sioux  Dołączył: 14 Kwi 2008
nemo świetne portrety robisz synowi(?). moje dziecię jest w drodze i mam nadzieję, że uda mi się też je jakoś fajnie uchwycić. Fajne foty ze Śląska. Super foty z jaskiń ale z całym szacunkiem: nie noś aparatu na koncerty :)

Pozdro
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
sioux, gratuluję rychłego potomstwa
sioux napisał/a:
moje dziecię jest w drodze
Eeee no to gratuluję :-> Pewnie już nie raz ktoś Ci to radził ale jak mnie to mówiono to się nie przejmowałem więc teraz Ci powtórzę :lol: WYśPIJ SIę :mrgreen:

sioux napisał/a:
z całym szacunkiem: nie noś aparatu na koncerty :)
No dobra. Trochę mnie zniechęciliście (ale tylko trochę :-> ) więc już ostatnie dwa z koncertu

75


76
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
drugie BARDZO ładne.
 

adriano210  Dołączył: 13 Kwi 2009
kompensatory na rurociągu cool
pani z tatuażem :-D <ok> :mrgreen:
no i portret synka bardzo mi się podoba dzieci są świetnymi modelami.
i synek też się udał :)

 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
alkos, Szczerze mówiąc to jak zobaczyłem scenę przed sobą to szczęka mi opadła zrobiłem zdjęcie, potem jeszcze jedno i pojechałem do domu (to był już koniec koncertu) sprawdzić czy wyszło tak jak miało wyjść :-> To moje ulubione zdjęcie w tym miesiącu :-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
nemo napisał/a:
To moje ulubione zdjęcie w tym miesiącu


Ma się rozumieć! :-D
 

sioux  Dołączył: 14 Kwi 2008
nemo napisał/a:
Eeee no to gratuluję :-> Pewnie już nie raz ktoś Ci to radził ale jak mnie to mówiono to się nie przejmowałem więc teraz Ci powtórzę :lol: WYśPIJ SIę :mrgreen:


Dzięki. Na gratulacje przyjdzie jeszcze czas. Radę słyszę nie po raz pierwszy i biorę do serca tylko jak to zrobić na zapas???

Z nowszych zdjęć koncertowych to kupuję 75. Może dlatego, że koleś jest taki przekrzywiony i dynamiki trochę wprowadza.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
nemo, dawno mnie tu nie było i przezywam zaskoczenie, że z industrialnych klimatów na koncerty przechodzisz... :-)
ale muszę przyznać, że fajnie sobie radzisz, a 76 fajowe!

choć tak jak patrzę na swoje fotki, to rok temu bym był zdziwiony, że odejdę z krajobrazu miejskiego całkowicie na portrety w terenie.. :-)

tak czy owak, fajnie tu u Ciebie! :-D :-B
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
SQ6GIT, dalej robię miasta nocą i industrial ale coś ciągnie mnie do fotografowania ludzi ale to cholera nie jest takie proste :-> . Każdy może ze zrozumieniem przeczytać podręcznik o podstawach fotografii, rozstawić statyw i trochę czasem pomarznąć w plenerze by przynieś do domu kilka akceptowalnych ujęć. Ludzie to inna bajka, tu trzeba pokazać jakieś emocje, wczuć się w atmosferę wydarzenia albo pokierować modelem przy portretowaniu dla mnie to na razie problem :-P

Dołożę jeszcze jedną serię koncertową, trochę dużo zdjęć jak na jeden raz ale miał to być spójny reportaż z koncertu charytatywnego na rzecz chorej na SM Anny Bartuszek.

Arek Skolik z dwoma młodymi muzykami (nazwisk nie pomnę).

1


2


3


4


5


6


7


8


9


10






Na zakończenie przeskok w przemysł i powrót do właściwej numeracji :-)

77
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
nemo napisał/a:
Na zakończenie przeskok w przemysł i powrót do właściwej numeracji

przemysł jednak rulez... :-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Też mz przemysł, naljlepszy :-D
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
76
Dołączę się do zachwytów.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
78


79
 

adriano210  Dołączył: 13 Kwi 2009
78 super gdzie to są takie klimaty? :-B
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
nemo napisał/a:
Cementownia Grodziec


Są tam jakieś problemy z wejściem?
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
77 i 78 fajne podobają się. Super miejsce szkoda że w mojej okolicy czegoś takiego nie ma.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
80
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
80 - Świetnie złapałeś!!
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
:-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach