callistratis  Dołączył: 31.08.2007
Lublin plenerek ? Cytuj
hej.
Widzę, żę jest tu kilka osób z Lublina. Nawet były jakieś propozycje spotkania. Może warto do tego wrócić i zorganizować jakś malutki plenerek? Trochę z aparatem i trochę z :-B A chmiel lubelski zacny jest ;)

co wy na to ?:)

pozdrowka

Eldred  Dołączył: 16.10.2007
Witam!

Ja chętnie z kimś połażę po lublinie, najlepiej po starówce i okolicach, (tam pracuję) od poniedziałku do czwartku, kończę pracę o 15:30 także mogę być o 15:35 pod bramą krakowską albo przed trybunałem.

Na weekendowe plenerki też chętnie się umówię ale już jakieś poważniejsze typu: odlewnia, skansen, czy inne ciekawe miejsca, no i trzeba się jakoś wcześniej dokładnie umawiać na takie poważniejsze wypady.

Pozdrawiam

no to świetnie, jeszcze ktoś?:)

vesper  Dołączyła: 19.12.2006
O 15:30? O fak, w urzędzie pracujesz czy jakieś bramy raju się przed Tobą otworzyły?

Jakby w urzędzie ;) informatyk w MOPR (aha, ale zaczynam o 7:30 ;-) )

tak sobie pomyślalem, dziś juz nie dam rady ale jutro po 15 by mi pasowało. mam dwie canonetki zaladowane HP5 :)

No ja dzisiaj nie brałem aparatu ze sobą do pracy, chociaż prawie zawsze biorę. Mogę być jutro o 15:32 przed bramą krakowską, albo na placu po farze, ponoć już się przedwiośnie zbliża i od jutra ma być cieplej, także jeśli nie będą temu towarzyszyły jakieś bardzo silne deszcze mogą być całkiem niezłe warunki do fotografowania. A jak nie to zawsze jest :-B ;-)

Ostatnio z placu po farze był niesamowity widok na zamek bo przetaczały się nad nim ogromne ciężkie, kłębiaste chmury oświetlone chylącym się ku zachodowi słońcem...

dobra. to jutro o 15:33 pod brama krakowska :)

ja zaluje ze zima odchodzi, po 2 dniach. w sobote tak sie napalilem na snieg ze pojechalem nad zalew i zrobilem kievem 3 rolki jakichs krzakow :) no, ale jeszcze nie trace nadzieii. zimo wróć!

Ok, ktoś jeszcze chętny? czy się brzydzicie z Canoniarzem pokazywać ;p no dawać, niech się wreszcie coś dzieje! (^_^)

ej, jakim kanoniarzem. nie ma pentaxa dalmierzowego ;)

dla osłody moge wziąść dekielek od pentaxa ;)

no zapraszamy!!

btw. perła w trybunalskiej ciągle po 3 zl? :mrgreen:

A dasz zerknąć do wizjera dalmierzowca? jeszcze tego nigdy nie widziałem, a podobno fajnie tam wygląda ostrzenie (^_^)

Perełka ostatnio zdrożała ale więcej niż 4zł być nie powinno :-D

dam zerknać :) w canonetce fajnie sie ostrzy jeszcze dzięki takiemu dzyndelkowi na pierscieniu ostrosci. ale to zobaczysz jutro.

musze znikac, jakby cos bede wieczorem.

Radzik  Dołączył: 24.07.2006
Szkoda, ze pogoda trochę kiepska. Wpadł bym może, mam niedaleko.

hej, no jak masz niedaleko i możesz to było by nas 3 :)

indianin  Dołączył: 30.12.2007
shit, chętnie bym dołączył, ale jutro jadę do Siedlec i prawdopodobnie wrócę późnym wieczorem...
ostatnio mocno nieczasowy jestem. jedyne foty które udaje mi się strzelić to podczas spaceru z psem, gdzieś między ogródkami działkowymi
weekendy również odpadają... :-?
smutek i nostalgia... :-(

->indianin
nie załamuj się, zobaczymy jak nam jutro pójdzie integracja, jesli dobrze (a zakładam że tak) to z pewnością to powtórzymy :-)

No, pogoda jest taka beznadziejna, że chyba integracja będzie wesoła :-B :mrgreen:

Proponuję trochę streetphoto, potem szybki browarek i dalej streetphoto, na luzie będą lepsze efekty.

Radzik  Dołączył: 24.07.2006
Ja jednak dziś odpadam. Przeziębiłem się trochę. Myślałem, ze mi przejdzie a tu lipa.
Na ICM nawet znośną pogodę pokazują :(

Lublin blisko a z aparatem byłem tam dopiero raz. ( konwój C-C ostatni ). Mam nadzieję, ze za jakiś czas będzie jakiś kolejny plenerek. Mam chęć spróbować streetphoto bo moje miasto za małe na coś takiego.

:-/ no to zdrówka życzę..

szopen  Dołączył: 20.05.2007
chętnie dołączę do was następnym razem :]

Skocz do: