Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Prośba do użytkownków naszej Galerii
Wybaczcie - ale dwie porcje po cztery fotki w ZPT-ach przelały czarę goryczy. Rozszyfruję więc może jeszcze raz skrót ZPT. Oznacz on - nie mniej, ni więcej - Zdjęcie Przez Tydzień - czyli mozliwość pochwalenia się jednym, wybranym zdjęciem raz w tygodniu.
Proszę, nie traktujcie tego miejsca jak prywatnej galerii. Wiem, że w wakacje ruch tam mniejszy, ale nie zwalnia to od przestrzagania ogólnie przyjetych reguł.
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pozwol ze jeszcze raz odpowiem na Twoje zrzymanie sie.....nic absolutnie nic sie w galerii nie dzieje i trzeba by zapelowac do ludnosci i czlowiekow zeby sie ruszyli a nie obruszac na lamanie zasad ( gdyby nie lamanie w/w do dzis mielibysmy kielbase na kartki ); pozdro
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Niestety gadzam się z Pi.wą. Niestety, bowiem rzeczywiście w galerii dzieje się ... nic się prawie nie dzieje. Mertz - Twój apel byłby jak najbardziej zasadny, gdyby była galeria aktualizowana na bieżąco, a nadmiar zdjęć w niej przerastałby możliwość dokładnej i wnikliwej analizy foty. Ale niestety tak nie jest. Nie mam pojęcia dlaczego tak siędzieje - mnie osobiście np. jakoś tak zniechęca do niej sama forma. Nie potrafię powiedzieć dlaczego - musiałbym się zastanowić.
A inną sprawą jest to, czy jest sens dodawania trzech-czterech prawie identycznych zdjęć. Nie lepiej wybrać jedno, najlepsze?
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Niestety gadzam się z Pi.wą. Niestety, bowiem rzeczywiście w galerii dzieje się ... nic się prawie nie dzieje.


To chyba nie tak do końca - nowe fotki są wstawiane (gorzej z ZPM'ami), ale kompletnie brak w większości przypadków reakcji i komentarzy. I nie zmieni tego zaburzanie funkcjonowania galerii. (Jest, z tego co pamiętam, jeden wyjątek dla wrzucania większej ilości - zdjęcia z plenerów.)
A jak ktoś chce się pochwalić większą ilością zdjęć to może niech założy sobie małą galerię w necie i okresowo podsyła linki. Z tego co wiedzę, działa nieźle i ludziska chętnie te galerie (łącznie ze mną :) przeglądają i dają komentarze.

Michu napisał/a:
nadmiar zdjęć w niej przerastałby możliwość dokładnej i wnikliwej analizy foty


Przecież zdjęć jest mnóstwo! Zobaczcie sami, ile fotek jest kompletnie bez komentarza! Czy jakby było ich trzy razy więcej, pisalibyście więcej komentarzy? Raczej nie - a raczej narzekali na niski poziom artystyczny :(

Michu napisał/a:
A inną sprawą jest to, czy jest sens dodawania trzech-czterech prawie identycznych zdjęć. Nie lepiej wybrać jedno, najlepsze?


No właśnie - nawet chyba M. J. pisał, że bycie fotografem to nie tylko sztuka pstrykania, ale i sztuka wyboru... A jak mam wątpliwości - galeria w necie i link.

pi.wa napisał/a:
trzeba by zapelowac do ludnosci i czlowiekow zeby się ruszyli a nie obruszac na lamanie zasad ( gdyby nie lamanie w/w do dzis mielibysmy kielbase na kartki );


pi.wa - ale to jak - łamiemy wszystkie zasady czy może tylko niektóre?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jak to u nas - łamiemy te, które nam nie pasują :-/
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pyatnie bylo retoryczne prawda? Oczywiscie zgadzam sie ze wszystkimi bo kazdy z nas ma swoja prawde ..... i coz zasady nie kwasy
pozdrowienia

mam nadzieje ze to odpowiednie zakonczenie sporu
:-D
 

jim  Dołączył: 23 Kwi 2006
"Twoje konto jest w tej chwili nieaktywne.
Zanim się zalogujesz, Twoje konto musi aktywować administrator.
Kiedy Twoje konto będzie aktywne zostaniesz o tym powiadomiony."

Temat: Rejestracja na Galeria Pentax@PL
Data: 5 sierpnia 2006 12:52 :shock:

Od tego czasu zero reakcji.
Chyba naprawdę nic się tam nie dzieje.
 

jacekzom  Dołączył: 20 Kwi 2006
Bo ten slynny Piotrek gdzies przepadl.
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
jim napisał/a:
"Twoje konto jest w tej chwili nieaktywne.
Zanim się zalogujesz, Twoje konto musi aktywować administrator.
Kiedy Twoje konto będzie aktywne zostaniesz o tym powiadomiony."


niniejszym powiadamiam :)
kskjuzmi za poslizg, teraz powinna dzialac aktywacja automatyczna, przez maila
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Przepraszam bardzo może nie doczytałem jakie sa zasady ZPT i wstawiłem za dużo zdjęć, ale je już usunąłem. W sumie to nie wiem czym jest to podyktowane małą ilością miejsca na serwerze? Czy może podyktowane tym, aby sie śmietnik nie zrobił?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zasady były tworzone głównie po to, by Ci zrobić na złość. Ale nie masz się co przejmować, główny prowokator został już złapany i za karę wygolono mu miejsca intymne radziecką maszynką do golenia (model działający na nakręcaną sprężynkę) a powstałe przetarcia na napletku zdezynfekowano spirytusem wyprodukowanym przez Destylernię "Polmos" w Krakowie SA.
 

jim  Dołączył: 23 Kwi 2006
grub napisał/a:

niniejszym powiadamiam :)
kskjuzmi za poslizg, teraz powinna dzialac aktywacja automatyczna, przez maila


To mam wysłać zgłoszenie jeszcze raz?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach