Robert K.  Dołączył: 24 Lip 2008
dżejpi, mam nadzieję, że uda nam się popłynąć tym statkiem. Żonka już wspominała, że chciałaby. Myślę, że nie będzie powodów, żeby sobie takiej frajdy odmówić :-)
Prognozy pogody obserwuję i rzeczywiście bywają zniechęcające - ale co by nie było, to będzie dobrze :-B
liggy, gorzelni w KY jeszcze nie zaliczyłem, ale wszystko przede mną. Jako namiętny degustator Jacka Danielsa spróbuję się gdzieć wybrać po powrocie z objazdówki.

No i sedno sprawy:
WIELKIE DZIĘKI dla wuzeta za miłe przyjęcie w New Jersey (a właściwie chyba w Jersey :-) ). Dzięki Niemu nie czuliśmy się zagubieni po przyjeździe w te okolice a ponadto mamy na jutro przewodnika po Manhattanie :-)
wuzet: DZIĘKI!

[ Dodano: 2011-10-18, 04:14 ]
No to jeszcze raz:
wielkie podziękowania dla wuzeta za poświęcony nam czas i olbrzymią ilość przekazanych informacji o zwiedzanych częściach Nowego Jorku!! :-B
Bez Ciebie kręcilibyśmy się to w te to we w te, tracąc cenny czas. A dzięki Tobie w ciągu jednego krótkiego dnia "łyknęliśmy" chyba całkiem ładny kawałek miasta.
A przynajmniej tak nam się wydaje ;-)
Jedno jest pewne: do NY trzeba będzie się jeszcze raz wybrać i zarezerwować na zwiedzanie kilka dni.

I po raz kolejny dzięki wielkie dla dżejpiego! Za wszystkie przesyłane podpowiedzi i sugestie odnośnie zwiedzania/podróży. No i za wygospodarowanie czasu na wycieczkę do NY, umożliwiającą poznanie się i krótki (a szkoda) spacerek.

Dzięki!
Pozdrowienia również od żonki!

(i koniec tych podziękowań, bo za słodko się robi ;-) :-P )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach