zy  Dołączył: 29 Lis 2006
CanisLupus napisał/a:
Bo w Holandii to na Ebayu nikt nie kupuje :-P


ja kupuje ;-)
 
gin z tonikiem  Dołączył: 17 Paź 2007
CanisLupus napisał/a:
Black markt
A nie Coffie Shop ;-) ? No tak, na polskim E-bay'u też nędza.
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
gin z tonikiem napisał/a:
No tak, na polskim E-bay'u też nędza.


dla mnie zaleta ebaja jest jego ogolnoswiatowosc, i ze np mozna kupic cos taniego z Azji albo stanow

a w PL jest allegro i to wystarczy
 
gin z tonikiem  Dołączył: 17 Paź 2007
zy napisał/a:
ogolnoswiatowosc, i ze np mozna kupic cos taniego z Azji albo stanow
No tak, ale trochę bałbym się coś droższego kupować, w Polsce tak jakoś raźniej :-)
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
gin z tonikiem napisał/a:
w Polsce tak jakoś raźniej :-)


razniej nie razniej ale dwa razy drozej :-)
 
gin z tonikiem  Dołączył: 17 Paź 2007
Też prawda :-( Ale w Polsce mamy teraz cud gospodarczy, więc nas stać :-D
 

MiQ27  Dołączył: 17 Wrz 2007
gin z tonikiem, część mojej szklarenki (i nie tylko) kupiłem z ebay.de. Płaciłem czasem nawet gotówką przesyłaną listem poleconym i mam generalnie same dobre doświadczenia. Idea taka jak z allegro - czytamy komentarze i patrzymy, jak się sprzedawca dotychczas spisywał i co sprzedaje/sprzedawał.
 
gin z tonikiem  Dołączył: 17 Paź 2007
Trzeba będzie spróbować, bo czasem, to mnie krew zalewa, jak widze co i za ile tam się sprzedaje.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
MiQ27 napisał/a:
Idea taka jak z allegro - czytamy komentarze i patrzymy, jak się sprzedawca dotychczas spisywał i co sprzedaje/sprzedawał.


A ja na samym poczatku udupilem w ten sposob 320e, i to kumpla. Ebay.de nie zainterweniowal.... (aha - placilem przelewem. z paypalem byloby pewnie ok...)
 

MiQ27  Dołączył: 17 Wrz 2007
alkos napisał/a:
A ja na samym poczatku udupilem w ten sposob 320e, i to kumpla.

No cóż, wypadki chodzą po ludziach. Teraz jesteśmy w UE, to jest łatwiej pojechać tam i spuścić manto sprzedawcy :mrgreen:
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
Ostatnio na ebayu poszło coś takiego: http://cgi.ebay.pl/ws/eBa...:MEWA:IT&ih=011
Najtaniej jak do tej pory widziałem. :cry: I to nie ja kupiłem. Sam kupiłem 2 szkła i parę drobiazgów i muszę przyznać, że na Alledrogo już nawet nie zaglądam, bo nie sposób tam ustrzelić już okazji.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach