grub  Dołączył: 22 Mar 2006
zpm-y
celem aktywizacji szacownego grona uradzilismy z Piotrkiem co nastepuje: dla zasluzonych zpm-owcow przewidziane zostaja nagrody rzeczowe. rzecza bedzie gwiazdka albo kolorek nicka (dokladna forma do ustalenia w pozniejszym teminie.) na forum dla zwyciezcy z ostatniego miesiaca. nagroda bedzie przechodnia. zapraszam do uploadowania zdjec!
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
szkoda tylko, że w galerii nadal nie jest podany temat który kończy się za tydzień - zrobienie zdjęć, wywołanie, zeskanowanie, obrobienie i wrzucenie może się już nie udać wobec za krótkiego terminu :-(
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Maciek - nie rozwalaj mnie. Teraz, mj drogi, to już od tygodnia wiadomo kto wygra. Co Ty, Polski nie znasz? Stary - dla gwiazdki to ONI są w stanie nie takie przekręty wyczyniać...
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Poruszylem temat pol godziny temu w Hyde parku. Kwietniowy temat bedzie najprosciej w ogole odpuscic, raz, ze malo czasu, dwa, ze dobrze bylo by wykorzystac ostatnie dni kwietnia na wymyslenie czegos na maj.
Moze "technika" lub "miasto masa maszyna" jak kto woli :) W maju bedzie wysyp zdjec kwiatkow i galazek, wiec tematy przyrodnicze odlozylbym na jakis kolejny miesiac.

P.S. No wlasnie, post Micha obudzil we mnie niepokoj - po co te gwiazdki? Zaraz pojawia sie rangi, odznaczenia bojowe itp :) Wole bardziej egalitarna spolecznosc pentaxowa..
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
jerz napisał/a:
w ogole odpuscic, raz, ze malo czasu

ekhm, temat jest znany od pol roku. zostanie odpalony normalnie, ze wzgledu na tych ktorzy jednak cos przygotowali (to ze jeszcze sie nie ujawnili to inna sprawa :-/ )

rang i innych takich nie planujemy. to pojedyncze wyroznienie.
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Maciek, temat w galerii był podany już 4 kwietnia, trzeba zaglądać na stronę :)
Michu, jerz, Tu nie chodzi o to kto wygra, tylko o pokazanie, że oprócz "bicia piany" :) delikwent robi także zdjęcia. Ja i tak ostatnio to nawet nie mam czasu się w....
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Grub - Hm, w takim razie cos musialem przeoczyc: ostatnie co widze w ZPMach to:
Cytat

2006 III - Zwierzaki małe i duże (4)
termin upływa 31 marca 2006

Gdzie szukac tego tematu?

Piotrek - idea jest sluszna, ale premiuje tylko wygrywajacych w danym miesiacu, a (nie jest to teoria spiskowa, tylko moja obserwacja) zazwyczaj jest tak, ze w towarzystwie osob sposrod ktorych wielu zna sie osobiscie niekoniecznie samo zdjecie bedzie o tym decydowac.
Pomysl ozywienia galerii popieram w 100% - jesli uwazacie, ze taki system sie sprawdzi i aktywnosc sie zwiekszy, to nalezy tylko przyklasnac.

Pozdrawiam,
Jerz
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
zwracam honor - administrator widzi więcej :) - ale trzeba było krzyczeć że nie ma
termin przedłużymy do po-weekendu :D

----

termin przedłużony upływa 7 maja 2006 r.
więc nawet może coś świeżego uda Wam się zaprezentować :mrgreen:
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dzieki!

jako powolny i leniwy osobnik mam jeszcze jedna prosbe: jaki jest temat na maj? U mnie z wiosna ciagle dosc slabo, wiec sobie zaplanuje plenerek na nastepny miesiac.

Pozdrawiam,
jerz
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
jerz napisał/a:
Gdzie szukac tego tematu?

http://pentax.manufactura...s.php?cat_id=36

jerz napisał/a:
w towarzystwie osob sposrod ktorych wielu zna sie osobiscie niekoniecznie samo zdjecie bedzie o tym decydowac

sadze ze to bledne zalozenie. pierwszy zpm wywolal jakis odzew, potem przycichlo. mam nadzieje ze sie to troche ruszy. i beda rowniez zdjecia mniej piszacych, a wiecej fotografujacych.

termin jest przedluzony, wiec teraz sie juz nie wykrecaj i zdjecia rob! :p
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
grub napisał/a:
jerz napisał/a:
Gdzie szukac tego tematu?

http://pentax.manufactura...s.php?cat_id=36

jerz napisał/a:
w towarzystwie osob sposrod ktorych wielu zna sie osobiscie niekoniecznie samo zdjecie bedzie o tym decydowac

sadze ze to bledne zalozenie. pierwszy zpm wywolal jakis odzew, potem przycichlo. mam nadzieje ze sie to troche ruszy. i beda rowniez zdjecia mniej piszacych, a wiecej fotografujacych.


Oby tak wlasnie bylo - poki co fajnie, ze pojawiaja sie nowe zdjecia :)

Cytat
termin jest przedluzony, wiec teraz sie juz nie wykrecaj i zdjecia rob! :p


Eee... dzis to juz chyba nie dam rady, ale w weeked pewnie sie rusze. Pokic co poogladam co inni produkuja.

Pozdrawiam,
Jerz
 
jo-la
[Usunięty]
[quote="grub"]
jerz napisał/a:
Gdzie szukac tego tematu?
http://pentax.manufactura...s.php?cat_id=36

jakoś nic nie widzę tam na temat kwietnia...
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
No, rzeczywiscie - wczoraj bylo, dzis znow nie ma... pewnie jakis spisek ;)
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
ale o co chodzi? jak najbardziej jest ten temat do galerii:
kategoria nadrzedna: ZPM
http://manufactura.home.p...es.php?cat_id=2
i wlasciwa kategoria:
http://manufactura.home.p...s.php?cat_id=36

zdjec po wrzuceniu oczywiscie widac nie bedzie
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Piotrek,

wczoraj bylo widac i teraz tez, ale potwierdzam, ze dzis rano temat kwietniowy znow byl niewidoczny. Nie wiem z czego to wynika, ale najnowszym widocznym katalogiem byl marcowy.

Pozdrawiam!
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Ja Ci wierze, dlaczego - nie wiem nic nie zmienialem od czasu poprawienia wyswietlania kaalogu
ja juz nic nie rozumiem :( chyba musze cos wypic
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
tak, to zazwyczaj pomaga - zlosliwosc rzeczy martwych nalezy przezwyciezac tylko srodkami naturalnymi :)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja ani przez chwilę nie widziałem tematów nowszych niż na marzec i nadal nie widze. Wszedłem w podane linki (żeby nie było, ze jakieś złe adresy sprawdzam), odświeżałem stronę w przeglądarce na ile umiałem, zmieniłem nawet przeglądarkę i nic.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A to nie jest tak, że trzeba być zalogowanym? U mnie pomogło - a też nie widziałem tematu kwietniowego.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
A to nie jest tak, że trzeba być zalogowanym? U mnie pomogło - a też nie widziałem tematu kwietniowego.


Faktycznie - po zalogowaniu u mnie też widać! Znaczy się jakieś prawa do folderu są pewnie źle ustawione.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach