cinekk1  Dołączył: 17 Lut 2008
Fotografia zrobiła od tamtego czasu ogromny postęp. Kadrowanie, sposób patrzenia, obróbka itp. mocno u autora przedwojenne. Nikt by kariery teraz z takimi zdjęciami nie zrobił. I te czasy... Bieda, syf, płakać mi się chce jak na to patrzę. Tyle lat życia zmarnowałem w tamtym systemie. Miałem iść na tę wystawę we Wrocławiu, ale sobie odpuszczę. Nie chcę tego oglądać.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
cinekk1 napisał/a:
Tyle lat życia zmarnowałem w tamtym systemie.
No widzisz, a Jindřich Štreit nie zmarnował.

Za to w tym systemie możesz iść pofotografować sobie piękne makdonaldy i galerie handlowe :evilsmile:
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
cinekk1 napisał/a:
Kadrowanie, sposób patrzenia, obróbka itp. mocno u autora przedwojenne. Nikt by kariery teraz z takimi zdjęciami nie zrobił.


Czy ja wiem? Z tego co było w 5klatkach najbardziej podobało mi się to zdjęcie z 2005 roku, sam czad moim zdaniem.
*puf*

 
cinekk1  Dołączył: 17 Lut 2008
No i właśnie nie lubię tego forum za takie odzywki. Kto zmarnował bardziej? Gudzowaty miliarder najmniej. Te zdjęcia przygnębiają. I nie będę tego oglądał. I nie gadaj mi o tym systemie, bo może było ci w tamtym dobrze, ale było i koniec. I mam nadzieję, że takiego g... już nie będziemy mieli. I że nikogo ze szkoły za to, że nie machał pod trybuną na pochodzie, nikt nie będzie wyrzucał. No...chyba, że na Boże Ciało kwiatków nie sypał. Wtedy zabrać paszport i zero studiów.
 
lsnk  Dołączył: 23 Lis 2007
I to jest właśnie siła tych zdjęć - trudno przejść obojętnie obok nich.
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
Cytat
Tyle lat życia zmarnowałem w tamtym systemie.
No widzisz, a Jindřich Štreit nie zmarnował.


O ludzie...
 
g70104sm  Dołączył: 25 Cze 2007
Ręce i obiektyw opadają.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
IMO marnowanie życia to sprawa osobista, niezależna od systemu. A o polityce tu nie gadamy.

[ Dodano: 2008-04-06, 08:43 ]
P.S. Zdjęcia bardzo fajne. Szkoda, że sp0osób podania, nie współgra ze smakowitością dania. ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
cinekk1 napisał/a:
I mam nadzieję, że takiego g... już nie będziemy mieli.


Tak do całości, ostrzegam - nie dyskutujemy tu o polityce.
 

buran  Dołączył: 06 Kwi 2008
Zdjęcie które mam na avatarze reklamowało wystawę Streita w moim rodzinnym mieście.Powiem tylko tyle że żadna fotografia wcześniej (ani potem) nie zrobiła na mnie takiego wrażenia.
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Troche to dziwne.Nie zaglądacie na Fotopolis ?. :shock:
Wrzuciłem tam filmik o Jindřichu Štreitu.
A tak przy okazji jak ściągnąć ten filmik?.
:arrow: http://forum.fotopolis.pl/viewtopic.php?t=10391
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ja tam nie zaglądam :-) Zapraszam natomiast do "przeszczepienia" wątku tutaj :-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
[ Dodano: 2008-11-06, 13:15 ]
Post ślepak ;-) W celu przypomnienia tegoż zacnego fotografa czeskiego którego link u góry strony. Może ktoś jeszcze nie widział, to niech zobaczy bo straśnie mobilizujące jak dla mnie to było doświadczenie z fotografią czecha :!:
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach