siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Artooro napisał/a:
ale co jeszcze powinna zawierac moja wybranka :mrgreen: :?:


A czy to nie Ty powinieneś wiedzieć :-/ czego potrzebujesz.
kto ma wiedzieć, czy potrzebujesz np. HSS ;-) błysk modelujący itp. itd
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
lepetynke koniecznie musi miec ruchoma, automatyka obowiazkowa (z moja wiedza i umiejetnosciami bez tego sie nie obedzie), a ow podzial blysku ? miales na mysli reczny podzial czy automat. dobor ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Artooro napisał/a:
a ow podzial blysku ? miales na mysli reczny podzial czy automat. dobor ?

Ręczny do pracy ze szkłami manualnymi aby móc być niezależnym od ustawień przesłony dostępnych w automatyce.
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
siwyyy77 napisał/a:
Artooro napisał/a:
ale co jeszcze powinna zawierac moja wybranka :mrgreen: :?:


A czy to nie Ty powinieneś wiedzieć :-/ czego potrzebujesz.
kto ma wiedzieć, czy potrzebujesz np. HSS ;-) błysk modelujący itp. itd


siwyyy77 a czy przeczytales moje pierwsze pytanie i zwiazane z tym watpliwosci ?
HSS znaczy dla mnie tyle co ABS, VHS, UKF, CWKS itp itd skoro nie wiem co to jest to jak mam wiedziec czy mi sie przyda (czyba,ze przyjme droga zasade "miec nie zaszkodzi")
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Artooro napisał/a:
HSS

Praca z krótkimi czasami, krótszymi od czasu synchronizacji.
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Artooro napisał/a:
siwyyy77 a czy przeczytales moje pierwsze pytanie i zwiazane z tym watpliwosci ?


Tak i sądziłem, że sam postarsz się poczytać o tym i o tamtym :-/
Jak myślę coś kupić to sam staram się też poczytać... złaszcza, że masz poczytać o Twojej pasji jaką jest fotografia chyba ;-) to powinno być przyjemnością :-D
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
czas synchronizacji ... wiem co to jest :D
plwk zgodnie z obietnica zapraszam na :-B :-B :-B do Kraka, ktos jeszcze chce sie podzielic wiedza i przylaczyc sie do nas ? 8-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
siwyyy77 napisał/a:
Jak myślę coś kupić to sam staram się też poczytać...

Akurat robię dokładnie tak samo i dopiero jak już faktycznie nie mogę nic znaleźć albo nie przyswajam to się pytam. Proces przygotowania do zakupu to minimum 3 miesiące :mrgreen:
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
plwk napisał/a:
siwyyy77 napisał/a:
Jak myślę coś kupić to sam staram się też poczytać...

Akurat robię dokładnie tak samo i dopiero jak już faktycznie nie mogę nic znaleźć albo nie przyswajam to się pytam. Proces przygotowania do zakupu to minimum 3 miesiące :mrgreen:



To u Ciebie zakupy są bardziej przemyślane ;-) niż u mnie :evilsmile: po prostu w gorącej wodzie kąpany jestem ;-)

Co nie zmienia faktu, że czytam o przedmiocie zainteresowania ;-)

 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
siwyyy77 napisał/a:
Artooro napisał/a:
siwyyy77 a czy przeczytales moje pierwsze pytanie i zwiazane z tym watpliwosci ?


Tak i sądziłem, że sam postarsz się poczytać o tym i o tamtym :-/
Jak myślę coś kupić to sam staram się też poczytać... złaszcza, że masz poczytać o Twojej pasji jaką jest fotografia chyba ;-) to powinno być przyjemnością :-D


siwyyy77 skoro tak dzielnie sam zdobywasz wiedze mniemam, ze Twoja obecnosc tu jest powodowana checia dzielenia sie nia :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:shock: :evilsmile:
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Czy taki Metz bedzie sprawnie chodzil z kasetka (czy wogole bedzie chodzil z pentaxem, czy trzeba jakas przejsciowke dokupic?)? Ma wlasna automatyke + manual z tego co rozumiem, ale brak pttl.
http://www.metz.de/en/pho...4_MZ-2.175.html
I jak wypada w porownaniu z tumaxem 386?
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
no i nie mam tych 3 m-cy na zbyciu
do 20.01.2008 musze cos kupic i okielznac bestie
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Artooro napisał/a:
siwyyy77 napisał/a:
Artooro napisał/a:
siwyyy77 a czy przeczytales moje pierwsze pytanie i zwiazane z tym watpliwosci ?


Tak i sądziłem, że sam postarsz się poczytać o tym i o tamtym :-/
Jak myślę coś kupić to sam staram się też poczytać... złaszcza, że masz poczytać o Twojej pasji jaką jest fotografia chyba ;-) to powinno być przyjemnością :-D


siwyyy77 skoro tak dzielnie sam zdobywasz wiedze mniemam, ze Twoja obecnosc tu jest powodowana checia dzielenia sie nia :-P


Mój poziom wiedzy, jest na tyle niski... że częsciej jestem tu by ją zwiększyć :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tumaxa też kupowałem na szybko ale byłem ograniczony finansowo :-/
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
siwyyy77 napisał/a:
Artooro napisał/a:
siwyyy77 napisał/a:
Artooro napisał/a:
siwyyy77 a czy przeczytales moje pierwsze pytanie i zwiazane z tym watpliwosci ?


Tak i sądziłem, że sam postarsz się poczytać o tym i o tamtym :-/
Jak myślę coś kupić to sam staram się też poczytać... złaszcza, że masz poczytać o Twojej pasji jaką jest fotografia chyba ;-) to powinno być przyjemnością :-D


siwyyy77 skoro tak dzielnie sam zdobywasz wiedze mniemam, ze Twoja obecnosc tu jest powodowana checia dzielenia sie nia :-P


Mój poziom wiedzy, jest na tyle niski... że częsciej jestem tu by ją zwiększyć :mrgreen:

a innym dostepu do wiedzy bronisz :-x
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Raven napisał/a:
Czy taki Metz bedzie sprawnie chodzil z kasetka
Będzie z adapterem sca 3702M2
http://www.metz.de/en/pho...dapter.143.html

 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Ja kupiłem na szybko sigme ST ;-) jako lampa b.dobra, nie potrzebowała kompensacji, przynajmniej takiej jak 540-stka... Ale brakowało jej paru funkcji które sadziłem, że nie będą mi potrzebne ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jeszcze na monitorze sie mieści :evilsmile:
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
piotr_luk napisał/a:
siwyyy77, czy ty zawsze cytujesz tak obszernie?


Jak widzisz nie :evilsmile: czasem się trafi ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach