zbuj  Dołączył: 31 Mar 2010
Jestem świeżynka, proszę więc o podpowiedź gdzie znaleźć to PhotoME?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
W googlach.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Tu jest na chipie
http://download.chip.eu/p...pl_1019136.html

[ Dodano: 2010-04-03, 12:14 ]
lub tu
http://www.photome.de/home.html
 

zbuj  Dołączył: 31 Mar 2010
Dzięki wieczorem sprawdzę.
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
U mnie w K-7 nastukane 1158 sztuk.
W zamian wygląda na to, że potwierdzenie ostrości dla Jasnych manuali działa bardzo poprawnie. W k10D sporo się z tym woziłem.
 

tomek8723  Dołączył: 18 Mar 2010
Panowie może mały OT, ale jak powinien być zapakowany kiks... w tym szarym pudełku jakieś hologramy jako znak nieotwieralności pudełka ?? czy nic z tych rzeczy??
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Cytat
Panowie może mały OT, ale jak powinien być zapakowany kiks... w tym szarym pudełku jakieś hologramy

Po co ci hologramy-zaręczam cię,że Pentaxa nie da się podrobić :lol: :lol:
 

tomek8723  Dołączył: 18 Mar 2010
nie wątpię... ale mi chodzi o pudełko... czy ma jakieś zabezpieczenie albo cuś
 

farm  Dołączył: 17 Kwi 2009
U mnie w K7 299, aparat prosto z Apollo.
Pamiętam, że K20D po powrocie z serwisu miało klepnięte ok. 1000 wiecej.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
tomek8723 napisał/a:
czy ma jakieś zabezpieczenie albo cuś


Intensywnie zadajesz pytania w dziale "pierwszych krokach z pentaksem" wytłumacz mi proszę jaki ma związek plomba z liczbą zdjęć przed zakupem.Wrzuć chłopie na luz kupuj aparat i sprawdzaj go w praniu a nie zajmuj się p*****.Jeśli okaże się,że jedyny w Polsce egzemplarz pudełka z plombą czy pieczęcią lakową został właśnie sprzedany-pojedziesz np.do Anglii po zaplombowanego Kiksa?Podczas wizyty w sklepie i tak będziesz podniecony że zapomnisz o bożym świecie.W codziennej eksploatacji dopiero wyjdzie szydło z worka.Co z tego że mój GX miał nastukane 320 zdjęć?Najważniejsze że pięknie foci i tyle.Chwilami mam wrażenie że szukasz dziury w całym.Kup w końcu tego aparata i ciesz się zdjęciami jakie wypluwa.Rozumiem,że to nie mały wydatek i idą za nim wielkie emocje ale nie bądź zakręcony jak włos łonowy :lol: :lol: :lol:
 

tomek8723  Dołączył: 18 Mar 2010
Rozumiem Twoje poirytowanie, przepraszam jeśli Cię uraziłem zbyt dużą ilością problematycznych pytań. Jakbyś dotarł do mojej wczorajszej wypowiedzi to może byś wiedział o co chodzi i dlaczego zadaję tyle może głupich pytań i wiedziałbyś dlaczego wczoraj nie kupiłem kiksa...

pozdrawiam

 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
tomek8723 napisał/a:
Rozumiem Twoje poirytowanie, przepraszam jeśli Cię uraziłem

Źle mnie zrozumiałeś-ja po prostu kibicuję każdemu nowemu-potencjalnemu posiadaczowi Pentaxa.Jeżeli już jakieś emocje u mnie zadziałały to-zniecierpliwienie kiedy kupisz puszkę
tomek8723 napisał/a:
wiedziałbyś dlaczego od wczoraj nie jestem posiadaczem kiksa...

Gdybyś swoje posty pisał w jednym wątku o wiele łatwiej było by mi kibicować twoim zakupom. ;-)
 

tomek8723  Dołączył: 18 Mar 2010
no wiem wiem przepraszam, ale się wkur...em wczoraj bym go już miał postaram się trzymać jednego wątku ...:)

dla jasności swoją wypowiedź wyżej poprawiłem i teraz raczej jest zrozumiała
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
KX - 300 z hakiem. czyli standard. ps. jeszcze sprzewdzic musze, czy wlaczenie LV / przelaczanie z trybu video / podglad / video / podglad takze zwieksza licznik...
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
webjay, sprawdzałem, ale głowy nie dam, że nie inkrementuje...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
webjay napisał/a:
czy wlaczenie LV / przelaczanie z trybu video / podglad / video / podglad takze zwieksza licznik...

Tylko wyzwolenie migawki.
 

szakallo  Dołączył: 12 Cze 2009
Pentax k-x z Euro rtv nowy - 84 strzały
 

kris81pl  Dołączył: 02 Lut 2008
Mój exK-r miał bodaj 13 fotek wg. PhotoMe.

Zastanawiam się jak szybko sprawdzić przebieg Canona 50D, PhotoMe nie pokazuje :(
 

me_how  Dołączył: 06 Lis 2010
kris81pl napisał/a:
Mój exK-r miał bodaj 13 fotek wg. PhotoMe.


Uff to mnie nieco pocieszyłeś... Myślałem że moje 6 strzałów w Kredce to jakieś niedopatrzenie ze strony producenta.

Można to tak tłumaczyć że aparat jest tak dobrze wykonany że nie trzeba go zbytnio testować ;-)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
kris81pl, Plik musi być dziewiczy, nie ruszany żadnym programem do obróbki

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach