matb  Dołączył: 02 Lis 2006
cytaty z mistrza - part III (nowe zasady!)
Dochodzą mnie słuchy, że jest pewne zainteresowanie konkursem (choć po ilości nadsyłanych prac absolutnie tego nie widać) i że działa inspirująco i że głupio, żeby się tak skończył - to się nie skończy. Ale gruntownej zmianie ulegają zasady. Więc tak - konkurs jest permanentny - znaczy nie ma ograniczenia czasowego. Nie ma też głosowania i wybierania pracy najlepszej (bo po prawdzie ostatnio jakby nie ma z czego wybierać). Jak ktoś chce wziąć udział w zabawie to powinien swoją pracę wystawić w wątku i tyle. Za to zapraszam gorąco do komentowania i dzielenia się uwagami - tak autorów, jak i oglądaczy. Przy okazji można też "pokonkursowo" wstawić swoje koncepty do wcześniejszych "cytatów".

* * *
A na dziś znów "klasyczna klasyka": Man Ray i "Lips (Heure de l'Observatoire)"
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
He, he, he ! Chyba wiem czyja praca i co przedstawiająca ma olbrzymie szanse na zwycięstwo. :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Chyba mam zdjęcie dokumentujące powstawanie tej pracy :mrgreen:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
hmm.. nowe zasady dają dużą swobodę ale jednoczśnie nie ma tego tak zwanego bacika.. mam nadzieję, że jednak jakoś się zmobilizuje ... ta poprzednia edycja wciąż chodzi mi po głowie ;)
Grzesiek
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
co do zasad? a co z kolejnymi edycjami. Skoro part.III jest zaprogramowana na nieskończoność, to z jaką częstotliwością będą ukazywały się kolejne, i czy w nowym wątku?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
samber, zobaczymy, jak będzie z tą edycją. Za jakiś czas - jeśli się pojawią zdjęcia, komentarze itd. - znaczy wątek będzie choć trochę "żywy", to następne edycje będą. A jeśli nie, to widać nie ma to sensu. W każdym razie raczej kolejna edycja się nie pojawi, póki ta nie ruszy z miejsca.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
matb, w sumie to niezły pomysł z tym brakiem ograniczenia czasowego, ale może zrobic tak:
- termin wersji konkursowej - 2 tygodnie
- potem wstawiają spóźnialscy/zainspirowanie/leniuszki

Wówczas bacik będzie, a i zabawa wielka też.

PS. Tylko cytat nr 3 jest nie teges :-P Nie lubię go.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
tref, sęk w tym, że te baciki słabo działają :-P
tref napisał/a:
PS. Tylko cytat nr 3 jest nie teges :-P Nie lubię go.

wolałbyś Kiki z paragrafami na plecach czy te "łezki" ? ;-)
witusch, jest gdzieś tu wątek z pierwszymi cytatami, gdzie objaśniono, w czym rzecz.

[ Dodano: 2008-02-26, 23:14 ]
Ale generalnie chodzi o to, żeby zrobić zdjęcie "inspirowane", nawiązujące, parafrazujące czy może wręcz kopiujące - po prostu cytujące - zapodane zdjęcie cenionego fotografa.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Cytat
He, he, he ! Chyba wiem czyja praca i co przedstawiająca ma olbrzymie szanse na zwycięstwo.
nie wiem co masz Dada na myśli ale chuba wstawię portret pt.: Gorące wargi :-P
 
g70104sm  Dołączył: 25 Cze 2007
Zdjęcie niestety nie moje, ale cytat idealny:
http://www.onexposure.net...ice&photo=12786
Portfolio też warto przejrzeć... Nie lubię go ;-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
g70104sm napisał/a:
Zdjęcie niestety nie moje, ale cytat idealny:
http://www.onexposure.net...ice&photo=12786

Cholera, chyba tepy jestem, bo nie widze tego cycatu :-P

Alkos dzis zacytowal - mozna powiedziec, ze sprowadzil motyw do poziomu chodnika :-D

http://pad.alkos.info/index.php?showimage=869

[ Dodano: 2008-02-29, 01:15 ]
g70104sm napisał/a:
Portfolio też warto przejrzeć... Nie lubię go

O! Znam tego kolesia z Flickra :-)

http://www.flickr.com/photos/ruipalha/

Jak dla mnie przeszopowane sa te zdjecia :-P Takie wychuchane, pod publike. Do tego szeroki kat + Lisbona, jedno znajlepszych miejsc na ziemii do streetu :-P
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
dan, wyszopowanie wyszopowaniem ale efekt jest i to rewelacyjny :-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dagio napisał/a:
wyszopowanie wyszopowaniem ale efekt jest i to rewelacyjny

Sorry, nie dla mnie :-P Mimo wszystko dla mnie najwazniejsze jest to co na zdjeciu. A w przypadku fot tego kolesia nie jest jakos rewelacyjnie pod tym wzgledem... Bardziej podobaja mi sie np. Twoje zdjecia :-P
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
matb, mam patent! Tzn. coś mi zaświeciło w głowie. Ale żeby nie było, że tego... co można a co nie można w tej kategorii. Tzn. montowanie, cięcie, dłubanie, skrobanie, lizanie, łączenie, palenie, smarowanie masłem orzechowym itp. - wszystko w dozwolone (na własnoręcznych zdjęciach rzecz jasna)? Bo qrde żeby takie usteczka na niebie wymalować, to pewnie się da, ale trzeba by się troszkę poszarpać. :-/
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
samber, wal śmiało. Byleby to było jeszcze zdjęcie a nie grafika komputerowa. Granica jest pewnie bardzo płynna, więc jak przekroczysz, to będzie na Ciebie ;-)
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
samber nie chce zdradzić "patenta" , to ja się odważę
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
dobra. Nie tak to miało być, ale jest jak jest. Może jeszcze kiedyś do tego wrócę ;-)
Dwie fotki i trochę PS. Niedopracowane, bo przecież się uczę :-P
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
takie oto.. robione specjalnie na konkurs :mrgreen:

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dagio, trzeba bylo to wyniesc na zewnatrz i cyknac np na tle ziemii :-P

BTW - jak tam pogoda w Paryzu? :-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
dan, pogoda wspaniala, niestety jutro juz powrot, jak jakies konkretne pytania slij na PW, po powrocie na pewno napisze

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach