeszcze lepsza:
http://www.agdmedia.pl/dz...=92&&prod=13801
:)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Nie dość że cztery tysiaki, to pewnie jeszcze nie mają na stanie, jak znam życie. ;-)
 

Lord  Dołączył: 19 Mar 2008
Marcin_G napisał/a:
Co do ceny to faktycznie, kosztował 2899 zł w MM przed odjęciem VATu.

A ja na to zapodam linkiem, gdzie MediaMarkt oszukuje na promocjach
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Raz w MM chciałem kupić drukarkę. Kilka dni wcześniej była na nią promocja, więc spytałem, czy nie mógłbym kupić jej taniej, w podobnej cenie co ta promocyjna. Okazało się, że gdybym się nie pytał i po prostu zabrał ją do kasy, zostałaby nabita cena promocyjna (mimo, że na półkach była już nowa, po prostu nie wprowadzili do systemu). Oczywiście, gdy zacząłem pytać o cenę, jakiś tam kierownik stwierdził, że po znajomości może obniżyć o jakąś małą kwotę - oczywiście cena w sklepie komputerowym za rogiem i tak była niższa mimo "rabatu" w MM). Tylko skąd mogłem wiedzieć, że w systemie nie zmienili ceny? A za wystawioną na plakietce cenę brać nie chciałem.

W takich marketach można czasami kupić coś w dobrej cenie, tylko trzeba się w tych cenach orientować i nie dać z siebie zrobić idioty... Dodatkowo MM daje 3 lata gwarancji nawet gdy producent/dystrybutor tylko rok czy dwa, a do tego pozwala wymienić towar przez pierwsze kilka dni (ja tak wymieniłem monitor HP, który miał 1 subpiksel, a gwarancja by tego nie objęła). Także takie zakupy mogą być korzystne, trzeba je jednak robić z głową i nie dać się nabrać na niektóre "promocje".
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
dsk napisał/a:
Dodatkowo MM daje 3 lata gwarancji nawet gdy producent/dystrybutor tylko rok czy dwa
skąd masz takie informacje?? Pierwsze słyszę. Zadzwoniłem do kierownika działu Nowe Media i jest równie zdziwiony jak ja.
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
Jeśli to była drukarka HP, to pewnie była w promocji z Carepack'iem - czyli produktem serwisowym rozszerzającym/wydłużającym warunki gwarancyjne.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Chmarski, jeśli to tyczyło się jednego produktu, to zgoda, ale
dsk napisał/a:
Dodatkowo MM daje 3 lata gwarancji nawet gdy producent/dystrybutor tylko rok czy dwa

z tego cytatu wynika że tak jest z każdym sprzętem :) (może nadinterpretuję?).
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
To nie było odnośnie drukarki. Jak tam kilka miesięcy temu kupowałem, to tak wyglądała gwarancja - nawet na plakietkach z cenami i pudełku od monitora miałem informację o 3 latach gwarancji. Nie wiem, może to dotyczyło tylko monitorów i to kiedyś? :-)
 
Marcin_G  Dołączył: 01 Maj 2008
Lord napisał/a:
Marcin_G napisał/a:
Co do ceny to faktycznie, kosztował 2899 zł w MM przed odjęciem VATu.

A ja na to zapodam linkiem, gdzie MediaMarkt oszukuje na promocjach

Już to czytałem, ale w moim przypadku akurat to się nie sprawdziło. Cenę K10 w MM znałem już dużo wcześniej. Zresztą nie tylko cenę K10, ale to nie ten temat :-)
 
Mel  Dołączył: 03 Maj 2008
Wykupiłem dziś 50% zapasów K10D z MM w Raszynie. W Euro nie było (tzn. napisali, że może za trzy tygodnie), w MM został już tylko JEDEN. Oznacza to, że mam nowe ładne cacko z przebiegiem 80 klapnięć i teraz dopiero zacznie się jazda ze szkłami :-)

-- M.
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Wczoraj- w Saturnie (Magnolia Park- Wrocław) wykupiłem ostatni k10d. Wszystko ok, tylko że ten sprzęt idzie dla szkoły. Od dawna wybieram lustro, i dziś- mając 4 dni na testowanie pentaxa- stwierdzam, że jutro kupuję dla siebie.

Tylko. W Euro we Wrocławiu- nie ma. Saturn- nie ma.

Czy to koniec? (będą jeszcze?!) Są jakieś sprawdzone alternatywy kupna tego sprzętu?

Nie szukałem- ale pentax raczej z taśmy go nie ściągnął.
 

ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
luhso napisał/a:
Nie szukałem- ale pentax raczej z taśmy go nie ściągnął.

Ściągnął, ściągnął...
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
O cholera. ;/

Czyli co? Mogę się pożegnać?

[ Dodano: 2008-05-22, 22:17 ]
a gx10?
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
da się jeszcze kupić ino trzeba poszukać :)
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Wiem wiem, ale przykładowo za miesiąc?
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
luhso napisał/a:
Wiem wiem, ale przykładowo za miesiąc?

Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą. :-)

Ale używany (na przykład lekko) zawsze się znajdzie, więc się nie martw. Ja nie zamierzam sprzedawać. :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach