Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wygraj Ligę - bawimy się?
Jak co sezon - gazeta.pl uruchomiła zabawę w prezesa klubu piłkarskiego. Kiedyś w to grałem i nawet mi się podobało.
Pomyślałem, że fajnie byłoby zmierzyć się z forumowiczami - założyłem prywatną ligę (klasyfikację) dla nas.
Jesli ktoś chce dołączyć do ligi, poproszę o adres e-mail na PW (dopisanie do ligi polega na dopisaniu adresu, na który przyjdzie mail z zaproszeniem, kodem, linkiem i co tam jeszcze gazeta wymyśliła).
Wszystkiego można się dowiedzieć na www.wygrajlige.pl
Żeby grać, trzeba mieć (ew. założyć w minutę) konto mailowe na gazeta.pl.

 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
a organizatorzy zabawy wiedzą już kto zagra w lidze bo centrala chyba nie :mrgreen:
coś czuje że wszystko się skończy jak tegoroczny Tour de France a jakiś prezes PZPN powie
w stylu Vinokurowa ".. to nie możliwe żebym przetoczył krew ojca bo miałbym kilka promili.."
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
wiedzą już, jakie kapele grają? :-P
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Kurde, moze to jest sposob, zeby zaczac emocjonowac sie polska liga? :roll:
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
no to dołączyłem drużynę zebrałem jeszcze kilka hektarów kupię coby nie wynajmować jak zawodowe kluby :mrgreen: ale widzę że w Liga Pentax@PL coś drużyn mało czyżby prokurator z Wrocławia miał na forumowiczów jakieś kwity ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
gezeb napisał/a:
ale widzę że w Liga Pentax@PL coś drużyn mało
ale idzie ku lepszemu, dzisiaj ilość drużyn podwoiła się
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
rozglądałem się za kibicami http://www.sport.pl/sport/1,74696,4342659.html i podjąlem decyzję o grze przy pustych trybunach :cry:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja też się rozglądałem i coś tam znalazłem.

http://www.sport.pl/sport/1,74696,4339642.html
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
w związku z nowymi informacjami na dzień jutrzejszy zwołuję walne zebranie klubu "gezebkp" na którym zostaną podjęte decyzje w sprawie kibiców.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dodam, że choć liga startuje już w piątek, to drużynę można założyć w kazdej chwili, tak samo, jak w każdej chwili można dołączyć do Ligi Pentax@PL.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Do zwyrodniałej kopanej nas namawiasz :?:
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
raczej do klikanej :->
 
danpe_
[Usunięty]
To i ja jako zagorzały kibic się piszę, choć do tej pory tylko na "preclu" typowałem nawet z małymi sukcesami ;)
Ale o co chodzi z tymi kibicami?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ooo, dopiero teraz wgryzłem się w regulamin.

"W przypadku dokonania przez uczestnika zmian w składzie Drużyny, poproszony on zostanie o podanie kodu SMS do zmian w składzie, w celu ich zatwierdzenia. Aby otrzymać kod SMS, trzeba wysłać na numer 71007 SMS o treści WL.ZMIANY. Koszt SMS to 1,22 z VAT. Otrzymany kod należy wpisać w odpowiednie miejsce, które wskaże system po dokonaniu zmian w składzie."

Byłem przekonany, że oprócz założenia pierwszej drużyny, także wszelkie dokonywane w niej zmiany są za darmo, a płacić trzeba tylko za drużyny dodatkowe...

No to zagram 17 kolejek tymi samymi grajkami... przynajmniej nie będe miał bólu głowy, kogo kupić/sprzedać czy wystawić do meczu.

Tylko jeszcze Brożek musi sobie przypomnieć, że trzeba między słupki i poprzeczkę - i najlepiej nie w bramkarza.
 
danpe_
[Usunięty]
Hehe, mimo, że kibicuję Wiśle i trzon mojej drużyny to Wiślaki, wolałem miast Brożka wstawić nowe nabytki - wierzę, że Ćwielong i Niedzielan będą strzelać bramki. Brożek od 5 lat ma tylko przebłyski :-/
Ale będę miał zgryz z Jirsakiem, nabyłem go, niemniej cholera wie co Skorża wymyśli i czy go będzie wystawiał, mam nadzieję, że tak. Niemniej na pierwszy mecz go nei wystawiam - zobaczę na co się Skorża zdecyduje.
Nie kupowałem natomiast Cantoro i Sobolewskiego.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
a co ja mam powiedzieć Przyrowski w bramce i na początek -4 ale też nie bawię się w zmiany szkoda nerwów
to twardziele niech zap.... cały sezon :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
danpe_ napisał/a:
wolałem miast Brożka wstawić nowe nabytki - wierzę, że Ćwielong i Niedzielan będą strzelać bramki
Gdyby mecze Wisły w USA były przed pierwszą kolejką, też bym Niedzielana wstawił.
gezeb napisał/a:
a co ja mam powiedzieć Przyrowski w bramce i na początek -4
No to ładnie. A mi Lenczyk numer wywinął i nie wystawił Lecha do meczu.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Zimę przespałem .Czy ktoś ma końcowe wyniki , ot tak dla kronikarskiego porządku , na stronie już wiosna a jesieni jakoś nie widzę .
 
erpe  Dołączył: 06 Maj 2007
Przestałem się tym interesować w momencie, gdy okazało się (wcześniej o tym nie wiedziałem), że trzeba wysłać sms-a do każdej zmiany piłkarza. A wyników chyba już nigdzie nie ma :-/
W październiku byłem przedostatni z potężną stratą do lidera :-P
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
ja byłem ostatni , więc część tabeli już znamy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach