matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Pentagram, puchar polski w czym jeśli można? Powinienem jeszcze być w ten weekend, a przynajmniej w sobotę :-)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
W strzelaniu, strzelam dwie konkurencje: pistolet centralnego zapłonu i pistolet sportowy.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Pentagram, kurde, wesele akurat mam, a tak to bym sie zabraz z Toba :P
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Chicha - tak pisał mój kumpel z Tunezji - znaczy się Arab, więc jak coś to jego błąd :mrgreen:

Chętnie bym się wybrała z Wami na jakiś plenerek, ale jak widzę umawiacie się na sobotę, a to bardzo niedobrze... W weekend jadę pomodelkować koledze od nikona, ale na następny plener się piszę jak coś... :mrgreen: :mrgreen:

 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Pentagram napisał/a:
W strzelaniu, strzelam dwie konkurencje: pistolet centralnego zapłonu i pistolet sportowy.


O! :-) Zawody są na strzelnicy w zielonej czy w ośrodku pięcioboju w mojej wsi drzonkowem zwanej? ;-)

P.S. Jakie czasy utrzymujesz z reki? ;-)
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
No to wrzucam jeszcze Tunezję

1. kolejna z serii łódek


2. Peugot 103 nr 2


3.Uliczka na medinie


4.Manekiny


5.


6. Jakiś tam posąg
 

eNIKa  Dołączył: 27 Maj 2008
Uliczka Fajna i ta rozpiętość.... ;)

Manekiny może jak by były wyrwane z tla - jako samodzielne zdjecie - mogły by być całkiem interesujące a tak troche za dużo elementów na tym zdjęciu.

a i 6 - tka ma "ciekawą" winiete... :mrgreen: ;)

Pozdrawiam
eNIKa
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Młodsza Gonia napisał/a:
2. Peugot 103 nr 2
Podobają mi się te stonowane kolory, jasne ściany zawsze tak ładnie odbijają światło.
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Ostatnia partia Tunezji...

7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.



Pozdrawiam :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
... trudno się w tym wątku (zresztą, nie tylko w tym ;-) ) skupić na temacie, choć zdjęcia mi się podobają - szczególnie takie jedno :mrgreen:
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Młodsza Gonia napisał/a:
Ostatnia partia Tunezji...

Właśnie się zorientowałem, że w tym roku zapomniałem o wakacjach. :-?
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Hehe - Samp - to naprawde szybko :mrgreen: :mrgreen:

Zorzyk - nie moja wina, że się miesza - były 2 wątki. Zrobiłeś jeden. A chciałam,żeby było bardziej czytelnie... :mrgreen: :mrgreen:

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wrzesień będzie piękny, jeszcze nic straconego.
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
A ja mam pewną sugestię. Młodsza Goniu, jak robisz reportaż, jakikolwiek, to staraj się ograniczyć do kilku zdjęć. Twoje zdjęcia z Tunezjii są reportażem, bo inaczej tego określić nie umiem. Ale super by było, gdybyś potrafiła wybrać 5-6 najlepszych zdjęć z całośći i je właśnie zaprezentować.

Był taki przypadek, że jeden z forumowiczów, starych wyjadaczy zresztą, zaprezentował reportaż z pewnej imprezy. Łącznie było to kilkadziesiąt fotek, a umieszczone zostały w tej właśnie sekcjii.

Rezultat był taki, że posypało się mnóstwo negatywnych komentarzy dotyczących - cytując klasyka - "pierdyliarda" zdjęć. To wszystko pomimo tego, że niektóre zaprezentowane obrazki były bardzo dobre, ale tylko niektóre.

Wracając do sedna sprawy, dziwie się, że i w tym przypadku się tak nie stało. Może to dlatego, że jesteś tu nowa, i żeby Cię nie zniechęcić. Nie wiem.
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Trudno mnie zniechęcić, bo przecież chcę się nauczyć czegoś od Was i w tym właśnie celu wstawiam zdjęcia do oceny. Z drugiej strony, jeżeli chodzi o zdjęcia, mnie mogą podobać się jedne, komuś inne, a Tobie - Kosior jeszcze inne. Dlatego wstawiłam ich więcej, ale skoro mówisz, że może się to tutaj nie spodobać - będe wstawiała mniej fotek.

 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
Kosior napisał/a:
Może to dlatego, że jesteś tu nowa, i żeby Cię nie zniechęcić. Nie wiem.

..i piękna..powiedzmy to w końcu :oops: ...
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Młodsza Gonia napisał/a:
skoro mówisz, że może się to tutaj nie spodobać - będe wstawiała mniej fotek.


Nie tutaj, ale ogólnie. Komu byś nie pokazała, powiedzmy, trzystu zdjęć z całego wyjazdu, po maksymalnie połowie zacznie się męczyć.

Świetnie by było, gdybyś mogła traktować to forum, jako miejsce w którym możesz usłyszeć opinie o zdjęciach, z których jesteś naprawdę zadowolona. W ten sposób mogłabyś dokonać jeszcze gęstszej selekcjii przed wysłaniem fotek w świat (internet dalszy, znajomi itd.)

A sytuacja u Ciebie, w Twoim temacie ? Wrzucasz co chwilę kilka zdjęć, umówmy się, że nie są to majtersztyki. Czego oczekujesz ? Pewnie zauważyłaś, że w większości przypadków komentarze są nie na temat, kilka mówi, że zdjęcia się podobają lub nie, a wady lub zalety konkretnej foty możesz poznać z nielicznych opini.

ojek napisał/a:
..i piękna..powiedzmy to w końcu


Tak, to prawda. I całkiem możliwe, że to jest przyczyną.

Być może, to tylko moje odczucie. Ale przemyśl to.

 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Młodsza Gonia napisał/a:
skoro mówisz, że może się to tutaj nie spodobać

Nie chodzi chyba o podobanie, tylko o to, że mało komu się chce oglądać hałdy fotek, nawet jeśli są wśród nich perełki. Pamiętam sytuację o której napisał Kosior. Był to reportaż z jakiejś imprezy (jeśli myślę o tym samym). Obejrzałem tylko kilka pierwszych zdjęć i zwątpiłem. Dużo zdjęć było bardzo podobnych i w ogóle było ich dużo. Po prostu było to dla mnie nudne. Jak dodać jeszcze to, że mało mnie interesował temat, to nawet... nudne i tyle :-P .
U Ciebie akurat tego nie odczułem. Zdjęcia są różnorodne i jeszcze się nie nudzę ;-) .
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ten ptak na zdjęciu nr.10 jest po prostu absurdalny i obłędny (^_^), jak on może utrzymac równowagę? przecież to tak jakby cały czas chodzić na szczudłach i mieć jeszcze szyję do samej ziemi :shock:
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Powiem tylko jedno: trzynastka. Rozbroił mnie ten widok.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach